hádka vyvrcholila sexem

KATEGORIE: Lesbičky

Hádka vyvrcholila sexem

Autor:
Kamila K.
Publikováno:
28. 12. 2017
Přečteno:
4682x
Semestr teprve začal a už jsem toho měla plné zuby. Byla jsem tak nadšená, když jsem si doma balila svoje saky paky a stěhovala se na koleje, ale teď se z toho všeho stala děsivá noční můra. Na pokoji jsme měla nějakou medičku, která se neustále učila, a naprosto všechno ji rozčilovalo. Nesměla jsem chodit, nesměla jsem jíst, nesměla jsem pít, v podstatě byl problém i to, že jsem dýchala. Ta holka se jmenovala Klára, ale mezi kamarády a spolužáky jsem ji okamžitě překřtila na krávu. Vždycky, když mi chtěla něco vytknout, tak si pro to našla tu nejnevhodnější příležitost, jakou mohla. Takhle na mě křičela, když jsem volala rodičům, telefonovala mi na přednášky nebo mi nechávala hnusné vzkazy na dveřích tak, aby si je mohli přečíst všichni ostatní.
article

Co tam najdete:

Snažila jsem se co nejvíc času trávit v knihovně nebo ve škole, abych tak byla z dosahu jejího prskajícího jedu, ale ani to nestačilo. Jakmile jsem se vrátila, tak na mě čekala a spustila. Do krve jsme se hádaly a já opravdu měla v takových chvílích co dělat, abych jí jednu neubalila. Naštěstí jsem mírumilovné povahy, a tak jsem si řekla, že mi to za to nestojí a raději jsem odešla. Což ale nic nezměnilo na Klářině postoji, která si akorát počkala, až se zase vrátím, aby mohla pokračovat tam, kde přestala.

Všechny ty hádky ale byly maličkosti – potom jsme si začaly dělat naschvály. Záměrně jsem nechávala ve dřezu špinavé nádobí, Klára mi stěhovala věci, já jsem jí vyházela některé knihy oknem, ona mě potom odstěhovala na chodbu se všemi věcmi. Bylo to peklo, ale nehodlala jsem se v tom boji ani náhodou vzdát.

Všechno to vyvrcholilo asi měsíc po začátku semestru, kdy se začínaly psát první testy a dělat první zkoušky. Obě jsme byly přepracované, dlouho jsme se učily, takže na chvíli nastalo jakž takž období klidu, abychom to zvládly. Jakmile ale bylo po testech, tak to tu bylo zpátky.

Přišla jsem takhle po přednáškách do pokoje a uviděla okamžitě Kláru, jak sedí u svého stolu a učí se. Ani jsem ji nepozdravila a šla si rovnou dát vařit čaj. Klára se ani nehnula, dokonce ani nenadávala jako obvykle. Bylo mi to podezřelé a chvíli jsem dokonce uvažovala, jestli to tam doopravdy sedí ona nebo tam dala nějakou figurínu, abych se lekla. Ale seděla tam doopravdy ona a jenom čekala, kdy si všimnu toho svetru. Svého nejoblíbenějšího svetru, jehož cáry rozvěsila na strom před naším oknem. Celý ho musela rozpárat a potom rozházet na větve. Krev se ve mně okamžitě začala vařit.

Zaječela jsem na ni a skočila po ní. Rvala jsem jí vlasy a nadávala jí do děvek, krav a čůz, přičemž ona mi to vracela. Sypala na mě nadávky a přitom mě fackovala hlava nehlava, taky mě škrábala do obličeje a div mi nevypíchla oko. Vymanila jsem se z jejího sevření a utekla do kuchyně, odkud jsem po ní začala házet nádobím a vším, co jsem měla po ruce. Zkušeně se tomu vyhýbala, ale sem tam ji stejně něco bolestivě zasáhlo. Ječela jsem na ni, proč nemůže být normální, že jsem se s ní chtěla kamarádit, ale ona, že je kráva a prostě to nejde. V očích jsem měla slzy a u nosu se mi dělala bublina, ale nepřestávala jsem se po ní sápat a házet po ní věci.

Nevím, jak se to stalo, ale Klára mě najednou dotlačila zpátky do pokoje a povalila mě na postel, kde se snažila mi zase jednu vlepit. Odkopla jsem ji, až žuchla na svou postel. Lapala jsem po dechu, když se na mě znovu vrhla a svými dlouhými nehty se mi snažila vydrápat oči. A přesně v tenhle okamžik se sklonila a přitiskla zuřivě svoje rty na moje. Bylo to děsivé, ale zároveň tak vášnivé, že jsem se zkrátka nedokázala odtrhnout.

Klára mě tvrdě líbala, načež mi začala prohrabovat prsa. Silně je tiskla v ruce a přitom na mě nalehla. Když jsem se pokusila ji odstrčit, dostala jsem akorát další facku. Donutila mě roztáhnout nohy, takže naše vagíny se k sobě vzájemně tiskly přes kalhoty. Vzrušovala mě ta sexuální blízkost a vlastně ani ta brutalita mi moc nevadila. Bylo to tak divné.

Klára začala pohupovat zadkem, takže kundičky se nám o sebe v kalhotách třely. U toho mi jazykem prozkoumávala ústa. Jazykově byla velmi zdatná, i když mě při tom kousala do rtu a neustále mi ho vytahovala. Pak ze mě vstala a rychle se svlékla. Než jsem se stihla vzpamatovat, dala mi před obličej svou kundu a zabořila mi ji do něj. Mezitím mi svlékla kalhoty tak, aby měla přístup k mojí vagíně. S vyplazeným jazykem mi do ní narážela, pak mě do ní pleskla otevřenou dlaní, až jsem ji měla pěkně červenou. Já jsem jí tu její cucala jako lízátko – sála jsem klitoris, rozhrnovala jazykem její pysky. Zmítala se mi nad hlavou, jako kdyby zadkem twerkovala.

Otočila se zase zpátky a naše vlhké kundičky po sobě nechala klouzat. Vnímala jsem, jak mě její neoholená kunda škrábe na poštěváčku a sténala jí u toho do úst, protože Klára mě líbala. Tiskla k sobě také naše prsa a to celkem dost bolestivě.

Pak udělala nůžky. Předtím mě ale samozřejmě kompletně stáhla do naha. Lehla si tak, aby naše kundy o sobě mohly ještě více narážet a začala přirážet, jako kdyby mě mrdala. Kozy se nám u toho pohupovaly a těla se svíjela slastí. Natáhla jsem v této poloze ruku a třela Kláře klitoris, abych ji ještě více vydráždila.

Ta najednou přestala a do pusy si nacpala celé moje chodidlo. Nikdy jsem nebyla zastáncem této sexuální aktivity, ale bylo vidět, že Klára už v tom nějaké zkušenosti má. A nutno uznat, že to bylo příjemný. Jazykem mi kroužila kolem jednotlivých prstů na nohou a potom jazykem zkoumala škvíry mezi nimi. Bylo to nečekaně příjemný. Ještě příjemnější ale bylo, když jazykem od chodidel pokračovala zase zpátky ke kundičce, kterou mi celou vylízala.

Pleskala mě po ní a ona se stahovala. Klára to dělala tak dlouho, dokud jsem se neudělala a nepostříkala jí mokrým orgasmem. Každá jsme v sexu měla něco – ona footfetish a já squirt orgasmus.

Po této výměně názorů potom nastal vytoužený mír.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt