v přírodě

KATEGORIE: Panny, panicové

Bolestivé poprvé od myslivce

V létě jsem se vždycky ráda procházela lesem a kochala se přírodou. Šustění listí, skřípění stromů a vůně borovic, to bylo to, co jsem na teplých dnech měla ráda. Jenomže všechny cesty už jsem znala zpaměti křížem krážem, a tak jsem zatoužila projít se někudy, kudy to neznám, někudy, kde bych měla pocit, že se můžu ztratit a to nejen z dohledu civilizace, ale i sama sobě v myšlenkách.
Přečíst
Autor:
Jiřina B.
Publikováno:
6. 9. 2017
Přečteno:
3452x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

KATEGORIE: Panny, panicové

Poprvé s vesnickou cuchtou

Ještě jsem nikdy s nikým nespal. Pytlíka jsem pomalu tahal po zemi a pravou ruku jsem měl namakanější než Schwarzenegger v mládí. A mému stavu rozhodně ani nepomohlo to, že jsem léto trávil u babičky, protože naši mě nechtěli nechat doma samotného. Teda spíš se mě chtěli zbavit, ale nechtěli to přiznat. Babička bydlela na vesnici, a tak tady nebylo co dělat, jedinou výhodou byl nedaleký rybník, kam se scházeli chalani a děvušky z okolních vesnic. Takové scházedlo pro místní balíky.
Přečíst
Autor:
Petr S.
Publikováno:
7. 9. 2016
Přečteno:
6254x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

KATEGORIE: Panny, panicové

Naše poprvé na pikniku

S Igorem jsme spolu začali chodit v podstatě nedávno, ještě jsme spolu ani nespali. Vždycky jsme se jenom mazlili, než jsem to potom utnula. On by chtěl jít dál, ale já jsem si ještě nepřipadala dostatečně připravená. Jako byla jsem si jistá, že se chci odevzdat jemu, ale stále mi připadalo, že jsme spolu moc krátce. A hlavně jsem se hrozně bála. Igor to věděl, a tak na mě nenaléhal, ale kdo se na něho mohl zlobit, že to sem tam zkusil?
Přečíst
Autor:
Irena P.
Publikováno:
6. 10. 2015
Přečteno:
2940x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Reklama

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Získejte slevu na nákup v eshopu EroticStore!
100 Kč
Zadali jste e-mail ve špatném formátu.
Email již existuje.
Na zadaný email, byla zaslána potvrzující zpráva.