erotické povídky

Vyberte si povídku z kategorie:

KATEGORIE: Skupinový sex

Skupinová párkovaná na grilovačce

Kdo by v létě neměl chuť na nějakou pořádnou opékačku s párky a klobáskami. My tedy rozhodně. Jednoho teplého srpnového večera jsme se sešli u kamaráda, abychom si něco ogrilovali. Bylo nás osm, ale jedna kamarádka se brzy omluvila a odešla, protože musela druhý den vstávat do práce. Zůstalo nás tedy sedm – tři páry a jeden kamarád. Na zábavu to ale bylo tak akorát dost. Klobásy syčely a voněly na grilu, pivo teklo proudem. A z nás teklo taky. I když bylo něco kolem osmé, pořád bylo šílené vedro. Převlékli jsme se do plavek a naskákali do připraveného bazénu. Už jsme měli celkem slušně připito, a tak nebylo těžké vymýšlet hovadiny, jako jsou kohoutí zápasy nebo vytváření víru.
Přečíst
Autor:
Simona E.
Publikováno:
30. 8. 2019
Přečteno:
7279x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

KATEGORIE: Zralé ženy

Surová mrdačka na plavečáku

Jako plavčice jsem pracovala už dlouhých patnáct let. A právě proto, že jsem nebyla žádné kuře, ale pořádná čtyřicátnice krev a mlíko, jsem stála každé léto v pozadí. Na venkovní bazén neboli „do popředí“, jak tomu šéf s oblibou říkal, se dávaly mladé holky, které měly ještě co ukazovat. Prý kvůli nim do bazénu přijde více lidí, přilákají další zákazníky. A proto si venku sluníčka a čerstvého vzduchu užívaly dvě dvacetiletá husy, která tady byla na měsíc na brigádě, a já jsem kysla uvnitř u padesátimetrového bazénu. Někomu by se to mohlo zdát jako výhoda – nejsem na sluníčku, je tu klid a příjemně. Jenomže taky tu byla pekelná nuda. Ráda jsem se dívala na chlapy, kteří se měli čím pochlubit. Přes plavky jim prosvítalo, co mohlo, a v létě to tak bylo na denním pořádku. Jenomže to bych nesměla být uvnitř ale přímo u zdroje.
Přečíst
Autor:
Klára B.
Publikováno:
26. 8. 2019
Přečteno:
8346x
article
KATEGORIE: Lolitky, teen

Na záchodcích jsem si užil se spolužačkou

Čerstvě osmnáctiletý ucho, bez jakékoliv blízké vyhlídky na zásun. Přesně tak to se mnou vypadalo. Dennodenně jsem si leštil bambus u porna a myslel přitom na svou krásnou spolužačku Kristýnu. Jak rád bych ji píchal, mazlil ty její malé kozičky. Stačilo na tohle pomyslet a už jsem měl sperma na ruce. Stejně jako vždycky jsem si ho utřel, a i když jsem si právě vyhonil, připadal jsem si neuspokojený. Už mi to přestávalo stačit. Představy byly příliš silné, stačilo na Kristýnu zase pomyslet a stál mi hned znova. A to celkem bolelo.
Přečíst
Autor:
Honza H.
Publikováno:
22. 8. 2019
Přečteno:
6600x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt