silvie dá každému

KATEGORIE: Panny, panicové

Silvie dá každému

Autor:
Martin B
Publikováno:
19. 12. 2017
Přečteno:
5224x
O Silvii jsem snil už rok. Představoval jsem si, jak ji hladím po vlasech, jak ji líbám na rty, jak si hraju s jejími prsty, když se držíme za ruce. Byla opravdu hezká, vlastně nejhezčí z celého ročníku. Když jsme nastoupili do stejného ročníku na vysoké škole, nemohl jsem se jí nabažit. Viděl jsem ji poprvé na imatrikulaci, když zavolali její jméno a ona se tak plavně zvedla a došla si uličkou ke stolku, aby mohla přísahat. Okamžitě jsem se do ní zamiloval.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Zřejmě kvůli její kráse a chytrosti ale velmi brzo začalo po škole a mezi lidmi kolovat, že dá každému, že je to velká děvka a dělá to naprosto s každým. Jakmile jsem ta slova jenom zaslechl, okamžitě jsem ji obhajoval, říkal jsem těm lidem, že jsou to sprosté pomluvy, že to určitě šíří jenom holky, které na ni žárlí, protože je tak krásná a ke všemu jí to ve škole jde. Nesnášel jsem lži a tohle byla jedna velká lež. Byl jsem si tím naprosto jistý.

Ačkoliv jsem ji takhle obhajoval a bránil, nikdy jsem nenašel dost odvahy na to, abych ji opravdu někam pozval. Už jsem byl párkrát připravený, ale ona potom okolo mě jenom prošla, jako kdybych neexistoval. Bylo mi z toho smutno, ale vůně jejího parfému, který mě ovanul, když mě míjela, mi to vždycky vynahradil. Byla prostě jako kouzelná víla, stvoření, kterým jsem se mohl opájet jenom na dálku, protože mi nebylo souzeno přiblížit se k ní víc.

Na konci semestru se konala oslava ukončení a prázdnin. Bylo po zkouškách, bylo volněji, takže jsme si mohli dovolit uspořádat takovou akci, na které jsme se sešli téměř všichni z ročníku. Bylo to celkem fajn posezení, Silvie tam byla taky, tak jsem stál opodál a sledoval ji, jak se směje s kamarádkami a povídá si s nimi. Vůbec nevěděla, že existuju.

Pak jsem ale najednou zaslechl, jak si ji zase někdo bere do huby. Asi čtyři spolužáci tam stáli v hloučku a bavili se o tom, jak to s ní dělali, že je fakt povolná a stačí v podstatě jenom říct. Dělali sprosté narážky na to, jaká je v posteli, jak kňourá jako kočka a prohýbá se v zádech jako luk. To už jsem nevydržel a šel za nimi. Nejdříve jsem je slušně požádal, aby toho nechali. Začali se do mě ale navážet, protože měli pocit převahy, ale já jsem jenom tak nedal. Začali jsme se strkat a já jsem potom tomu největšímu, co říkal ty největší lži, dal do držky. Pořádně mu v čelisti luplo. Jeho kamarádi to ale nenechali jenom tak. Okamžitě se do mě pustili a za chvíli jsem ležel na zemi zmalovaný jako temperky. Než jsem omdlel bolestí, uviděl jsem nad sebou obličej Silvie, který se nade mnou vznášel jako tvář nějakého anděla.

Když jsem se probudil, ležel jsem v nějaké posteli. Všude byla tma, ale přesto mi připadalo, že v místnosti je odněkud světlo. Když jsem se rozhlédl, všiml jsem si, že na kraji postele sedí Silvie, ta byla původcem toho jasu, který se šířil. Okamžitě jsem se zastyděl za své chování, ona mi ale chtěla poděkovat. Rozpačitě se dívala na své ruce, které si žmoulala a nemohla ze sebe pořádně nic vypravit. Vzal jsem ji jemně za ty její hebké ručky a přinutil ji, aby se na mě podívala. Řekl jsem jí, že ti kluci byli pitomci, že nic z toho, co říkali, nebyla pravda a že je ta nejčistší bytost, kterou znám. Že oni si nezaslouží ani chodit po zemi, po které ona nebo cítit například její krásnou vůni.

Nejdříve se na mě něžně dívala a potom mi najednou vlepila pusu. Přitiskla svoje rty na mé a vášnivě mě políbila. To samozřejmě mělo dopad na moje kalhoty, které se okamžitě začaly zvedat. I když jsem byl samá modřina a potlučený až hrůza, krevní oběh mi fungoval víc než dobře. A Silvie to taky hned poznala.

Polibek přešel v líbání. Jazykem mě něžně francouzsky líbala. Její dech voněl po jahodách a jemné vlasy jí padaly do obličeje, když se nade mnou skláněla. Nechal jsem ji, aby si na mě vlezla. Obkročmo na mě seděla a dívala se na mě, když si sundávala tričko, pod kterým měla krajkovou podprsenku. Tu si sundala taky. Potom vzala do rukou moje ruce a přiložila si je na prsa. Pohodila přitom hlavou, aby odhodila stranou svoje vlasy a přitom se začala mírně pohupovat.

Nadskakovala svým úchvatným tělem nad mým rozkrokem a přitom si moje ruce stále tiskla na prsa. Šíleně mě to vzrušovalo, ptáka jsem měl v kalhotách napumpovaného k prasknutí. A ona to musela cítit. Při dalším zvednutí se pozvedla trochu víc a rozepnula mi kalhoty. Pak dala stranou trenky a hned na ni vyskočil můj klacek jako šašek z krabičky. Tak jsem ho měl tvrdého a připraveného.

Několikrát se ho dotkla jemně špičkou jazyka, přičemž ze mě nespouštěl oči. Málem jsem ho proměnil ve fontánu, ale ovládl jsem se, protože jsem chtěl víc. Silvie, když viděla, že jsem vydržel její „zkoušku“ si vyhrnula sukni, kterou na sobě měla a kalhotky dala stranou. Potom si na mě nasedla jako kovbojka. Pták do její kundy klouzal pěkně pomalu, ona nikam nespěchala. Automaticky jsem jí dal zase ruce na prsa a ona se tomu nebránila. Zaklonila se, když měla mýho ptáka v kundě a začala se pomalinku nadzvedávat. Když jsem z ní skoro vyjel, začala zase klesat. Dosedla až dolů, takže měla v sobě mýho čůráka až po kořen. Tiše jsem sténal do tmy. Právě jsem přicházel o panictví.

Silvie tempo velmi pomalu navyšovala. Nejdříve se pohybovala velmi pomalu, přičemž s každým dosednutím stáhla vagínu, takže se kolem čuráka pěkně obemknula. Bylo to hrozně vzrušující. Vůbec se na mě přitom nedívala, byla nade mnou zakloněná a oči měla zavřené, takže jsem jí mohl jenom hladit její dokonalé tělo a masírovat ňadra. A to jsem taky dělal. Tempo a hloubku průniku si hlídala ona, to ona všechno určovala. A mě se to tak líbilo.

Tempo dosedávání se navyšovalo, až na mě poskakovala jako na trampolíně. Klacek jí do kundy klouzal hladce, protože tam měla pěkně vlhko. Byla ze mě hotová. Křičela slastí a vůbec se neostýchala. To všechno mě tak vzrušovalo, že jsem se do ní udělal. Pták pumpoval sperma do její vagíny a ona snižovala tempo. Jakmile jsem byl vystříkaný, tak ze mě slezla. Jazykem se dotkla mého spermatem poslintaného ptáka. Potom mě poplácala po tváři, ještě jednou mi poděkovala, oblékla se a odešla.

Druhý den jsem pro ni zase neexistoval, tak jako tomu bylo předtím. Ty lži asi zase takové lži nebyly.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt