píchal jsem dvě japonky

KATEGORIE: Skupinový sex

Píchal jsem dvě Japonky

Autor:
Martin B.
Publikováno:
25. 7. 2018
Přečteno:
5642x
Nový rok začal ve fabrice velmi dobře. Na naše oddělení přijal šéf nějaké nové stážisty a to znamenalo jediné – méně práce. Všechnu práci, kterou jsme nechtěli dělat, nebo nám trvala dlouho či nás nebavila, ta se velmi snadno hodila na nějakého stážistu, který za příležitost onu činnost vykonávat málem líbal ruce. Byla to naprostá pohoda. Nohy jsem měl pohodlně na stole a ruce za hlavou, zatímco dva stážisti dělali všechnu mou práci a ještě mi za to děkovali. Byl jsem jejich šéfem, nadřízeným, který si s nimi mohl dělat, co chtěl.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

A já s nimi chtěl dělat hodně věcí. Hlavně se dvěma Japonkami, které byli mezi stážisty taky. Obě holky vypadaly, jako kdyby jim bylo tak čtrnáct možná patnáct, i když jim samozřejmě muselo být mnohem víc, protože na stáž se nebrali lidi mladší dvaceti let. Obě vypadaly úplně stejně, absolutně jsem od sebe nedokázal odlišit jednu od druhé. Stejně vypadaly, stejně se oblékaly, stejně si česaly vlasy, stejně se smály, stejně poddajně přijímaly jakoukoliv práci, kterou jsem jim zadal. Připadal jsem si jako boss.

Dny plynuly a z opravdu pracovních úkolů jsem si ty dvě stáhl na svoje osobní potřeby. Chodily mi pro kávu, leštily mi boty, zpívaly mi, tancovaly mi. Měl jsem uzavřenou kancelář v rohu budovy, takže nikdo tyhle moje eskapády neviděl, nikdo o nich nevěděl. A ty dvě holky pořádně ani neuměly česky, takže jsem se nebál toho, že by někomu něco řekly. Byl jsem jejich pán, který jim mohl přikázat naprosto cokoliv, a ony uposlechly. Donutil jsem je nosit culíky, aby vypadaly roztomile. Pravda je, že je to dělalo na pohled ještě mladší, než byly, ale o to mi nešlo. Chtěl jsem z nich mít takové ty roztomilé culíkaté Japonky, které nosí krátké sukně, zpod které jim jsou vidět kalhotky. A postupně jsem si to taky prosadil. Udělal jsem z toho pro ty dvě doslova uniformu. Když přišly do práce, převlékaly se do sukýnky, kterou jsem jim pořídil.

Moje pracovní morálka s přítomností těch dvou holek značně klesla. Celý den mi stálo péro v kalhotách, když jsem se díval, jak mi chodí po kanceláři a dělají práci, kterou jsem ji zadal. Moc toho nenamluvily ani se mnou ani mezi sebou, ale o to to bylo lepší. Představoval jsem si je spolu a potom zvlášť, jak skáčou na mém klíně, jak piští a jak se jejich drobné kozičky třesou na jejich malém hrudníku.

Během těch představ si mi párkrát stalo, že jsem měl mokrý flek na kalhotách, se kterým jsem potom ty dvě poslal do čistírny. Potom jsem s nimi celé odpoledne seděl v jedné místnosti, oblečený jenom do spoďárů, které absolutně nemaskovaly nic z toho, co se dělo pod nimi. A ty dvě si toho bezpodmínečně musely všimnout. Jejich šikmé oči byly doslova přitahovány k mému rozkroku, přičemž bylo vidět, že se jim třesou rtíky. Nevěděl jsem, jestli je to strachem nebo rozkoší, ale šíleně mě to vzrušovalo.

Koncem měsíce bylo v kanceláři volněji, hodně chlapů mělo dovolenou a odjelo s rodinami na hory. Odpoledne jsem byl v kanceláři jediný se svými stážistkami, kterým jsem benevolentně dovolil, aby chodily s vykasanou sukní. Díval jsem se na jejich stejné bílé kalhotky, které schovávaly jejich malé kundičky. Úplně jsem cítil jejich fifiny, které ze mě vlhly.

Hladil jsem si ptáka a pozoroval upřeně jejich kalhotky. Pak jsem si ho vyndal ven a ukazováčkem a palcem si ho mnul. Pomalu jsem si ho honil a sledoval přitom své dvě japonské stážistky při práci. Přikázal jsem jim, aby šly ke mně.

Viděly, o co jde, ale přesto poslušně přišly. Přikázal jsem jim, aby si klekly na zem. Poslechly a dívaly se na mě dlouhými psími pohledy zpod svých dlouhých řas. Strčil jsem jim před obličej svýho polopostavenýho ptáka a čekal, co udělají. Když nic neudělaly, přikázal jsem jim, aby mi ho kouřily. Poslechly. Vyplázly své krátké jazyky a lízaly mi ho jako zmrzlinu. Dělaly to pomalu a neochotně, jejich jazyky byly jako studené doteky. Hladil jsem je po hlavách a pak se sklonil, abych jim prohmátl jejich kozičky, o kterých jsem tak snil. Cítil jsem vlastně jenom bradavky pod jejich košilkami. Ani jedna neměla podprsenku – neměly do ní, co dát.

Popadl jsem tu první a opřel ji o stůl. Roztáhl jsem jí nohy a dal stranou kalhotky. Kundu měla chlupatou, až jsem skoro nemohl najít její díru. Naslinil jsem si prst a zasunul jí ho do vagíny, abych ji alespoň trochu připravil. Držel jsem si ji přitom pod krkem. Pak jsem do ní zasunul ztopořený penis. Poprvé jsem zajel pomalu, podruhé už jsem přidal na tempu a čvachtavě vnikal dovnitř její kundy. Druhá Japonka nejdříve jenom koukala, zatímco její kamarádka, kterou jsem si držel pod krkem, monotónně sténala. Řekl jsem jí, aby své kámošce pomohla.

Druhá Japonka tedy vstala a přesunula se k nám. Popadla tu, kterou jsem šukal, za zadek a pevně jí ho tiskla. Mohl jsem tak narážet tvrději. Holky se na sebe dívaly a potom se políbily. Jejich ústa se skoro nedotkla, ale přesto tam bylo vidět letmý polibek. V ptákovi mi zacukalo vzrušením. Řekl jsem jí, aby teď políbila mě. Zatímco jsem šukal jednu, druhou jsem líbal na ústa a sál její jazyk.

Přestal jsem první šukat a pustil se do druhé. Zůstali jsme stát. Ptáka jsem jí vrazil hluboko do vagíny, aniž bych se staral o to, jestli je na to připravená. Stála ke mně zády a já jí držel zvednutou nohu. Naše šukání – to, jak jí zajíždí můj klacek do mindy – bylo tedy pěkně vidět. První Japonka se tedy naklonila a svým drobným jazýčkem celé toto naše spojení přejížděla. Její jazyk klouzal z ptáka obaleného její šťávou a šťávou její kamarádky, po vagíně té druhé holky. Mizel přitom v křoví, ale o to to bylo lepší. Pleskal jsem přitom tu, kterou jsem mrdal po bradavkách a sténal jí do ucha. Ona přitom vydávala podivné pískavé zvuky.

Byl jsem si jistý, že už se udělám, a tak jsem vyklouzl ven z její kundy. V tu chvíli mi ale pták povadl. Nacpal jsem ho tedy jedné z nich, už nevím ani která byla která, do pusy a druhé přikázal, aby svou kamarádku lízala. Vykonávaly všechno, co jsem jim řekl. Držel jsem si tu jednu za copy a vrážel jí ptáka až do krku. Což nebylo moc těžké, protože měla malinkou pusinku. Krk měla příjemně stažený a teplý. Pyj se mi rychle vracel do původního stavu a po chvíli jsem se jí vystříkal do pusy. Přikázal jsem jí, aby to spolkla a ona to s odporem udělala.

Když bylo po všem, všiml jsem si, že ve dveřích stojí šéf. Můj šéf. Šéf, který si zase mohl dělat cokoliv, se mnou. A byl jsem si jistý, že právě teď mě chce vyhodit.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt