kancelářská mrdačka s obřím dildem

KATEGORIE: Zralé ženy

Kancelářská mrdačka s obřím dildem

Autor:
Radka B.
Publikováno:
14. 6. 2019
Přečteno:
3836x
Být ředitelkou ve velké firmě je pořádná zabíračka. Když všichni odcházejí domů, já vidím, kolik práce na mě ještě čeká. Často jsem v kanceláři jako první a samozřejmě odcházím domů jako poslední. Někdy se v tom tak zapomenu, až najednou zjistím, že je kolem třetí nebo čtvrté hodiny ráno, takže vlastně ani nemá smysl odcházet. Můj život je jedna velká práce, která nikdy nekončí. Ale mě to zase tak nevadí. Doma na mě nikdo nečeká, moje děti už mají děti, psa ani kočku nemám, zkrátka nikoho, kdo by mě potřeboval. Akorát už nejsem úplně nejmladší, takže je to docela náročné. Nevím, jak jsem oblíbená u svých podřízených, ale to je mi asi taky jedno, vlastně si ani úplně nepamatuji jejich jména.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Jelikož v kanceláři nemáme žádné kamery a já tu opravdu skoro bydlím, vykonávám tu naprosto všechno. A to včetně masáže své uvadlé kundy, která má momentálně opravdu málo příležitostí si pořádně užít. Pořídila jsem si hned několik pomůcek, které mi pomáhají vyrovnat se s tou samotou. Nejoblíbenější z nich mám velké žilnaté dildo, které si mohu pohodlně umístit na židli a sem tam se na něm vrtět, zatímco zadávám nejnovější statistky do počítače. Dokonce ani u masturbace nepřestávám pracovat.

Podobné obšťastňování v práci se mi ale ne vždycky tak úplně vyplatí. Naposledy jsem si zavedla venušiny kuličky do análu a krouživými pohyby pánve si s nimi masírovala vnitřek svého zadečku. Vnímala jsem, jak se ve mně pohybují a dráždí mě. Ačkoliv to byla opravdu slast, vyčerpání udělalo svoje a já usnula. Probudil mě až první příchozí do kanceláře, který mě pozdravil. Po celý den jsem potom neměla příležitost si ty kuličky ze zadku vyndat. Chodila jsem tedy naprosto minimálně, ale nedokázala jsem se tomu úplně vyhnout. Musela jsem dokonce s nimi v análu vykonat důležitou prezentaci. Naštěstí byla úspěšná a klienti byli spokojeni.

S dildem to ale bylo jiné. Sundala jsem si kalhotky a při zapisování výkazů jsem si levou rukou masírovala klitoris a pomalu nasedala. Nejdřív jsem si do sebe zavedla jenom špičku. Žalud toho dilda byl taky obrovský, takže už tak jsem měla roztaženou kundu skoro na maximum. Ale to nebylo všechno. Sjela jsem po něm až ke gumovým varlatům a hlasitě přitom zasténala. Cítila jsem v sobě celou ohromnou velikost toho umělého ptáka, přesně jak jsem to měla ráda.

Při odepisování na firemní emaily jsem na něm poskakovala jako na gumovém míči. Zajížděl mi přitom hluboko do těla. Když jsem měla volnou ruku, tak jsem přidala také dráždění poštěváčku, které ale téměř nebylo potřeba. Tak vzrušující to bylo. Vyšukávala jsem si svou kundí dírku a sténala přitom na celou svou prosklenou kancelář.

A pak se na schodech rozsvítilo. Ztuhla jsem, nabodnutá plně na ptákovi a vyčkávala. Světlo mohlo mít špatně nastavený spouštěč, ale v tomto případě to bylo něco horšího. Jeden ze zaměstnanců se vrátil. Byl to ten nový. Nejednalo se o žádného mladíka, byl to chlap v letech, ale pro naši firmu pracoval slabého půl roku. Nebo si to alespoň myslím, protože jeho obličej jsem si ještě nestihla zapamatovat. I když to vlastně až tak nic moc nedokazovalo.

Šel na své místo a něco hledal na stole. Zůstala jsem bez pohybu, jen jsem si dala nohy k sobě. Jenomže potom si mě všiml. A místo, aby odešel, tak na mě mávnul a šel ke mně do kanceláře. Polilo mě horko. Vstoupil ke mně a pokoušel se konverzovat, ale příliš mu to nešlo. Já jsem mu s tím samozřejmě taky moc nepomáhala. S dildem v kundě se vede zdvořilostní konverzace poměrně těžko. Už to vypadalo, že odejde, jenomže pak mu padl pohled na lubrikační gel na stole a mou podivnou pozici na židli. Okamžitě si dal dvě a dvě dohromady a zeptal se, jestli nechci s něčím pomoci. A než jsem stihla odpovědět, tak si sundal kalhoty a do ruky si chytil ptáka. Měl poměrně slušnou výbavu, a tak jsem si řekla, proč ne.

Dala jsem nohy od sebe, abych mu ukázala, o co mám skutečně zájem. Když uviděl velikost toho dilda, trochu zblednul, ale nedal na sobě nic znát. Přistoupil ke mně a já mu začala čůráka kouřit, aby se dostal do nálady. Byla to žížala, když jsem si ho dala do pusy poprvé, ale během dvou zásunů do krku se z něho stala kláda. Mohl být dobrých dvacet pět cenťáků v plné své nádheře, když jsem si ho strkala namísto dilda do kundy. Seděla jsem na stole s nohama od sebe a ten chlap si mě jen tak bral. Kalhoty měl u kolen, když do mě vrážel penis až po kořen. Jeho varlata bubnovala o můj zadek a taky trochu o desku stolu. Byly to tvrdé pomalé přírazy, během kterých mě stíhal osahávat na prsou. Ta se mi vlnila v upnuté halence, kterou jsem si nechala na sobě. Zaklonila jsem hlavu a podsadila víc pánev, abych mu vyšla víc vstříc. Natáhla jsem se celá na stůl a když mě mrdal, nasliněným prstem jsem si přejížděla přes klitoris. Ten jsem měla naběhnutý a červený. Chlap ptáka vyndal z mojí kundy a popleskal mě s ním přes celou vlhkou mindu. Klacek už měl od mé lepivé šťávičky, která se mezi námi táhla. Pak mi ho dal zpátky do vagíny. Přetočila jsem se přitom na bok, aby mi při šukání mohl dělat rukou dobře i v análu. Ten jsem měla ještě nevyprstěný. V tu chvíli mě popadl za vlasy a pořádně mi stáhl hlavu nazad. Měla jsem natažený krk, takže se mi špatně dýchalo. Což bylo hrozně vzrušující. Měla jsem čůráka v kundě a k tomu asi tři prsty v análu. Chlap už měl ptáka k prasknutí, shodil mě ze stolu, aby si mohl vyhonit do mého obličeje. Nějako to ale trvalo dlouho. Nemohl se udělat.

A tak jsem se otočila a nabídla mu ještě jednou svou kundici i análek. Vybral si vagínu, do které mi znovu nacpal ptáka. A pak mi do análu vrazil to moje dildo z kancelářské židle. V tu chvíli jsem se udělala. Přilepená na desce pracovního stolu jsem křičela a sténala, vykopávala jsem nohy a zmítala se v orgasmu. Dildo jsem měla ještě zaražené v zadku, když se ze mě vymanil i ten chlap a vystříkal se mi na záda. Tedy z větší části, jeho sperma jsem pak našla ještě na několika stozích papírů s daty.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt