lesbický casting

KATEGORIE: Lesbičky

Lesbický casting

Autor:
Lenka S.
Publikováno:
19. 4. 2017
Přečteno:
4576x
Seděla jsem v kanceláři a kouřila. Zase bylo pondělí a já už té otravné práce měla plné zuby. Hlavně těch mladých holek, které mi sem chodily brečet na gauč, že se chtějí stát známými a slavnými. Jasně, kdo by nechtěl peníze, ale za takovou cenu? Většina z těch holek na to neměla, ale nechtěly si to jednoduše přiznat. Dneska ten stejný kolotoč měl zase začít. Soudě ale podle malé hromádky papírů na mém stole, mi dnes měla přijít jenom jedna zájemkyně. Takže nejenom, že jsem si mohla dát záležet, ale jakmile odejde, bude mi chtít šéf dát nějakou jinou hnusnou práci, takže ji tu budu držet zuby nehty.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Slečna Anežka měla dorazit kolem desáté, takže jsem měla času dost. V klidu jsem se otáčela na židli před počítačem a kouřila jednu cigaretu za druhou. Když někdo prošel kolem mé kanceláře, vždycky jsem naoko prohrábla věci na stole, ale okatě jsem nic nedělala.

Konečně bylo deset a Anežka už postávala za dveřmi. Když zaklepala, típla jsem cigaretu a zahrabala se do papírů na stole, aby viděla, že mám práci a čas na ni jsem si udělala jenom z dobroty svého srdce. Když vstoupila, hned se rozkašlala. Za kouř jsem se jí ale neomluvila, rovnou jsem šla k věci a požádala ji, aby se posadila na gauč přede mnou.

Sedla jsem si před ni na stůl, abych byla výš a zapálila si cigaretu. Teprve poté, co jsem vyfoukla kouř, jsem se jí zeptala, proč by vlastně tuhle práci chtěla dělat a proč si myslí, že má pro ni ty správné předpoklady. Nervózně si poposedla na gauči a řekla, že je to prosté – nemá peníze a má ráda sex. Jakmile se tedy dozvěděla o naší nabídce, zkusila se přihlásit.

Její přímočarost mě docela překvapila. Byla jsem zvědavá, co odpoví na druhou otázku, a tak jsem její proslov nekomentovala a pobídla ji rukou, aby pokračovala. Bylo na ní vidět, že je najednou taková jistější, a tak beze slova odložila bundu a mikinu na opěradlo gauče. Potom si sundala tričko a odhalila dokonalé štíhlé tělíčko s kozisky v podrpdě o velikosti D. Pak si pomalu stáhla kalhoty přes pevný zadeček a pomalu odhalila i tuto svou přednost. Když přede mnou stála jenom ve spodním prádle, ukázala na sebe a potom řekla, že tohle je ten důvod, proč si myslí, že by mohla být dobrá.

Musela jsem s ní souhlasit. I mně se na ni sbíhaly sliny.

Otázky mi popravdě došly, ale nechtěla jsem jí dát najevo, že ji bereme všema deseti, a tak jsem típla cigaretu a obešla stůl. Řekla jsem jí, že ano, předpoklady pro tuto práci určitě má, ale pokud dovolí, tak bych ještě ráda posoudila několik věcí. Potom jsem ze stolu vytáhla ohromné dildo, které jsem si tu nechávala pro všechny případy. Před jejími zraky jsem ho vydezinfikovala a namířila na ni. Viděla jsem, jak nasucho polkla, ale přesto tuto výzvu přijala, když si vzala dildo do ruky.

Posadila jsem se zpátky na stůl a sledovala Anežku, jak si dělá na gauči pohodlí. Nejdřív se lehce začala hladit přes kalhotky. Oči u toho měla zavřené a zřejmě si něco představovala. A dost dobře to zabíralo, protože po pár vteřinách jsem si všimla vlhké čárky na jejím spodním prádle. Anežka ale ještě neskončila, protože si do pusy strčila dva prsty a smyslně je olízla. Potom posunula kalhotky stranou a přejela si navlhčenými prsty po své lesklé mindě. Měla ji pěkně vyholenou jen do úzké čárečky. Prsty zajela také dovnitř, aby svou lasturku připravila na to monstrum, které leželo na gauči vedle ní. Když měla kundičku pěkně vlhkou, toho umělýho ptáka si do ní celýho nacpala. Otevírala přitom naprázdno tlamičku jako ryba nasuchu.

Tenhle výkon mě donutil típnout další cigaretu, kterou jsem si zapálila. Zatímco měla zavřené oči, využila jsem toho a klekla si před ni na zem. S chutí jsem se zakousla do té její sladké broskvičky a lízala jí kundu i poštěváček. Vytřeštila na mě oči, ale pokračovala ve sténání. Vůbec se nesnažila zůstat potichu, naopak sténala snad nejhlasitěji, jak to jenom uměla. Cítila jsem, jak mi z jejího křiku vlhne micina.

Rukama jsem ji hladila po ňadrech a potom zpoza zad na ni vyndala malý bičík. Lehce jsem ji s ním švihla po vystouplých bradavkách, až se celá prohnula v zádech. Nepřestávala jsem jí u toho sát šťávičku z kundičky. Dildo, které měla pořád v sobě, si posouvala stále hlouběji a potom ho zase silou vagíny vysouvala ven. Působivé představení.

Byla tu sice na lesbický konkurs, ale musela jsem ji vyzkoušet i z odolnosti na klasické šukání. Připnula jsem si nad úzkou sukni ptáka a rozkročmo se nad Anežku postavila. Potom jsem ho do ní zasunula a podebrala si její boky, aby se mi lépe přiráželo. Hrudník se jí míhal před mýma očima, když jsem jí dávala co proto tímhle umělých čůrákem. Mezitím jsem jí dala k dispozici malého robertka a sledovala, jak bude improvizovat. Zapnula ho na nejvyšší výkon a přiložila si k bradavkám. Potom ho lehce naslinila a přitiskla si ho na klitoris. Celá se přitom prohýbala jako luk a sténala jako podřezávané podsvinče.

Mohla jsem na ní oči nechat, ale nepřestávala jsem ji šukat připínacím ptákem. V zásobě jsem měla ještě stále bičík a k tomu jsem jí na ňadra připnula klipsny. Trochu už toho křičela víc, než musela, ale jinak byla fantastická. Sama jsem cítila, jak se mi kalhotky zařezávají do naprosto vlhké vagíny. A pravdou bylo, že na tohle jsem ji ještě nevyzkoušela.

Když měla orgasmus za sebou, při kterém s sebou házela jako při elektrickém šoku, sedla jsem si před ni na konferenční stolek a roztáhla nohy. Okamžitě pochopila. Vyhrnula mi sukni a tvrdě mě začala prstit. Ani nemusela dělat nic jiného, abych se jí udělala.

Když jsem se probrala a zase mohla dýchat po šíleném orgasmu, zeptala jsem se jí, jestli hraje na nějaký nástroj. Odpověděla, že ano, že na kytaru. Pochválila jsem jí její prstoklad a poslala ji s balíčkem peněz za sekretářkou, aby s ní podepsala smlouvu.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt