milfka co měla ráda zajíčky

KATEGORIE: Zralé ženy

Milfka co měla ráda zajíčky

Autor:
Petra W.
Publikováno:
30. 8. 2017
Přečteno:
10320x
Měla jsem slabost na zajíčky. A jelikož jsem měla mladého dvacetiletého syna, neměla jsem o jejich přísun nikdy nouzi. Syn si rád k nám domů vodil spousty kamarádů, kteří potom u nás často přespávali a trávili volný čas. Sem tam se některý k nám dokonce vypravil, i když věděl, že Michala doma nenajde, jenom jeho osamělou maminku, co peče perfektní sušenky. Nechci se chlubit, ale domácí sušenky dělám opravdu nejlepší na světě.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

A nejinak tomu bylo i tentokrát, kdy si syn přivedl na přespání tři kamarády. Společně chtěli do noci pařit nějaké videohry nebo tak a u toho se ládovat sušenkami a brambůrkami. Vůbec jsem nebyla proti, dojela jsem si do krámu, abych nakoupila všechno potřebné, přičemž se nejednalo jenom o mléko a mouku, ale také o nové spodní prádlo. Mám pocit, že tyhle kluky jsem ještě netestovala, tak jsem se před nimi chtěla předvést jako nejen dobrá kuchařka a máma, ale také milovnice.

Když kluci dorazili, bylo něco kolem šesté. Okamžitě se zavřeli v obýváku, zabarikádovali okno, aby je nerušilo světlo a pustili se do hraní. Vlezla jsem jim tam jenom jednou, když jsem jim nesla ještě teplé sušenky a přitom jsem si obhlédla čerstvé maso ve svém domě. Na jednoho jsem při dávání talířku na konferenční stolek vyšpulila zadeček, druhému jsem nabídla pohled do mého výstřihu bez podprsenky. Myslím si, že jsem je okamžitě zaujala. Tedy kromě toho třetího, který byl tak zažraný do hry, že si mě ani nevšiml.

Zhruba po desáté večer opustil společnost první z nich. Šel si jenom odskočit, ale přesto se nevyhnul mému vševidoucímu oku. Když vykonal potřebu a šel si umýt ruce, už jsem na něj v koupelně čekala. Stála jsem nahá ve sprše a dělala si dobře sprchovou hadicí. Nejdříve se stejně jako všichni lekl a honem se mi omlouval, že o mně nevěděl. Poslouchala jsem jeho výmluvy a přitom si nasměrovala proud z hadice do úst. Okamžitě se zakuckal a nemohl najít slova. Řekla jsem mu tedy, že když mě takhle vyrušil, bude to muset dodělat sám.

Nejdříve mě nechápal, ale jakmile jsem k němu přistoupila a svlékla z něho oblečení, abych ho mohla vzít s sebou pod sprchu, pochopil. A ani se nezdráhal, zřejmě už o mé pohostinnosti něco slyšel, protože nepadlo ani slovo o tom, že jsem Michala matka a že by tohle kamarádovi dělat neměl. Okamžitě padnul na kolena a začal mě lízat. Přitom mi strkal prsty do vagíny a já si pouštěla teplou vodu z hadice rovnou na klitoris. Voda mu tekla po bradě, ale jeho jazyk byl dostatečně silný, abych ho cítila i přes ten proud.

Když se postavil, začala jsem ho líbat a rukou si pohrávala s jeho žaludem. Proudem vody jsem mu masírovala uzdičku a trochu si toho jeho ptáka předpřipravila, než jsem si ho strčila do pusy. Dlouhými táhlými pohyby jsem mu ho kouřila a hnětla si u toho kozy. Ptáka měl docela malýho, narvala jsem si ho do pusy celého až po kořen a stahovala u toho hrdlo. Najednou mě odstrčil, protože by se jinak udělal.

Otočila jsem se k němu zadečkem a nechal ho, aby našel mou škvírku a narval mi ho tam. Poslušně to splnil a přidržujíc si mě za boky, mě začal mrdat. Přejížděl mi rukou po zádech, na chvíli mě dokonce drapnul za vlasy a trochu mě stáhnul dozadu. Cítila jsem, jak se mi zadeček otřásá pod jeho přírazy a vycházela mu pánví co nejvíc vstříc, protože jsem ho chtěla cítit hluboko uvnitř sebe. Pak na mě nalehnul, popadnul mě za kozy a masíroval mi je, zatímco mě šukal. Voda ze sprchy na nás mezitím stříkala a příjemně nás osvěžovala.

Sténala jsem a zuby si rozdírala spodní ret, když jsem se pohupovala těsně před kachličkami a v mindě měla toho mladýho čůráka. Kluk už si začínal víc dovolovat, tak mě najednou přimáčkl na stěnu a otočil obličejem k sobě. Dívala jsem se do té jeho mladé tváře, když mi zvedl nohu do vzduchu a ptákem mi zajel zpátky do kundy. Měl otevřená ústa a trochu sténal. Předklonil se a zabořil mi hlavu do hrudníku a kousal mě do bradavek.

Těsně předtím, než se udělal, jsem si klekla na zem a jeho sperma všechno pochytala. A potom jsem ho spolkla. Když odcházel, řekla jsem mu, aby poslal dalšího.

Netrvalo to ani pět minut a opravdu se ve dveřích objevil ten druhý kluk. Hned jsem viděla, jak mu v kalhotách pták stojí, že by se pod ním dalo stanovat. Na nic jsem nečekala a přitiskla ho k sobě, abych mu jazykem dala najevo, že tady opravdu může všechno, co chce.

Vysadil si mě na umyvadlo a jazykem mi prozkoumával rozmrdanou kundu od svého předchůdce. Bral moje pysky do úst a tahal mě za ně, přitom mi palcem tiskl klitoris. Najednou mě popleskal, až se mi štěrbinka stáhla kolem jeho prstů, které měl uvnitř mě.

Ani jsem mu nemusela kouřit, hned si totiž sundal kalhoty, plivnul si na ptáka a zabořil ho do mě. Měl mnohem lepší délku, než ten před ním a také lepší přístup. Nohy jsem měla rozcápnuté, zatímco jsem seděla na skříňce u umyvadla a on si mě za ně držel a šukal mě. Párkrát mě pustil, aby mě uhodil do tváře a jednou mi do ní i plivl. Tenhle byl mnohem zuřivější, než ten předním. Nebral si se mnou žádné servítky, a když ho přestalo bavit šukat mě do kundy, vyndal ptáka a narval mi ho do zadku.

Anál jsem dlouho neměla, bolest mě tak trochu překvapila. Jeho to ale nezajímalo. Mrdal mě do análu pořád ve stejné poloze a ústa mi surově tiskl na ta moje. Jazykem mi zajížděl hluboko dovnitř a mezi zuby mi drtil spodní ret, až mi z něho trochu tekla krev.

Opětovala jsem jeho vášnivost a popadla ho za boky, abych mu pomohla ještě víc do mě vrážet jeho ptáka. Tenhle kluk byl fakt dobrej. Držel mě jednou rukou za nohu a druhou za kozu a šukal mě tak, až to mlaskalo. Sténala jsem mu do úst, jelikož si mě držel zuby u sebe. Jeho pohyby zrychlovaly, až se otřásalo zrcadlo za mnou a skříňka pode mnou. A pak se z toho staly jenom malé záškuby. Právě se mi udělal do vagíny a nechal to vytékat ven.

Když měl hotovo, poděkoval, oblékl se a vrátil se za synem a jeho kamarády. Na toho třetího kluka už jsem neměla moc energie, tak jsem si řekla, že toho si nechám na příště. Snad ho Michal přivede.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt