panny, panicové

article

Něžné poprvé

Byla to moje čtvrtá sklenička vína. Na hodinkách jsem měla něco po jedenácté hodině a s Radimem...
Přečíst
KATEGORIE: Panny, panicové

Poprvé o Vánocích

Moje matka se zbláznila. Rozhodla se totiž, že na vánoční svátky pozve celou naši rozvětvenou rodinu a udělá ohromné rodinné Vánoce. Nikdy jsme nic takového nedělali, ale ona si usmyslela, že to najednou zavede jako rodinnou tradici. A ke všemu se rozhodla pozvat naprosto všechny, na které našla telefonní číslo. Vlastně si ani u některých jmen nebyla jistá, jakým způsobem nebo jestli vůbec jsou s námi spříznění. Ale přesto všechny ty lidi pozvala do našeho malého baráku, aniž by ji vlastně zajímalo, kam se všichni vejdou nebo, že je to po tolika letech nesmysl zvát si sem rodinu, kterou ani neznáme. Ale nenechala si to vymluvit.
Přečíst
Autor:
Kristýna K.
Publikováno:
19. 1. 2018
Přečteno:
4234x
article
KATEGORIE: Panny, panicové

Silvie dá každému

O Silvii jsem snil už rok. Představoval jsem si, jak ji hladím po vlasech, jak ji líbám na rty, jak si hraju s jejími prsty, když se držíme za ruce. Byla opravdu hezká, vlastně nejhezčí z celého ročníku. Když jsme nastoupili do stejného ročníku na vysoké škole, nemohl jsem se jí nabažit. Viděl jsem ji poprvé na imatrikulaci, když zavolali její jméno a ona se tak plavně zvedla a došla si uličkou ke stolku, aby mohla přísahat. Okamžitě jsem se do ní zamiloval.
Přečíst
Autor:
Martin B
Publikováno:
19. 12. 2017
Přečteno:
3561x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

KATEGORIE: Panny, panicové

Sladká šestnácka

Už rok jsem byl doma – bez práce, bez přátel, bez jakéhokoliv rozptýlení. Jsem invalida třetího stupně, takže moc příležitostí, jak se dostat mezi lidi nemám. Bydlím sám v malém bytě, který je v podstatě mým jediným působištěm. Nákupy jsem si dříve nechával posílat kurýrem, popřípadě mi občas nakoupila sousedka, ale potom, co jsem byl zapojen do nějakého projektu spolčeného se školami, za mnou docházela jedna studentka ze střední školy. Byla to sladká šestnácka, co se jmenovala Baruška. Chodila mi na nákupy, občas si se mnou povídala nebo koukala na televizi. Byla drobná, celkově taková útlá a ušlápnutá. Moc toho nenamluvila, ale její tichá přítomnost stále byla lepší než tíživá samota.
Přečíst
Autor:
Jiří S.
Publikováno:
6. 12. 2017
Přečteno:
6170x
article

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt