asijská kundička

KATEGORIE: Lesbičky

Asijská kundička

Autor:
Barbora N.
Publikováno:
16. 5. 2018
Přečteno:
4822x
Státní závěrečná zkouška byla za mnou a já se mohla pyšnit nově získaným titulem. Byla jsem na sebe hrdá, ale popravdě jsem byla zároveň i docela unavená z toho neustálého stresu a učení. Potřebovala jsem se pořádně vybít a zlískat, jak to jenom šlo. A s tím počítala také fakulta, kde se každoročně dělala jedna velká párty, dost často nějaká tematická, která měla posloužit studentům jako oslava jejich vítězství i porážek u zkoušek a učitelům jako zasloužený oddech potom, co museli poslouchat všechny ty kraviny při zkoušení.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Na tento rok připadlo téma Kočky, kocouři a koťata, což bylo super hlavně pro holky. Taky jsem si koupila nějaké ty uši na čelence, tužkou na oči jsem si namalovala vousky a v černobílém outfitu jsem vyrazila pařit. S sebou jsem jinak neměla skoro nic, alkoholu a jídla je na takové akci mraky, takže jsem si nedělala iluze, že budu ten večer střízlivá.

Když jsem dorazila na místo konání, už se to tam slušně rozjíždělo. Většina studentů ani učitelů nechtěla zkazit srandu, takže přišli v kostýmech koček. Dokonce i naše stará profesorka na angličtinu tam byla s namalovanými fousky a kočičíma ouškama. Než jsem se stihla pořádně rozhlédnout, odchytili si mě spolužáci, takže jsem si s nimi musela jít dát drink na oslavu našeho zdárně dokončeného studia. Při zapíjení jsme ale potkali naše učitele, takže jsme si museli dát další rundu s nimi. Zábava se pořádně rozjížděla, sem tam bylo vidět nějakého studenta, jak se davem proplétá nahý jenom s kočičím ocasem nad holým zadkem. Samozřejmě také někdo přidal další alkohol do pití, abychom se rychleji opili a byla větší sranda.

Tancovala jsem jako zběsilá na parketu, protáčela jsem se mezi lidmi a se zvednutýma rukama si užívala nově nabitou svobodu. Když tu jsem si jí všimla.

Na okraji parketu postávala nějaká Asiatka s malinkými kočičími oušky, nalepenými fousky a nejdelšími řasy, jaké jsem kdy viděla. Vypadala jako malinkaté koťátko mezi těmi všemi, neboť každý byl minimálně o hlavu větší, než ona. Skoro to vypadalo, jako když sem zabloudila z karnevalu v mateřské školce. Zřejmě to byla nějaká studentka z Erasmu, moc se s nikým nebavila, jenom tak postávala na okraji parketu, žmoulala si ruce a rozpačitě se rozhlížela. Na krku měla krátkou kravatu, upnuté bílé tričko, přes které jí prosvítaly bradavky, a krátkou sukýnku, kterou já bych mohla mít místo opasku.

Došla jsem k ní a naznačila, jestli si se mnou nechce dát panáka. Nechtěla jsem na ni mluvit, protože přes hudbu stejně nebylo slyšet a navíc jsem si nebyla jistá, jestli by mi vůbec rozuměla. S malým úsměvem přikývla a nechala se ode mě odtáhnout ke stánkům s pitím. Tam jsem jí nalila pořádného panáka, kterého jsme do sebe kopli. A pak ještě jednoho a dalšího a následujícího, až jsem to přestala počítat. Nějak jsem se jí prostě ujala, jako osiřelého koťátka a po zbytek večera se o ni starala. Nikdo jiný o ni zájem moc nejevil, takže potom si ani nikdo nevšiml, když jsem si ji odtáhla stranou a odvedla ji do druhého patra naší budovy.

Popadla jsem ji do náruče a zapřená o zeď jsem ji vášnivě líbala. Byla jsem hrozně nadržená, v kundě mi doslova pumpovala krev, tak jsem ji popadla za vlasy a donutila ji, aby si klekla. Potom jsem si vyskočila na okenní parapet, vyhrnula si sukni a dala stranou kalhotky. Pořádně nevím, jak se ta holka jmenovala, ale ochotně se dala do lízání mojí pindy. Tedy držela jsem si tam její hlavu a užívala si ten její malý jazýček, kterým mi lízala mlíčko rovnou z kundičky.

Když jsem měla lízání dost, udělala jsem to obráceně. Vysadila jsem ji na parapet a potom jí lízala chlupatou vagínu. Její chloupky mě škrábaly do obličeje, ale přišlo mi to docela vzrušující. Zatímco jsem jí vylizovala pekáč a kousala ji do klitorisu, jsem si prstila tu svoji. Potom jsem ji pleskala otevřenou dlaní, až se jí poštěváček třásl a měla ho úplně červený. Podivně u toho sténala a křečovitě se držela rámu okna, jako kdyby měla každou chvíli spadnout.

Vrátila jsem se k jejím ústům a líbala ji. Jazykem jsem přejížděla přes ten její, načež jsem jí popadla za ty její dlouhé černé vlasy a nacpala si její hlavu mezi kozy. Holka skoro nemohla dýchat, ale moc se nebránila. Pak jsem já udělala to samé, rozhrnula jsem jí upnuté tričko a odhalila, že je opravdu bez podprsenky. Ona by do ní ani neměla co dát, protože neměla téměř žádná prsa jenom malé bradavky, do kterých jsem jí teď cvrnkala a cucala je.

Stoupla jsem si pořádně před ni a pak povyskočila na špičky. Naše kundičky se tak ocitly ve stejné výšce, takže jsem je mohla o sebe třít. Dívala se na mě s otevřenými ústy a hekala u toho, když jsem třela naše vagíny o sebe. Já jsem si to hrozně užívala, cítila jsem, jak mi tělem proudí vzrušení. A tak jsem zavřela oči, abych se nemusela dívat na ten její obličej a políbila ji. Polibek mi opětovala, ale stále se tvářila jako při mučení.

Zvyšovala jsem tempo a zuřivě narážela do její uslintané vagíny. Její chlupy mě kousaly do klitorisu a mě to tak šíleně vzrušovalo, že jsem se udělala. Málem jsem jí přitom kousla do bradavky, kterou jsem měla v puse. Když bylo hotovo, poodstoupila jsem od ní, ale ona ještě neskončila. Naznačila mi, abych si klekla a začala si sama mnout kundičku. Viděla jsem, jak její tělo s sebou škube, jak se jí vagína zatíná. A potom se za hlasitého sténání udělala a přitom mě počůrala. Stříkala na mě svou moč, až mě celou skropila. Zadýchaně potom seděla na okně a dívala se na mě.

Pomohla jsem jí dolů, otřela se od našeho vášnivého setkání a odešly jsme společně zpátky na oslavu, kde se to hemžilo podobnými úlety, jako byl ten náš.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt