lesbičky

KATEGORIE: Lesbičky

Zlobivá katolická studentka

Měla jsem na sobě krátkou sukni, bílé podkolenky a upnutou halenku. Seděla jsem v lavici a rozhlížela se, kde je naše učitelka slečna Marie. Mezitím, co jsem čekala, jsem se dost nudila, a tak jsem si zatím hladila pod lavicí kundičku. Najednou se ale otevřely dveře a v nich stála v pouzdrové sukni slečna Marie a její pusa, natřená rudou rtěnkou, se špulila. Okamžitě jsem dala nohy k sobě a provinile se po ní podívala, až se mi oba culíky zatřásly.
Přečíst
Autor:
Adéla P.
Publikováno:
12. 1. 2017
Přečteno:
6178x
article

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt