lesbičky

article

Lesbický casting

Seděla jsem v kanceláři a kouřila. Zase bylo pondělí a já už té otravné práce měla plné zuby....
Přečíst
KATEGORIE: Lesbičky

Lesbický casting

Seděla jsem v kanceláři a kouřila. Zase bylo pondělí a já už té otravné práce měla plné zuby. Hlavně těch mladých holek, které mi sem chodily brečet na gauč, že se chtějí stát známými a slavnými. Jasně, kdo by nechtěl peníze, ale za takovou cenu? Většina z těch holek na to neměla, ale nechtěly si to jednoduše přiznat. Dneska ten stejný kolotoč měl zase začít. Soudě ale podle malé hromádky papírů na mém stole, mi dnes měla přijít jenom jedna zájemkyně. Takže nejenom, že jsem si mohla dát záležet, ale jakmile odejde, bude mi chtít šéf dát nějakou jinou hnusnou práci, takže ji tu budu držet zuby nehty.
Přečíst
Autor:
Lenka S.
Publikováno:
19. 4. 2017
Přečteno:
4904x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

KATEGORIE: Lesbičky

Cílevědomá studentka

Pracovala jsem na vysoké škole jako profesorka už přes patnáct let. Mezi studenty jsem byla vcelku oblíbená, protože jsem na ně neměla příliš vysoké požadavky ohledně ukončení a přednášky jsem se snažila pojímat odlehčenou formou. A je to nejenže bavilo, ale také si někdy i něco pamatovali, jak jsem si později všímala v esejích. Po hodinách strávených za katedrou jsem se večer vracela domů do prázdného bytu, kde jsem si rozdělala lahev vína a pustila se do čtení knížek. Vdaná jsem nikdy nebyla a moje poslední partnerka odešla už před několika lety. Život bez závazků mi připadal podivně uklidňující, a tak jsem na něm nehodlala nic měnit.
Přečíst
Autor:
Veronika Š.
Publikováno:
8. 4. 2015
Přečteno:
6951x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt