vojel jsem velkou ženskou

KATEGORIE: Zralé ženy

Vojel jsem velkou ženskou

Autor:
Lubomír B.
Publikováno:
6. 2. 2019
Přečteno:
6134x
Sice nejsem žádný drobek, pár kil nahoře mám, v práci unesu tři pytle cementu jako nic. A přesto jsem oproti té ženské, co mistr najal, byl úplná bačkora. Byla to ženská jako hora, měla skoro dva metry a její udělanou robustní postavu nešlo přehlédnout. Byla fakt obrovská. Vypadala spíš jako chlap, měla takovou tělesnou konstrukci, žádná prsa, žádný zadek, ale přesto na ní bylo něco přitažlivého. Pořád mi nešla z hlavy. Díval jsem se na ni, když nosila pytle s vápnem, jako kdyby to byly nějaké pytlíky s cukrem a ona šla z nákupu. Nešla mi z mysli, když vozila kolečka plná betonu na místo určení a svaly na rukou se jí vlnily, když ho překlápěla. Ta ženská byla kus.
article

Co tam najdete:

Po práci chodila s chlapama na pivko a vždycky po dvou půllitrech odcházela domů. Házela je přitom do sebe jako malinovku. Netoužil jsem po žádné domině, ale velikost té ženy mi šíleně imponovala. Klacek mi z ní sice v kalhotách nestál, ale chtěl jsem poznat, jak silnou má taky kundu. Jenomže, jak sbalit takovou ženskou? S kytkou nebo bonboniérou bych byl pro smích. Taková ženská ale nemůže mít moc nápadníků, tak jsem se rozhodl jít přímo na věc.

Při jednom popracovním posezení jsem za ní šel a zeptal se jí, jestli by nechtěla jít ke mně. Měla v té chvíli ještě polovinu sklenice s pivem, které do sebe beze slova kopla. Potom si mohutně říhla a teprve potom odpověděla, že proč ne. Byl jsem v šoku, nevěděl jsem, co mám říct, protože jsem ani v nejmenším nepočítal, že bych snad mohl být úspěšný. Radka už stála a měla na sobě bundu, když jsem se jakž takž vzpamatoval. Drkla do mě a zeptala se, jestli tedy jako půjdeme nebo co.

A tak jsme šli.

Byl jsem starý mládenec každým coulem, takže jsem bydlel v malé smradlavé garsonce, kde jsem v jedné místnosti měl kromě záchodu a sprchy všechno. Mně to ale k životu stačilo. V lednici jsem měl vychlazená piva, v rohu stůl s počítačem a uprostřed rozkládací gauč s televizí. Když Radka vešla, všiml jsem si, že uznale pokývla hlavou. Její byt tedy asi nevypadal o moc lépe. Dokonce mi ten můj kutloch i pochválila.

Dal jsem jí do ruky pivko a posadil ji na gauč. Okamžitě se tam rozcápla a pustila na televizi hokej. Vmáčknul jsem se s pivem vedle ní. Dívali jsme se na celý zápas. Když skončil, tak se na mě podívala a zeptala se, jestli si zašukáme. Kvůli tomu jsem ji přeci zval, takže jsem kývnul.

Svlékli jsme se a vzájemně se prohlédli. Nebyla v tom žádná erotika, ocas mi visel schlíple dolů. Nevěděl jsem kam s očima. Radka měla opravdu malá prsa, která vypadala spíš jako chlapská, díky těm namakaným svalům. Kunda se skoro ztrácela mezi velkými stehenními svaly. Když jsem se dlouho k ničemu neměl, udělala dva kroky ke mně a popadla mě za ruku. Trhnutím si mě přitáhla k sobě až jsem se málem rozsypal o její hrudník. Hrubým jazykem jako šmirgl papír mi zajela do úst. Ruce jsem si dal kolem jejího krku, abych na ni alespoň dosáhl. A ona si mě jako hadrovou panenku přizdvihla. Dal jsem nohy kolem jejího pevného těla a nechal se od ní nést. Líbání už nebylo tak nepříjemné. Ústa měla drobná, ale pohyby dobré. Naše rty do sebe narážely tvrdými polibky.

Pochodovala se mnou po místnosti. Pak si mě vyhodila výš. Nohy jsem jí omotal kolem krku. Můj obušek si tak mohla nacpat rovnou do pusy. Rukama si mě držela za zadek a ve stoje mi kouřila ptáka. Držel jsem se jejího těla pevně. Ale i tak jsem se najednou ocitl hlavou dolů. Před obličejem jsem měl její rozkrok. Strčil jsem hlavu mezi její stehna a našel její kundu. Byla pevná, jako kdyby s ní každý den posilovala. Opatrně jsem do ní vsunul jazyk, který mi ona okamžitě stahem skřípla. Pohyboval jsem jenom špičkou jazyka. Ona mi přitom kouřila nahoře ptáka.

Pak se mnou hodila na gauč. Skoro se pode mnou složil. A pak na mě skočila. Ocitl jsem se mezi jejími vymakanými stehny. Můj málo ztopořený párek si nacpala do kundy a začala na mě poskakovat. Měla velkou a pevnou kundu. Bylo v ní teplo a kluzko. Viděl jsem, jak se jí na chlupech u klitorisu leskne mastidlo. Poskakovala na mě silou nahoru a dolů. Můj malý pták ji plně neuspokojoval. Nesténala, nic neříkala. Jen se nade mě nadzvedávala a zase na mě dosedala. Nalehla na mě a dala mi svou malou bradavku do pusy. Sál jsem ji a kousal, podle rytmu jejího dopadání.

Popadla mě do náruče a znovu se se mnou postavila. Ptáka měla pořád ve vagíně. Předklonila se a s celým mým tělem šukala. Držela si mě za zadek a nadzvedávala mě, abych ji mohl šukat. Visel jsem jí na krku jako opice, zatímco můj klacek zajížděl do její kundy. Do tváře mi vanul její dech a steny. Hekala a sténala jako chlap. Kundu měla červenější a červenější, taky se dost leskla. Měla kundu plnou mazadla. Pták se mi kroutil v jejích útrobách a její minda se stahovala. Probodával jsem ji až po kořen, varlata mi tvrdě narážela do jejích stehen. Byl jsem v ní hluboko.

Jako poraženého zápasníka mě odhodila zpátky na gauč a naskočila na mě. Sevřela mi hlavu zase mezi stehna jako do louskáčku. Špičkou jazyka jsem se dal do dráždění její naběhnuté kundy. Dosedla mi pak na hlavu, takže jsem její frndu doslova jedl a dusil se jí.

Chytila si mě pod krkem a znovu si mě osedlala. Dusila mě mohutnou rukou a nepřestávala ani když jsem začal modrat. Všechna krev se mi nahrnula do ptáka. Měl jsem ho dvakrát takového a pevného jako skála. Špulila malý pevný zadek a bodala si ho na střídačku do análu a do vagíny. Obě díry měla roztažené a červené. Když vyvrcholila, tak se jí z obou hrnulo ven mazání. Vagína se jí svírala a donutila tak mýho ptáka ejakulovat. Všechno sperma z ní ale vyteklo ven společně s její šťávou.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt