šukačka se spící manželkou

KATEGORIE: Zralé ženy

Šukačka se spící manželkou

Autor:
Radek Š.
Publikováno:
8. 2. 2018
Přečteno:
7241x
Když jsem se ráno probudil, podíval jsem se na svou ženu, která chrupala vedle mě. Bylo jí sice už přes čtyřicet, ale v obličeji neměla skoro žádnou vrásku, snad jen od usmívání, vlasy jí padaly do čela a vytvářely kolem ní menší vějíř. I když vypadala opravdu něžně a roztomile, měla ten nejtvrdší spánek, jaký jsem kdy viděl. Odkryl jsem proto peřinu a podíval se i na její tělo. Tílko na spaní bylo volné a vytahané a právě jí z ní koukalo jedno prso. Bylo už trochu povislejší, ale i takovou hruštičku by jeden hned zmáčknul a ochutnal její šťavnatost.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Pozorně jsem ženu pozoroval, když jsem do ruky vzal její ňadro a potěžkal ho v ruce. Ani to s ní nehnulo. Naslinil jsem si palec a mezi ním a ukazováčkem jsem prohmátl její bradavku. Stále spala jako poleno. A tak jsem se nezastavil.

Pravačkou jsem pokračoval putováním po jejím těle, až jsem dorazil na její vystrčený bok. Sklouznul jsem za jeho horizont a zmáčknul v ruce její pevný zadek. Měla ho jako skálu a i když jsem ho vzrušeně tisknul, spala dál jako, když ji do vody hodí. Pták se mi pomalu zvedal, když jsem ji takhle hladil, ale úplně erekce jsem dosáhl ve chvíli, kdy jsem docestoval do jejího klína. Měla v něm teplo a trochu vlhko. Spala na boku, takže jsem měl špatný přístup, ale moc to nevadilo, protože stačil jeden správný dotek a otočila se a zapředla jako kotě. Stále spala, ale po přetočení na záda jsem mohl přímo k její kundičce. Hladil jsem ji nejdříve zvenku a něžně jí poklepával na vagínu zvenku, jako kdybych se ujišťoval, jestli je někdo doma. Tahle předehra na ni vždycky zabrala. Masíroval jsem jí také vnitřní stranu stehen a stále přitom sledoval, jestli náhodou neotevírá oči, ale od překulení už se ani nehnula, spokojeně dál oddechovala.

Cítil jsem, jak její kundička vlhne, jak se pysky pomalu samy otevírají a pouštějí mě dovnitř. Vzal jsem tuto pobídku doslova a prstem zajel dovnitř. Měla tam mokro a příjemně teplo. Zkoumal jsem stěny její jeskyňky a snažil se zabránit vyvrcholení. Tak hrozně mě vzrušovala, že bych se byl býval udělal. Přestal jsem ji prstit a rozhodl se seznámení s kundičkou potvrdit ústně.

Schoval jsem se pod peřinou, kde jsem si vytvořil svou základnu. Nejdříve jsem jazykem přejel zevnitř, jako kdyby to bylo heslo a uvnitř mě čekala alibabova jeskyně plná zázraků. Manželka vzdychla a její vulva se vyvalila přes pysky ven. Poštěváček byl jako zvonek do toho domu slasti. Několikrát jsem ho něžně stiskl jazykem a cítil, jak manželka pod mými dotyky ožívá. Stále ještě asi spala, nebyl jsem si jistý, protože jsem byl dole, ale její tělo už na mě reagovalo.

Jazykem jsem přejížděl po její sladké škebličce a lehce ji kousal do pysků. Poštěváček měla úplně červený a citlivý, tak jsem ho zkusil podráždit studeným a teplým vzduchem. Olízl jsem ho a mírně na něj foukl, potom jsem ho opět olízl horkým jazykem a zase mírně foukl. Manželka hlasitě zasténala a celé její tělo se stáhlo. Po této odezvě, kterou jsem si vyložil jako souhlas, jsem pokračoval ještě chvíli, než jsem se vrátil nad peřinu. Manželka měla stále zavřené oči, ale já už jsem nemohl déle otálet. Napřímil jsem se nad ní a v ruce si několikrát stiskl ptáka, zatímco jsem ji hladil po dokonalém těle. Potom jsem si lehl na ni a zasunul ho do ní.

Vklouzl do ní okamžitě a snadno. Při tom zásunu se její kunda kolem mě stáhla a skoro mě uvěznila uvnitř. Vytáhnout ho ven šlo pomaleji a hůř, než jsem čekal. Stěny uvnitř měla hrubé, ale přitom byly vlhké a připravené. Zřejmě byly překrvené. Při druhém zásunu už to šlo líp. Pořádně jsem se tedy nad ní opřel a pustil se do své práce. Šukal jsem ji pomalými, táhlými přírazy, které ale byly zakončené drcnutím ptáka až po kořen dovnitř její vagíny. Cítil jsem tam na konci nějaký blok a vrážel ho přímo tam. A moje manželka to opravdu ocenila. Konečně se probudila a překvapeně se na mě podívala. Samozřejmě jsem jí nic nemusel vysvětlovat, přeci jenom to nebylo poprvé, kdy k tomuhle došlo. A navíc tato situace byla naprosto očividná.

S její spoluprací to šlo ale mnohem lépe. Roztáhla pořádně nohy, zatnula břicho a pomáhala mi v přirážení. Svýma rukama mě hladila po hrudníku a hlasitě u toho sténala. Potom si mě najednou přitáhla a vášnivě mě políbila. Její jazyk mizel v mých ústech a dotýkal se toho mého ve všech možných i nemožných směrech.

Když jsem z ní vyjel ven, přetočila se manželka okamžitě na břicho a pod podbřišek si nacpala polštář, aby měla zadeček pěkně zvednutý. V této poloze jsem pod jejím análním otvorem zřetelně viděl slintající kundičku, která byla naprosto mokrá. Chvíli jsem si ho jenom při pohledu na ni honil a občas ji plácnul pěkně přes zadek. Nakonec jsem jí ho tam ale znovu vrazil a šukal ji v této poloze.

Manželka sice už nebyla nejmladší, ale v zádech se uměla prohnout doslova jako kočka. Zapřel jsem se o její záda prohnutá do luku a pořádnými přírazy rozčesával její zadeček. Ten se vlnil při každém zásunu pěkně do vagíny. Byl hrozně vzrušující a rýsovala se na něm moje dlaň, kterou jsem ji v zápalu vášně několikrát uhodil. A tak to schytal taky zadeček.

Při jenom přírazu mi pták vyjel ven a já ho zasunul místo zpátky do kundy přímo do análu. Anální otvor měla manželka taky připravený. Byl hodně prokrvený, ale hrozně špatně to v něm klouzalo. Cítil jsem, jak se manželka pode mnou kroutí, protože ji to bolí a ani já jsem z toho neměl zrovna bezva požitek. Tak jsem sáhnul do nočního stolku pro lubrikátor a tuhle situaci napravil. Bylo to rychlé a hned to klouzalo přesně tak, jak mělo.

Manželka začala zase sténat a já si to užíval stejně naplno jako ona. Opíral jsem se o její zvednutý zadeček, do kterého jsem zajížděl skoro celý. Pevný zadek mojí manželky mě ale brzo oddělal. Abych v tom ale nebyl sám, těsně před vyvrcholením jsem zajel rukou na poštěváček a lehce ho pošimral.

Tak jsme s manželkou vyvrcholily téměř zároveň. Já se jí udělal do zadku, do kterého mě skřípala při orgasmu. Potom, co jsem odpadl, jsem ji konečně něžně políbil a popřál jí hezké ráno. Stále se zvednutým zadečkem mi ho popřála také.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt