udělal jsem boubelku v parku na lavičce

KATEGORIE: Lolitky, teen

Udělal jsem boubelku v parku na lavičce

Autor:
Bohouš B.
Publikováno:
1. 3. 2019
Přečteno:
3357x
Moje holka Pavlína mě odmítala nechat smočit. Už týden jsem byl na suchu a jediného, čeho jsem se dočkal, byly její posměšky. Chodili jsme spolu do stejné maturitní třídy, takže jsem ji viděl každý den, jak se natřásá v minišatičkách a provokuje mě. Skoro jsem přestal nosit slipy, jak mi bylo v kalhotách těsno. Doma jsem si honil i čtyřikrát denně, ale nepomáhalo to. Měl jsem chuť ji ohnout o zábradlí a omrdat, až bude křičet o smilování. Sperma bych jí pak nacákal do obličeje, aby viděla, kdo je tu pánem. Tyhle moje představy ale moc nikam nevedly. A nejhorší bylo, že jsem nevěděl, proč je na mě vlastně naštvaná.
article

Další den jsem si na ni počkal ve třídě. Vášnivě jsem ji políbil a do ruky popadnul její velkou kozu, ale Pavlína mi akorát vrazila pořádnou facku. Obličej se mi rozpálil do běla a v kalhotách jsem měl doslova pozdvižení. Namáčkl jsem se na ni, aby cítila toho stojáka a zkusil to znovu. Tentokrát mě ale kolenem kopla přímo do mých klenotů a znovu mi jednu vrazila. Vztekle pak odkráčela pryč. Trvalo mi asi dvacet minut, než jsem se z té bolesti byl schopný postavit na nohy.

Tímhle si to ale holka u mě dost podělala. Takové chování já si od ní přeci nenechám líbit. Můžu mít jakoukoliv holku ze třídy, stačilo by lusknout prsty a hned by mi na klacku visely alespoň tři z nich. A přesně to jsem se rozhodl jí dokázat.

Hned o přestávce jsem zašel za Magdou, naší třídou brécou. Vybral jsem si ji proto, že jsem chtěl Pavlíně dokázat, že radši budu mrdat takovou tlustou nádheru, než bych si to rozdal s ní. Ona už mýho ptáka nikdy neuvidí, ani kdyby škemrala sebevíc. Když jsem Magdu zval večer ven, celá zrudla a zakoktala se. Nechtěla si dělat zle s Pavlínou, ale protože tyhle dvě nikdy nebyly kamarádky, nakonec se rozhodla, že jí to za ten risk stojí. Domluvili jsme se, že se sejdeme u školy kolem šesté. Původně jsem ji chtěl vzít na večeři, ale pak jsem si říkal, proč bych měl za šukačku platit.

Když jsme se sešli, Pavlíně právě končila hodina klavíru. Měl jsem to vypočítaný přesně na minutu, aby nás spolu viděla. Když vycházela ze dveří školy, akorát jsem přišel k Magdě a místo pozdravu jsem jí vrazil jazyk do úst. Překvapeně vyjekla, ale pak se polibku poddala. Stisknul jsem jí její macaté boky a pořádně jí sevřel prdel. Viděl jsem, jak Pavlína zalapala po dechu. Až když už mi Magdiny rty přišly odporné, odlepil jsem se od ní a nabídl jí ruku. Ta její byla zpocená a studená. Byla jako leklá ryba. I tak jsem si ji hrdě vedl směrem pryč od školy a v zádech jsem cítil Pavlínin pohled.

Vedl jsem Magdu po okraji města, aby nás spolu nevidělo zase tolik lidí. To jsem nepotřeboval. Cíleně jsem si ji ale vedl do městského parku. V něm se nacházela jedna lavička, naprosto příhodná pro moje potřeby. Nervózní Magda mi po celou cestu něco blekotala, ale já ji neposlouchal. Sem tam jsem vhodně zahučel, ale nijak víc jsem do konverzace nepřispěl. Chtěl jsem ji jenom opíchat a ulevit tak konečně svýmu ptákovi.

Když jsme došli do parku, Magdaléna okamžitě pochopila, co se bude dít. Ta lavička byla obecně známá, jako místo milenců, takže téměř s jistotou věděla, co ji tu čeká. A přesto si poté, co spolkla prvotní šok, poslušně sedla s koleny u sebe vedle mě na lavičku. Už nic nepovídala a já byl za to, že držela pusu, rád. Věděl jsem, že nejsem její první nabíječ, a tak jsem se nezdráhal jít přímo na to. Vzal jsem její ruku a položil si ji na ztopořenýho ptáka. Místo aby ucukla, zvědavě mi ho prohnětla a spokojena s jeho velikostí si klekla na zem. Rozepnula mi kalhoty a vyndala ho ven. Zapřel jsem se rukama o zadní část lavičky a nechal ji, aby mi ho kouřila.

Strkala si ho do pusy opravdu pomalu a dlouho. Asi si myslela, že je to smyslné, ale mě to spíš nudilo. A tak jsem převzal iniciativu. Popadl jsem její macatou hlavu do rukou a vrážel si ji do rozkroku. Přes samou slast jsem skoro neslyšel, jak se dusí mým pérem. Naopak jsem jí ho dával ještě hlouběji, až do jejího staženého hrdla. Na žaludu mě dráždil její hrubý jazyk a předkožka se mi stahovala o její pevně stažené rty. Tváře se jí nafukovaly a zase zmenšovaly podle toho, jak jsem to do ní vrážel.

Než se téměř udusila, pustil jsem ji. Lapala po dechu, a tak jsem ji povalil na lavičku, aby si odpočinula. Vyhrnul jsem jí její nejlepší sukni a odhrnul kalhotky s krajkou. Asi na mě s nimi chtěla udělat dojem. Její velkou tlustou kundu jsem lízat ale nehodlal. Plivnul jsem si ještě na ptáka a promnul ho v ruce, než jsem jí ho až po kořen strčil do díry. Kundu neměla velkou jenom zvenku, ale i uvnitř. Bylo to jako mrdat velrybu. Držel jsem si ji za boky a snažil se udržet její nohy roztažené. Bylo to ale hrozně pracné. Pták mi z toho ochaboval. Vůbec jsem si to neužíval.

Přetočil jsem ji na její obrovské břicho a vlítnul do ní zezadu. Její prdel se třásla při každém pohybu, a tak jsem ji překryl těmi šaty. Zavřel jsem oči a představoval si, že mrdám Pavlínu nebo třeba Andreu z vedlejší třídy. Magda se snažila stahovat kundu, aby mi vyšla víc vstříc, ale pro rozměrnost její vagíny to bylo k ničemu. Ani jsem to nevnímal. Držel jsem její kypré boky a zarážel do ní ptáka až po kořen. Tempo se zrychlovalo a zrychlovalo, přirozeně jsem cítil, jak se mi odhrnuje předkožka. Odhalená uzdička se velmi snadno dráždila, takže i přesto, že jsem mrdal takovou slonici, jsem se blížil orgasmu.

S posledními tvrdými výpady proti jejímu velkému zadku jsem se udělal. Vystříkal jsem do ní všechno sperma, které se ve mně nashromáždilo za to období sucha. Byl jsem naprosto vyšťavený a to nejen ejakulací, ale i mrdáním takové boubelky. Když jsem byl hotový, tak jsem se otočil a díval jsem se přímo na vytřeštěnou Pavlínu. Hrdě jsem se před ni postavil ještě se ztopořeným ptákem od spermatu, kterého toho rána tak tvrdě nakopla.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt