červený pokoj pro šoustání

KATEGORIE: Zralé ženy

Červený pokoj pro šoustání

Autor:
Martina K.
Publikováno:
31. 10. 2018
Přečteno:
3716x
Konečně jsem uslyšela klapnout vchodové dveře. Přišla jsem do chodby s bičíkem v ruce. Každý krok se rozléhal díky mým vysokým kozačkám na podpatku. Smyslně se mi přitom hýbaly boky. Zatvářila jsem se rozzlobeně, a přitom vztekle uhodila do lavice s botami. A to tak, až se mi na nose posunuly falešné brýle. Narovnala jsem si je a spustila. Vyčetla jsem tomu bídákovi, že jde pozdě a tentokrát si ten pozdní příchod opravdu vyžere. Otočila jsem se beze slova a odcházela do zadního pokoje. Manžel za mnou nešel, tak jsem ho uhodila bičíkem po tváři, až se mu tam objevil červený šlinc. Poté si to okamžitě rozmyslel a následoval mě se sklopenou hlavou.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Dovedla jsem ho do zadního pokoje a přikázala mu, aby se svlékl. Zdráhal se, tak jsem mu pomohla několikerým zasvištěním bičíku. Neochotně si tedy sundal kravatu a košili a potom kalhoty. Zůstal přede mnou ve spodkách a ponožkách. Zeptala jsem se ho, jestli to myslí vážně. Řekla jsem mu přeci, aby se celý svlékl.

Jakmile si sundal spodky, viděla jsem, jak mu pták ochable visí dolů. Popadla jsem ho za něj a odvedla ho k židli. Vedle ní byl na stolečku připravený pro něho nástroj. Vakuová pumpa. Podebrala jsem tu jeho žížalku bičíkem a řekla, že s tímhle musí něco udělat. Nechala jsem ho, aby si pumpu nasadil a pumpoval. Na můj vkus to ale dělal moc pomalu, tak jsem to vzala zase do svých rukou. Zběsile jsem mačkala pumpičku, dokud ho neměl třikrát takového. Vrátila jsem potom jeho udělátko a sama se přichystala na to samé. Svlékla jsem se do naha a posadila se na židli naproti. I já jsem měla vakuovou pumpu pro ženy. Nasadila jsem si ji a nejdříve si několika pohyby rozdráždila klitoris. Ten jsem potom pořádně nasála a pumpovalo. Měla jsem opravdu velký klitoris, skoro jako malého ptáka. Ale této velikosti a správného prokrvení jsem dosáhla jenom díky té pumpě. Takže jsem si na své stimulaci dala opravdu záležet.

Když jsem byla připravená, zapnula jsem se do popruhů na houpačce. Bičík jsem přitom zapomněla na židli. Manžel se ho tedy zmocnil. A pak se zmocnil mě. Nebo nejdříve ne tak úplně. Strčil do mě jenom žalud, a přitom mě pleskal bičíkem po zadku. Kunda mi otékala čím dál víc. Chtěla jsem jeho ptáka, ale protože jsem byla upnutá na houpačce, neměla jsem se, jak k němu přitáhnout. Držel se na dosah ode mě a pořádně mě dráždil. Vyndal ho ze mě a pleskal mě s ním přes můj červený poštěváček. Křičela jsem, aby mi ho tam už konečně narval. Dával si načas. Zase jenom žalud a ven. Žalud a ven.

A pak ho najednou do mě narval po kořen. Vykřikla jsem překvapením i slastí. Přidržoval si mě za popruhy a nabodával mě tak, že jsem zadkem narážela do jeho koulí. Můj křik se rozléhal po celém pokoji. Ještě hlasitější jsem začala být ve chvíli, kdy přidal prsty na mých bradavkách. Ruce mi předtím stihl stáhnout dozadu do pout. Silně mi je tisknul, skoro jako kdyby mi je chtěl ukroutit. Zaklonila jsem hlavu a jenom křičela. První orgasmus ve mně vydržel i jeho pták. Tiskla jsem stěny kundy kolem něj, ale s ním to nic neudělalo. Ztěžka jsem dýchala a mírně jsem zmálátněla, ale manžel nepřestával.

Sekret, který ze mě vyletěl při prvním orgasmus způsobil, že uvnitř mě bylo moc kluzko. Ptáček tedy začal trochu ochabovat. Manžel mě uvolnil, takže jsem si mohla změnit polohu a sám si našel vibrační kroužek. Nasadil si ho na penis až úplně ke kořeni. Klacek mu okamžitě zase naběhnul, že by se na něm žíly daly počítat. K tomu ještě zapnul vibrování, takže jeho pták bylo jako živý vibrátor. Samozřejmě všechno na nejvyšší výkon.

Já se mezitím do houpačky upnula obráceně. Ztopořený penis s vibrační silou se mi tedy nacpal přímo do análu. Dírku už jsem měla vymrdanou, takže byl čas na análek. Manžel si mě chytil za boky a narážel si mě na pinďoura, který mi v análu dělal doslova paseku. Zatínala jsem nehty do popruhů kolem sebe a ječela blahem. Manžel si mě popadnul za vlasy a rval to do mě. Na chvíli si vzal zase do ruky bičík a pleskal mě s ním a přitom křičel, že to mám na oplátku za to, jak jsem se k němu chovala. V zadku jsem měla sucho, takže jeho pták se ve mně dřel. Musel na něj napatlat lubrikant, aby to ve mně začalo zase trochu jezdit.

Po druhém orgasmu jsem z popruhů na houpačce doslova vypadla. Přesunula jsem se na sedačku uprostřed pokoje a chrčivě oddechovala. Už jsem měla dost. Manžel se ale ještě pořád neudělal. Zbýval poslední otvor, kde jsem neměla tak vlhko jako v kundě nebo análu. Otevřela pusu dokořán a manžel mi tam narval ptáka, až jsem se skoro udávila. Držel mi hlavu zaklíněnou mezi stehny a šoustal mě do pusy. Co do pusy, hluboko do krku, mi to strkal!

Škrábala jsem ho po bocích, pleskala po zadku, ale jeho to ještě víc vzrušovalo. Do očí mi vhrkly slzy, jak jsem skoro nemohla dýchat. Dávila jsem se, ale jemu to stahování krku dělalo náramně dobře. Už jsem začínala opravdu natahovat, když to s ním konečně zacloumalo. Ptáka si držel u vibrujícího kroužku a pumpoval z něj sperma přímo mě na obličej. Měla jsem jeho mrdku ve vlasech, v očích, na puse a dokonce i v nose. Ale konečně jsem mohla dýchat. Manžel si sundal kroužek a posadil se vedle mě. Po chvíli mě popleskal po stehnu a řekl, že děkuje za hezké přivítání po práci. Já jsem se poslepu doplazila do koupelny, abych ze sebe umyla jeho sperma.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt