panny, panicové

article

Něžné poprvé

Byla to moje čtvrtá sklenička vína. Na hodinkách jsem měla něco po jedenácté hodině a s Radimem...
Přečíst
KATEGORIE: Panny, panicové

Něžné poprvé

Byla to moje čtvrtá sklenička vína. Na hodinkách jsem měla něco po jedenácté hodině a s Radimem to byla naše pátá schůzka. Byl hrozně zábavný, rande s ním utíkala jako myška na klíček, ani jsem se nenadála a byl čas se zvedat, protože kavárna zavírala. Dneska jsem si ale byla jistá tím, že to všechno bude mít dohru. Oba jsme byli víc nervózní než kdy předtím, bylo jasné, že se k tomu schyluje. Oba jsme to věděli a chtěli jsme to tak.
Přečíst
Autor:
Adéla P.
Publikováno:
25. 10. 2017
Přečteno:
1542x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

KATEGORIE: Panny, panicové

Bolestivé poprvé od myslivce

V létě jsem se vždycky ráda procházela lesem a kochala se přírodou. Šustění listí, skřípění stromů a vůně borovic, to bylo to, co jsem na teplých dnech měla ráda. Jenomže všechny cesty už jsem znala zpaměti křížem krážem, a tak jsem zatoužila projít se někudy, kudy to neznám, někudy, kde bych měla pocit, že se můžu ztratit a to nejen z dohledu civilizace, ale i sama sobě v myšlenkách.
Přečíst
Autor:
Jiřina B.
Publikováno:
6. 9. 2017
Přečteno:
3452x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

KATEGORIE: Panny, panicové

Rituál zasvěcení

Naše rodina se odlišovala. Patřily jsme do Rodiny, kde platila tak trochu jiná pravidla, než v normální společnosti. Jako dítě jsem měl problém díky tomu zapadnout mezi své vrstevníky, což nakonec dopadlo tak, že mě rodiče vzali domů a učili mě sami. Naše Rodina je velké společenství, do kterého patří asi padesát lidí. Všichni se tu společně známe a dodržujeme společně řád a pravidla, která jsou pro nás určena. Je nevhodné, abychom se množili s ostatními lidmi, a proto se u nás sňatky domlouvají a první sex je rituálem zasvěcení. Dalo by se říct, že je to něco jako svatba.
Přečíst
Autor:
Josef Z.
Publikováno:
19. 7. 2017
Přečteno:
4337x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Reklama

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Získejte slevu na nákup v eshopu EroticStore!
100 Kč
Zadali jste e-mail ve špatném formátu.
Email již existuje.
Na zadaný email, byla zaslána potvrzující zpráva.