lesbičky

article

Hrátky v kabince

Stalo se to úplnou náhodou. Narazily jsme na sebe v obchodě s oblečením. Obě jsme kroužily kolem...
Přečíst
KATEGORIE: Lesbičky

Hrátky v kabince

Stalo se to úplnou náhodou. Narazily jsme na sebe v obchodě s oblečením. Obě jsme kroužily kolem stojanů, vybíraly a u toho na sebe házely vyzývavé pohledy. Zalíbila se mi na první pohled - to její sebevědomí, přidrzlý úsměv a spalující vášnivé oči. Odhalený pupík, opálená kůže, dlouhé tmavé vlasy. Božská postava. Dlouhé hubené nohy podtržené podpatky a krátkou sukní. Plný zadek a kulatá pevná prsa.
Přečíst
Autor:
Bára Š.
Publikováno:
27. 8. 2013
Přečteno:
5058x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt