vášnivý sex s neznámým párem

KATEGORIE: Skupinový sex

Vášnivý sex s neznámým párem

Autor:
Aneta H.
Publikováno:
3. 5. 2019
Přečteno:
3620x
Když jste rodičem, moc času na šukání vám nezbývá. Neustále něco uklízíte, připravujete, hrajete a když se jde potom konečně do postele, těšíte se tam i vy. Ale ne na postelové hrátky, ale na alespoň pět hodin nerušený spánek. Taky kontakty se vám v telefonu scvrknou na chůvy, holky na hlídání a rodiče ostatních prcků, se kterými se občas domlouváte na hracích odpoledních. Proto jsme byli s Davidem tak nadšení, když nám zavolali jedni kamarádi z našeho dřívějšího života, tedy života před dětmi, a pozvali nás na menší sešlost u nich v bytě. Ještě v tu samou hodinu jsem zařídila hlídání pro děti a nemohla se dočkat.
article

Jelikož nemám moc příležitostí se hezky obléknout, vystrojila jsem se, jak kdybych šla do národního. Pod úzké dlouhé šaty, ve kterých mi vyniknou velká prsa, jsem si vzala smyslná tanga. Sice barevně neladila s podprsenkou, protože byla jediná, která mi v šuplíku zbyla, ale s tím jsem si hlavu nelámala. Punčochy jsem si zahákla na podvazky a vlasy si sčesala do vysokého drdolu. I David si na sobě dal záležet. Měl košili a vestičku, ze které jsem vždycky šílela. Upnuté kalhoty mu dělaly hezký zadek a zřetelně se mu v nich rýsovala varlata a penis. Pochvalně jsem ho popadla za koule a vášnivě ho políbila. Už jen to stačilo, aby se mi prokrvil klitoris a já pak každém kroku cítila, jak se mi dře o krajková tanga. Ke kamarádům jsme dorazili vzrušení a nadržení.

Nevím, jestli to bylo tím, že jsme dlouho nikde nebyli a nevěděli jsme už, jak se bavit, nebo jestli ta sešlost byla zkrátka a dobře jenom nudná. Seděli jsme na gauči a snažili se konverzovat, ale nikdo z dalších deseti lidí si nedokázal říct nic jiného, než jaké je venku počasí. Byli jsme z toho zklamaní a litovali jsme, že jsme ten volný čas nevyužili nějak příjemněji. Procházela jsem se po bytě se sklenkou nealka v ruce a pozorovala, jak se všichni nudí. Zastavila jsem se u okna a dívala se ven. Na ulici bylo alespoň trochu živěji než tady. A pak přišel David a popadl mě za ruku. Beze slova mě zatáhl do druhých dveří na chodbě a zavřel za námi. Byla to ložnice s hezky ustlanou postelí. David mě na ni povalil a hned mě začal líbat.

Líbilo se mi to, ale měla jsem obavu, že někdo může přijít a načapat nás. A na to mi David řekl, že o to je to víc vzrušující. Nehledě na to, že s těmihle lidmi už se stejně asi nikdy nebudeme chtít vidět. A tak jsem si nechala vykasat šaty a odhrnout tanga. Jeho tvrdá kláda mi okamžitě vjela do útrob. Vykřikla jsem překvapením a slastí zároveň. David mi ucpal ústa jazykem. Tvrdě si mě držel, mačkal mě do matrace a zuřivě do mě znovu a znovu vrážel penis. Vagína mi pomlaskávala nadbytečným mazivem. Klitoris se mi stahoval a s ním i moje kundička. Během orgasmu zůstal David ve mně, takže jsem cítila, jak ho svírám. Steny mi přitom proklouzávaly mezi rty a byly hlasitější a hlasitější.

A v tu chvíli se otevřely dveře. David ustal a zůstal ve mně. Oba jsem se podívali na příchozí. Byl to jeden z těch párů, co přišel později. Chvíli se na nás šokovaně dívali a potom zavřeli dveře. Než jsme se ale vzpamatovali, tak je otevřeli znovu a proklouzli k nám do ložnice. A zamknuli za sebou.

Představili se nám jako Helena a Marek. Taky se hrozně nudili, a protože stejně jako my neměli moc příležitostí si doma užít, napadlo je, že se porozhlédnou tady. A když nás viděli, napadlo je, jestli by se k nám nemohli přidat. Byla to zajímavá nabídka, a tak jsme jenom přikývli.

Helena Markovi sundala kalhoty a začala mu kouřit ptáka. Krouživě mu mnula uzdičku a kousala ho do předkožky, dokud neměl rudý žalud. Pak si ho zasunula až do krku. Když mě David mrdal, slyšela jsem její sténání, jak jí Marek vylizoval kundu. Měla dlouhé pysky, které jí silně sál. Jazykem ji šukal společně s prsty, které mu v ní mizeli až po dlaň. Vrážel do ní tři najednou.

Helena si lehla vedle mě na postel a Marek si nad ni stoupl, aby ji mohl mrdat. Držel si ji za kolena a penis do ní zasouval pomalu. Zavřela jsem oči a vnímala jenom Davida a jeho pohyby. Na svých ňadrech jsem ucítila jemnou ruku, která mi střídavě tiskla bradavky. Ta se mi pak přesunula k ústům, až jsem v puse měla dva prsty, které jsem sála. Vzápětí k nim přibyl ještě jazyk. Otevřela jsem oči a uviděla před sebou Helenu, která mi hladila kozy a líbala mě. Nebylo mi to úplně nepříjemné, a tak jsem neprotestovala. Dýchala mi do úst a vášnivě mi cumlala spodní ret.

Přetočila jsem se na břicho a vyšpulila zadeček na svého manžela. Roztáhl mi půlky a jeho pinďoura jsem najednou měla v análu. Volnou rukou jsem si masírovala klitoris a prstila kundu. S tím mi pomáhala i Helena, která se posunula tak, aby měla ústa pod mou vagínou. Marek ji pořád pomalu mrdal do velké čičiny a ona mě prstila. Vysávala ze mě sladkou šťávu a palcem mi klikala na myšku.

Marek pustil Helenina kolena a vyndal z ní penis. Honil si ho pomalými pohyby na její bříško. Vystříkal ze sebe hromadu spermatu, kterou pokropil Heleniny boky, břicho i prsa. Ona pokračovala v dráždění mojí vagíny a druhou rukou si přitom po sebe rozmazávala ejakulát.

David na mě nalehl a prudkými výpady mi strkal ptáka do análu. Volnou rukou si hrál s mými poskakujícími prsisky. Helena pokračovala ve vylizování mé kundy a rukou od spermatu si prstila tu svoji. Stahovala si ji kolem svých prstů a prohýbala se v bocích. Pohled na ni mě tak vzrušoval, že jsem se znovu udělala. Těsnější zadeček, který se začal stahovat, udělal i Davida, který se mi vystříkal na záda. Chvíli po našem vyvrcholení se se sténáním přidala i Helena, která se udělala vlastní rukou.

Nakonec ta slezina nebyla tak hrozná. Hostitelé sice byli poměrně překvapení, když jsem se objevili v obýváku, kde už nikdo nebyl, ale my jsme se všichni tak rychle vyprovodili ven, že nestihli ani protestovat.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt