doktorka si na mě udělala dobře

KATEGORIE: Zralé ženy

Doktorka si na mě udělala dobře

Autor:
Jakub D
Publikováno:
22. 11. 2017
Přečteno:
12955x
Už týden mi nebylo moc dobře. Původně jsem s tím nechtěl chodit k doktorovi, protože jsem nedávno nastoupil do práce a chtěl jsem se tam dobře uvést. Bohužel po týdnu přecházení už se to nedalo, a tak jsem se silnými bolestmi a motáním hlavy zamířil k obvoďákovi. Samozřejmě jako na potvoru jsem ale přišel v období dovolené. Doktor si užíval někde u moře, ale naštěstí tu pro takové nešťastníky, jako jsem já, nechal zprávu, že ho zastupuje doktorka z vedlejších dveří.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Posadil jsem se na prázdnou lavičku a vyčkával příchodu sestry. Pevně jsem se držel okraje lavice, bál jsem se, aby to se mnou neseklo. Chvílemi mi přišlo, že země je nějak blíž než normálně, že se ke mně přibližuje. To už ale naštěstí vylezla sestřička a vzala mě dovnitř. Řekl jsem jí o své situaci, a že patřím k doktoru Novákovi, ale že má dovolenou. Tak se jenom uculila, že ví, a proto, že jsou s paní doktorkou Zahradní tady.

Když jsem vešel do ordinace, doktorka něco zrovna ťukala do počítače. Byla to postarší ženská s malými kulatými brýlemi. Taková klasická důchodkyně, ale bylo vidět, že na sebe dbá. Měla slušivě nalíčenou pusu, přesně takovým tím odstínem, kdy nevíte, jestli je to ještě v pohodě, nebo už je to vyzývavé. Oči měla mírně zvýrazněné, ale nebylo to nijak přehnané.

Sedl jsem si na židli vedle stolu a představil sebe i své problémy. Doktorka mě se zájmem poslouchala a pokyvovala přitom hlavou. Nejdříve ze všeho mi změřila tlak, který se ale ukázal být v normálu. Potom mě požádala, abych si lehnul na lehátko a vyhrnul si tričko. I když mě bolela hlava, prohmatala mi břicho a přitom neopatrně několikrát zavadila o mýho ptáka. Dělal jsem, že se nic nestalo a ona taky. Potom mi řekla, abych se přetočil na břicho, aby mi mohla prohmatat páteř. Cítil jsem její ruce na zádech a pak najednou na svém zadku. Nevěděl jsem, co mám dělat. Nepřipadalo mi to, jako běžná součást vyšetření, ale doktorce mi bylo hloupé se vzpírat. Ale bylo to, jako kdyby nevěděla, kde až končí záda.

Doktorka mi řekla, že to vypadá, že mám zablokovanou krční páteř. Postavila mě a několika zkušenými pohyby mi ji narovnala. Opět přitom ale udělala několik podivných pohybů a gest. Nejdříve mě pohladila po zádech, pak po zadku a dvakrát mi přejela přes rozkrok. Když bylo hotovo, sepsala zprávu a řekla mi, abych byl dva až tři dny doma, abych odpočíval a pak se přišel ukázat.

Hlava se mi šíleně točila, když jsem došel domů, tak jsem uposlechl její rady a šel si rovnou lehnout. O dva dny později jsem se k doktorce vypravil znovu. Stav se nezlepšoval, bylo mi na omdlení a do čekárny jsem sotva došel. Můj doktor měl stále dovolenou, takže i když se mi nechtělo k doktorce „šátravé ručce“ nezbývalo mi nic jiného.

Sestřička mě pustila rovnou k doktorce, která, když mě vyzývala, zněla nějak udýchaně. Když jsem vešel, byla docela upocená, ale nevěnoval jsem tomu moc velkou pozornost. Řekl jsem jí znovu o svých problémech. Chtěla, abych si lehnul stejně jako předtím, tak jsem poslechl. Hlava se mi točila, a tak jsem zavřel oči. Ale jenom na chvíli. Přesně do okamžiku, kdy jsem si uvědomil, že doktorčiny ruce mi regulérně šmátrají v kalhotách. Podíval jsem se na ni, ale ona si mě nevšimla. Tedy kromě mého penisu.

Už ho měla v puse, už si o něj sdírala rtěnku. Položil jsem hlavu zpátky na lůžko, protože jsem nebyl schopný déle ji udržet. Doktorka mi mezitím kouřila čůráka, zkušeně si ho zasouvala až ke krčním mandlím. Rukou udělala prstýnek, kterým mi stahovala předkožku, a druhou rukou mi ho trochu škrtila u kořene, aby do něj šla pěkně krev. Stál jako stožár a to se jí líbilo. Jazykem dráždila jenom samotnou špičku a spíš se žaludu téměř ani nedotýkala, jenom tak nad ním koketovala.

Pak na moment přestala. Slyšel jsem, jak s něčím šustí, načež se lehátko nahnulo. Doktorka si nade mě vylezla a přidřepla si na bobek. Kalhoty i kalhotky měla dole, koukal jsem se na její seschlou starou vagínu, která ale byla pěkně vlhká. Vypadala jako uslintaná huba nějakého bernardýna, když si ji mnula a dráždila si ji o mýho ztopořenýho ptáka. Přejížděl mi přes čůráka a nechala si jím jako opony rozhrnovat svoje velké pysky. Takhle vlhko měla v kalhotách určitě už od okamžiku, kdy jsem přišel do ordinace. Masturbovala tu, proto byla tak udýchaná a opocená, když jsem sem přišel.

Ještě si s ním několikrát přejela přes vagínu a pak si ho pomalu zavedla dovnitř. Zajel jsem do ní úplně snadno, měla tam hodně mokro. Ležel jsem dál na lehátku a nechal se od ní obskakovat. Byla nade mnou na bobku a s předklonem si dělala dobře na mým ptáku. Slyšel jsem, jak tiše sténá.

Lehátko se znovu prohnulo, když se doktorka přetočila tak, že ke mně byla zády. Poskakovala na mě jako kovbojka na rodeu a podobně přitom výskala. Nadskakovala tak vysoko, až mi z ní pták párkrát vyskočil a já se bál, že mi ho zlomí. Zkušeně si ho ale vždycky nasměrovala zpátky do kundy a pokračovala v sebeuspokojování. Při tom skákání jsem pocítil, že mi křuplo v zádech. Od toho okamžiku se mi udělalo podivuhodně lépe. Hlava se mi přestávala točit a já si uvědomoval, co se se mnou děje. Čůráka jsem měl k prasknutí napumpovaného spermatem, příliš dlouho jsem byl na suchu.

Doktorčina prsa pleskla o její hrudník, když si bořila mýho ptáka do sebe až po kořen. Cítil jsem, jak se její vytahaná kunda trochu stahuje, jak se to v ní hýbe. Teprve teď jsem si všiml, že si k tomu dělá dobře rukou. Masírovala si konečky prstů klitoris a tiše u toho sténala. Konečně měla hotovo a její výskot byl najednou hlasitější. Moc jsem její orgasmus nepocítil, ale doktorka ze mě potom slezla a s odkašláním se oblékla. Nechala mě s obnaženým čůrákem na lehátku a znovu se zeptala na moje problémy, jako kdyby se nic nestalo. Řekl jsem jí o křupnutí, a že už je mi lépe, načež mi řekla, abych jí nezabíral místo na lehátku a nezdržoval další pacienty. S těmito slovy a plnými koulemi mě vyhodila z ordinace.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt