na chatě

Zralé ženy
article

Pony play

Když jsem přišel do stáje, moje kovbojka už na mě čekala se založenýma rukama. Okamžitě jsem se...
Přečíst
Skupinový sex
article

Prošukaný tábor

S kamarádkou jsme měly jet jako vedoucí na dětský tábor. Hrozně jsem se na to těšila, jak si to...
Přečíst
KATEGORIE: Zralé ženy

Pony play

Když jsem přišel do stáje, moje kovbojka už na mě čekala se založenýma rukama. Okamžitě jsem se vysvlékl a oblékl si postroj. Měl jsem na sobě jenom latexové slipy, které se mi zařezávaly do zadku. To bylo všechno. Kovbojka si nasadila klobouk a švihla mě za moji opozdilost po půlkách. Jako kdyby se mi na nich rozhořel oheň, hrozně to pálilo. Ale nejenom tam, s tou bolestí se mi postavil i pták.
Přečíst
Autor:
Marek F.
Publikováno:
12. 9. 2018
Přečteno:
477x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

KATEGORIE: Skupinový sex

Prošukaný tábor

S kamarádkou jsme měly jet jako vedoucí na dětský tábor. Hrozně jsem se na to těšila, jak si to tam s těmi mrňaty užijeme a jak „dospělácky“ budeme fungovat s ostatními vedoucími. K našemu zklamání jsme ale hned při odjezdu zjistily, že děti sice jsou super, ale mezi vedoucími není nikomu pod pětatřicet let. Všechno to byli rodiče – někteří si svoje ratolesti brali dokonce s sebou.
Přečíst
Autor:
Hana R.
Publikováno:
11. 8. 2015
Přečteno:
8037x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

KATEGORIE: Panny, panicové

Naše propité poprvé

Naše parta se rozhodla, že pojedeme na celý týden do hor na chatu kamaráda Milana. Bylo to stranou vesnice, takže jsme měli jistotu, že naše povolnější veselí nebude nikoho otravovat. Těšili jsme se jako děti na Vánoce. A především já s přítelem Denisem, se kterým jsme plánovali, že se spolu poprvé pomiluje. Oba jsme byli nezkušení a toužili jsme o to přijít právě spolu.
Přečíst
Autor:
Monika K.
Publikováno:
29. 7. 2014
Přečteno:
5589x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt