sado-maso

Lolitky, teen
article

BDSM hrátky

Přítel mi na naše výročí slíbil opravdu velké překvapení. Obvykle býval velmi vynalézavý, takže...
Přečíst
KATEGORIE: Lesbičky

Zlobivá holka dostala pěkně na holou

Přišla jsem domů a hned po otevření dveří jsem zjistila, že nebylo setřeno. Podlaha byla špinavá a plná písku, protože předchozí den pěkně pršelo. Naštvaně jsem skopla z nohou boty a šla se podívat do kuchyně. Ani tady nebylo uklizeno, povalovalo se tu špinavé nádobí. Přistoupila jsem k němu blíž a zjistila, že není jenom špinavé, ale už úplně naschlé. Muselo tu ležet minimálně od rána. V obývacím pokoji jsem našla kupičku špinavého prádla, přičemž v koupelně samozřejmě byla plná pračka, která svítila, aby upozornila, že už doprala.
Přečíst
Autor:
Aneta K.
Publikováno:
28. 2. 2018
Přečteno:
3190x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

KATEGORIE: Lolitky, teen

BDSM hrátky

Přítel mi na naše výročí slíbil opravdu velké překvapení. Obvykle býval velmi vynalézavý, takže jsem se těšila, jak malá holka na Vánoce. Když konečně ten den nastal, jen těžko jsem se v práci soustředila. Neustále jsem se ohlížela, kolik je hodin, abych už mohla zamířit domů k Tomášovi. Jen se ručičky dotkly páté hodiny odpolední, vystřelila jsem z kanceláře a nedočkavě utíkala ven z budovy. Jak jsem ale nedávala pozor, s někým jsem se tvrdě srazila ve dveřích. Když jsem se s omluvami sbírala na nohy, poznala jsem, že je to Tomáš. Přišel mi do práce naproti. Chtěl, abych s ním hned teď okamžitě šla. Přemlouvala jsem ho, abych si mohla jít dát domů alespoň tašku a převléknout se z pracovního oblečení, ale striktně to odmítal. Bylo mi to sice trochu podezřelé, ale jelikož neustále opakoval, že musíme dorazit včas, nechala jsem se umluvit.
Přečíst
Autor:
Bára K
Publikováno:
10. 6. 2015
Přečteno:
7745x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

KATEGORIE: Lolitky, teen

Můj první voyeurismus

Každý den chodím venčit svého psa, který je naučený, že kolem desáté večer se jde ven na procházku. Ať prší nebo jsou kroupy, tak je to jedno – je to jeho čas a prostě musíme jít. Stejně tak tomu bylo i jednoho deštivého večera, kdy venku lilo jako z konve a na ulici nebyla ani noha. Každý rozumný člověk se raději šel schovat.
Přečíst
Autor:
Martin V.
Publikováno:
12. 9. 2014
Přečteno:
5052x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt