orální sex

Lesbičky
article

Dvě tlusťošky

Vždycky jsem byla dost při těle a popravdě jsem si s tímhle handicapem dost užila. Děti umí...
Přečíst

Vyberte si povídku z kategorie:

KATEGORIE: Lesbičky

Vyzkoušela jsem kamarádčinu mindu

To, že jsem lesbička, moje okolí přijalo velmi dobře. Především mezi kamarády jsem našla porozumění a jejich chování ke mně se vůbec nezměnilo. I když je jiná sexuální orientace už poměrně odtabuizovaná, nelze se spolehnout na pochopení od jiných lidí. To ale naštěstí nebyl můj případ.
Přečíst
Autor:
Lucie S.
Publikováno:
29. 8. 2018
Přečteno:
2020x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

KATEGORIE: Lesbičky

Dvě tlusťošky

Vždycky jsem byla dost při těle a popravdě jsem si s tímhle handicapem dost užila. Děti umí ublížit více než dospělí, takže základka a střední škola pro mě byly doslova utrpením. Těšila jsem se na vysokou školu, kde se lidé neodsuzují kvůli vzhledu, kde bych mohla najít někoho, s kým si budu rozumět a kdo se mnou bude sdílet zápal pro klasickou literaturu.
Přečíst
Autor:
Lucie S.
Publikováno:
2. 8. 2017
Přečteno:
3868x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt