manžel mi pořídil šukacího gigola

KATEGORIE: Zralé ženy

Manžel mi pořídil šukacího gigola

Autor:
Lenka V.
Publikováno:
25. 4. 2018
Přečteno:
7081x
Můj manžel měl po operaci srdce. Ačkoliv se po takových operacích doporučuje skoro hned pomalu nasednout „zpět do sedla“, já byla poněkud náruživější, než můj unavený manžel mohl zvládnout. Byla jsem nesoustředěná a neustále jsem na něm loudila, aby mi alespoň vyprstil nebo vylízal, když už se necítí na pořádnou šukačku. Zpočátku to bylo únosné, ale později i tohle začalo být na manžela moc, a tak jsem ho přestala otravovat. Uspokojovala jsem se sama po nocích a v koupelně trávila spoustu času s tryskou u vany. Manželovi bylo jasné, co se děje, a i když se na jednu stranu cítil trochu méně jako chlap, na tu druhou byl rád, že měl chvíli klidu.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Jeho zdravotní stav se nezlepšoval a moje touha po sexu byla stále neuspokojenější. Sice jsem to zvládala sama, ale masturbace a pták v kundě jsou prostě dvě rozdílné věci, které nešlo zaměňovat. V práci jsem byla nesoustředěná, sexuální narážky jsem sypala z rukávu a ve všem jsem viděla sex. Sexuální frustrace jako vyšitá.

Manžel to na mě viděl, a tak se rozhodl mi od toho pomoci. Když jsem přišla domů, ležel se schlíplým ptákem na gauči a s třesoucíma rukama mě zval k sobě. Klekla jsem si hezky na zem a hned mu ho začala kouřit, ale moc se mi tu žížalu nedařilo přivést k životu. Nakonec jsem se na to vykašlala a do své vlhké kundy si ho strčila neztopořený. Šlo to špatně a pořád ze mě vyklouzával, za což nemohl jenom jeho malý stav, ale také moje vzrušení. Kalhotky jsem měla po celém dni plném představ úplně mokré, micina mi doslova tekla už jenom při pohledu na pánský rozkrok. A právě to zřejmě vedlo k tomu, že jsem byla zuřivější ještě víc, než obvykle. Značně jsem tedy přesahovala manželovi možnosti. Poskakovala jsem na něm jako na trampolíně a se zakloněnou hlavou sténala do stropu. I ten malý pinďour byl pořád lepší, než moje ruce.

Manžel sípal, ale snažil se držet tempo. Potom ale najednou začal hrozně kašlat a skuhrat. Obličej mu zmodral a bylo jasné, že nemůže dýchat. Okamžitě jsem z něj seskočila a pomohla mu lépe dýchat. Nakonec pro něj stejně musela přijet záchranka. V nemocnici jsme strávili podstatnou část večera, než nás konečně pustili domů s tím, že se má manžel šetřit. Pro něj to znamenalo odpočinek, pro mě další období na suchu.

Po úmorném dni jsem konečně dorazila domů z práce. Vlhkost z kalhotek už se mi propila i na zadní část sukně, tak jsem půl odpoledne vypadala, jako kdybych se počůrala. Bylo to trapné, ale vyprstit se na záchodech jsem stále považovala za krajně nevhodné. Manžela jsem slyšela, jak v kuchyni mluví. Říkala jsem si, jestli se ještě ke všemu nezbláznil, ale pak jsem uviděla nějakého mladého muže, který naproti němu sedí s kávou a poslouchá ho. Okamžitě jsem se zarazila a pohledem těkala od svého manžela na toho svalnatého chlapa s obrovskou boulí v kalhotách. Manžel mi ho představil jako Zdeňka, který sem přišel za mnou. Byla jsem překvapená a nechápala jsem, o co jde. Manžel mi tedy řekl, že tenhle mladý muž je tu od toho, aby mě potěšil a udělal mi dobře.

Zčervenala jsem jako jahoda a stydlivě se na něj podívala. Nechtěla jsem naše sexuální problémy probírat před někým cizím. Zdeněk měl ale jasno, věděl proč tu je a přišel sem z tohoto jediného důvodu. Viděla jsem, že z kapsy mu čouhají nějaké peníze, ale nekomentovala jsem to. Zdeněk se podíval na manžela a ten přikývl, že mu dává volné pole působnosti. A potom si prostě vzal ze stolu křížovku a loknul si svého horkého čaje.

Zdeněk mě vzal za ruku a celou vyjevenou mě vedl do ložnice, která byla o dvě místnosti dál. Nevím, jak věděl, kam má jít, jestli mu to tady manžel ukazoval, ale pečlivě za námi zavřel a pak se teprve podíval na mě. Něžně mě posadil na postel a zeptal se, jestli může. Nechtěl nic dělat přes můj odpor, takže chtěl slyšet moje svolení. Tiše jsem souhlasila.

Jen jsem to vyslovila, ocitla jsem se na zádech. Zdeněk mi podtrhl nohy a několika zkušenými pohyby mi sundal sukni a kalhotky. Ani jsem se nenadála a byla jsem s tím cizím chlapem polonahá. Jeho jazyk jsem ve vteřině měla mezi nohama a můj klitoris pumpoval blahem. Cítila jsem, jak ze mě saje sekret, který ze mě teče jako z vodotrysku. Když jsem měla vagínu trochu sušší, jazykem mi zajížděl dovnitř a rozevíral jím moje pysky. Slastí jsem křičela a bylo mi jedno, jestli mě slyší můj muž, který sedí v kuchyni. První orgasmus jsem měla asi po minutě téhle jeho zběsilé práce.

Vzápětí jsem se ocitla zpátky na zadku a před obličejem jsem měla jeho velkou klobásu, kterou si držel pěkně pevně až u kořene, takže o to vypadala větší. Žalud se mu leskl a doslova zářil červeně. Měl ho jako lampion. Zdeněk mě popadl za hlavu jednou rukou a druhou si stále držel ptáka, na kterýho si mě nabodával. Dusila jsem se, ale zároveň mě to vzrušovalo. Držela jsem se za jeho boky a nechávala ho, aby si s mou hlavou dělal, co chce. Do očí mi vhrkly slzy, když si mě na pinďourovi podržel déle a násilím. Poměrně hlasitě u toho funěl a sténal.

Položil mě na postel a posunul mě tak, že jsem měla zadek na kraji postele. Nohy mi zvedl do vzduchu, a zatímco mi je držel do praku, zasunul do mě čůráka. Kozy mi poskakovaly na hrudi, když mě šukal a já zase začala křičet blahem. Mrdal mě pěkně ztopořeným velkým ptákem, který ve mně mizel celý až po kořen. Do zadku mi narážely jeho macaté velké koule, plné spermatu, který jsem chtěla spolknout. Vyjel ze mě a přetočil mě zadkem k sobě. Hned mi zase zacouval do kundy svým vlhkým ptákem a pleskal mě u toho přes zadek. Měla jsem ho pěkně červený, ale celý mě to rajcovalo. Postel pod námi skřípala a vrzala, ale já skoro neměla kdy to registrovat. Druhý orgasmus mnou cloumal ještě silněji, než ten první.

Manžel zřejmě Zdeňkovi řekl, co mám ráda, protože najednou jsem měla dva prsty v řiťce. Zdeněk mi prstil anál, zatímco mi mrdal vlhkou kundu. Kousala jsem do peřiny a cítila, jak se o mě pokouší už třetí orgasmus za sebou. Ten byl asi nedelší, co jsem měla. Vnímala jsem, jak se moje kunda pravidelně stahuje kolem jeho péra jako nějaká tlaková pumpa. Potom už jsem byla docela unavená, ale Zdeněk ještě nebyl hotový.

Přetočil mě zpátky na záda a semknul mi kozy k sobě. Unaveně jsem si je držela, když mi mezi ně vjížděl. Jazykem jsem jemně klouzala po jeho žaludu, když na mě vykouknul mezi kozami. A potom Zdeněk konečně vyvrcholil. Nastříkal mi sperma na obličej a do pusy a já, co jsem mohla, jsem spolkla. Prý je to dobré na pleť.

Když bylo hotovo, Zdeněk se oblékl a vyšel do kuchyně. Manžel se ho zeptal, jestli neví, jak se latinsky řeknou ptáci a potom, co mu odpověděl, konečně odložil tužku na doluštěnou křížovku. Podal si se Zdeňkem ruku a ten řekl, že když bude potřeba, ví, kde ho najde. A pak odešel.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt