erotické povídky

Starší povídky

KATEGORIE: Lesbičky

Lesbický čokoládový sex

Já miluju čokoládu. Naprosto a doslova. A moje přítelkyně taky. Tak dlouho jsme se hledaly, až jsme se našly na čokoládovém veletrhu, obě s pusou umatlanou od čokolády jsme do sebe vrazily. Pak jsme se ještě střetly na čokoládobraní, kde jsme soutěžily v pojídání čokolády. A tam jsme se taky daly dohromady. Zatím jsme spolu docela krátce, ale všechno klape, tak jak má. Vlastně popravdě brzy budeme mít první měsíční výročí. Už měsíc budeme spolu.
Přečíst
Autor:
Lucie S.
Publikováno:
11. 10. 2017
Přečteno:
432x
article
KATEGORIE: Zralé ženy

Babča Maruška, co zbožňovala anál

Paní Maruška měla ráda anál. Byla to starobní důchodkyně, bydlela v domově důchodců na naší vesnici, manžel jí už dávno zemřel a milovala anální sex. To bylo všeobecně všechno, co se o paní Marušce vědělo a znalo. Kromě toho, že ještě uměla péct ty nejlepší koláčky, jaké kdy kdo okusil. Před nimi by si sednul na prdel dokonce i Pohlreich.
Přečíst
Autor:
Tomáš M.
Publikováno:
4. 10. 2017
Přečteno:
1271x
article
KATEGORIE: Lolitky, teen

Horkokrevná Španělka

Kamarád Milan rozhodl, že letos pojedeme na blind do Španělska. Horkokrevná země nás nelákala kvůli nějakým památkám nebo moři, ale spíš pro své dobré jídlo a hezké Španělky. Do batohů jsme si hodili saky paky a vyrazili směrem k Barceloně a potom ještě jižněji podél pobřeží. Část cesty jsme stopovali, část jsme jeli vlakem, někdy jsme se projeli i autobusem. Snažili jsme se ale šetřit, kde se dalo, abychom z té dovolené vytřískali co nejvíc. Trochu víc jsme se zastavili až ve Valencii, kde nás zaujalo přímořské letovisko s opálenými mladými Španělkami, které se v žádném ohledu neostýchaly. Chodily po pláži téměř nahé a jejich lesklá těla mi rozpalovala kolík.
Přečíst
Autor:
Marcel F.
Publikováno:
27. 9. 2017
Přečteno:
1520x
article Co tam najdete: Kde se to odehrává:
Reklama

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Získejte slevu na nákup v eshopu EroticStore!
100 Kč
Zadali jste e-mail ve špatném formátu.
Email již existuje.
Na zadaný email, byla zaslána potvrzující zpráva.