sex na školní besídce

KATEGORIE: Lolitky, teen

Sex na školní besídce

Autor:
Radka K.
Publikováno:
14. 2. 2018
Přečteno:
6729x
Měla jsem krátce po střední škole a pracovala jsem jako učitelka v mateřské školce. Dálkově jsem si dodělávala vysokou, přičemž můj přítel byl na denním studiu. Moc často jsme se neviděli, což bylo znát i na našem vztahu, který tak trochu ochabl. Mně to ale moc nevadilo, protože jsem se plně oddala dětem. A jejich rodičům. Tedy spíše jednomu rodiči a to malé Rozárky. Nevím, jestli byl vdovec nebo rozvedený, ale věděla jsem, že se o holčičku stará sám. A zvládal to líp, než některé matky, které byly třeba ještě na mateřské dovolené.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Rozárka chodila do třídy vždycky pěkně upravená, vlasy měla každý den sčesané do jiného drdolu, na sobě měla čisté a perfektně vyžehlené šatečky. A to dokonce i takové s kanýrky, které by měla problém správně vyžehlit i leckterá ženská ruka. Pan Doležal si s tím ale uměl poradit moc dobře. Měl velmi obratné ruce, čehož jsem si všimla i ráno, když dceři rozepínal nebo zapínal spousty malých knoflíčků na šatečkách, košilce nebo svetýrku. Pak se za ní spokojeně díval, když odcházela do třídy a vždycky jí zamával. A pak se jednou stalo, že zamával i mě. Zděšeně jsem se schovala za dveře třídy a bylo mi hrozně trapně, protože bylo jasné, že si všimnul toho, jak ho každé ráno očumuju.

Od té doby jsem se ráno třídě vyhýbala a Rozárky si všímala až po nějaké chvíli, co vtančila dovnitř. Ale i tak jsem měla na tvářích pokaždé ruměnec, protože jsem i tak občas cítila na zádech zkoumavý pohled jejího otce.

Čas ve školce plynul a najednou tu byl prosinec a s ním trénování na vánoční besídku. Bylo to hrozně namáhavé, děti byly celé rozjívené a to tím víc, čím se blížil Ježíšek. Domů jsem chodila naprosto vyčerpaná a často i pozdě večer, takže jsem neměla jednak ani chuť, jednak ani čas na to, abych volala Martinovi do Prahy. Ten stejně míval obvykle večer nějaký svůj program, takže bych ho s největší pravděpodobností ani nechytila doma. Jindy se vymlouval na to, že se musí učit na předtermíny zkoušek a já dělala, že jsem mu to spolkla.

Když konečně nastal den besídek, dětem zářily oči, byly celé rozdivočené a já měla za úkol je trochu korigovat. Zbytek učitelek se staral o to, aby program probíhal alespoň trochu podle plánu, což se jim ale moc nedařilo, smím-li to nějak komentovat.

Pozorovala jsem děti zpoza pódia, jak jim to jde, když jsem najednou na zádech ucítila něčí ruku. Hrozně jsem se lekla. Když jsem se otočila, okamžitě jsem zčervenala, protože to byl Rozárčin sexy tatínek, který tu teď stál proti mně. Mlčel, a tak jsem koktavě zkusila popsat program, jak jsem si ho pamatovala, aby věděl, kdy na scénu půjde jeho dcera. On mě ale dál sledoval jediného slova a doslova se vpíjel do mého ruměnce na tvářích. Potom najednou prohodil, že to zamávání tehdy mě asi překvapilo, ale že to myslel upřímně a v žádném případě mi nechtěl způsobit žádné rozčarování. I když tím v podstatě řekl, že mu moje okukování nevadilo, přesto jsem se mu chtěla omluvit, ale vycházelo ze mě jenom koktání.

A tak mě políbil.

Měl měkké rty, které se okamžitě vpily do těch mých. Podlomila se mi kolena a málem bych upadla, kdyby mě nechytil. Když se na mě po tom polibku podíval, nevydržela jsem to a skočila po jeho rtech. Přisála jsem se na něho a jazykem zajížděla do jeho úst. On mi to opětoval a drže si mě, odcouval se mnou do technické místnosti, kterou jsme měli za sebou. A pak za námi zavřel.

Posadil si mě na nějakou pračku nebo bojler nebo co to bylo a okamžitě mi hlavou sjel do klína. Měla jsem na sobě sukni a pod ní punčocháče, takže to neměl tak složité. Stáhl mi punčocháče a se sukní na hlavě mi jazykem lízal kundičku. Podsadila jsem pánev, aby měl lepší přístup k mojí rozince, a přitom jsem mu jednou rukou hladila na krátko střižené vlasy. Tlačila jsem si jeho hlavu víc a víc do klína, jeho ústa jsem měla otisknutá na celé kundičce, ze které začínalo sálat teplo. Měla jsem ji horkou a vzrušenou, celá hořela, byla červená a opuchlá. Cítila jsem každý dotek jeho jazyka, vnímala jsem, jak mi hrubým jazykem líže klitoris a pak dvěma prsty vklouzává do mé klíčové dírky. Prstil mě a přitom mlaskavě sál klitoris. Já jsem se kousala do rtů, ze kterých jsem už měla v ústech krev, abych nahlas nekřičela a neupoutala tak pozornost.

Když se postavil, viděla jsem v jeho kalhotách obrovskou bouli. O takovém ptákovi se mi ani nesnilo. Když ho vytasil jako kord a nacpal mi ho do pusy, vůbec se mi tam nevěšel. Přesto se o to pan Doležal pokoušel – držel si mou hlavu a šukal mě do ní ptákem tak, že mi skoro vyletěl mozek. Oči mi slzely, když konečně přestal a přesunul svého pták do mé kundy. Zajel do mě pořádně a potom ještě jednou a pak zase a zase. Nadskakovala jsem při každém přírazu, trochu bolestí a trochu slastí. Protože ze mě přitom vyšukával steny, držel mě za ústa, abych mlčela. Skoro jsem nemohla dýchat, ale on mě držel hroznou silou.

Zabodával do mě čůráka a jednou pevnou rukou mi ještě natrhl blůzku. Z té na něho vykoukly moje kozičky, které tisknul pevně v ruce a tisknul je k sobě. A pak najednou jeho čůrák vyskočil z mojí mokré kundy ven, tak ho tam narval ještě tvrději než předtím. Jeho tempo se zvyšovalo, až jsem na té věci, na které jsem seděla, doslova vibrovala. V jednu chvíli mě potom vzal pod krkem a zvednul mi hlavu tak, aby mě mohl líbat. Nepřestával mě přitom tvrdě šukat. Přitom jsem se udělala, orgasmem se mi stahovala kunda a jeho pták o to víc tvrdnul, takže mě to o to víc bolelo. Křik jsem ztlumila v jeho ústech, když mě líbal.

Jakmile jsem se udělala, jeho tempo zpomalilo. Mokrý čůrák do mě zajel a vyjel, zajel a vyjel. On mě pomalu pustil a pak mě stáhl na zem. Přitiskla jsem si kozy k sobě a on mezi ně zajel svým mackem. Skoro se mi nechtělo věřit, že tohle bylo ve mně.

A pak se udělal. Nastříkal mi to na obličej, když mi zajížděl mezi prsa, který jsem k sobě tiskla.

Když bylo po všem, popleskal mě po tváři od spermatu, podíval se na hodinky a potom utíkal do publika, aby stihnul vystoupení své dcerky Rozárky.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt