vomrdán třemi holkami u táboráku

KATEGORIE: Skupinový sex

Vomrdán třemi holkami u táboráku

Autor:
Dominik P.
Publikováno:
15. 3. 2018
Přečteno:
5396x
Měl jsem rád sjíždění řek, proto jsem byl nadšený, když jsem mohl spojit oblíbené s užitečným a stát se vedoucím na vodáckém táboře. Převážnou část tvořili lidi jen o pár let mladší než já, kvůli bezpečnosti byla nastavena trochu vyšší věková hranice, přičemž větší část z nich byly dívky. Viděl jsem, jak se na mě dívají a provokují, přeci jen už nebyly pod zákonem, takže si mohly v podstatě dělat, co chtěly. Tady na ně jejich rodiče nemohly.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Zpočátku jsem se hodně držel ostatních zkušených vedoucích, kteří si uměli zjednat ve svých družstvech disciplínu. Rád bych měl taky takovou autoritu, ale netrvalo to ani den a zjistil jsem, že mě berou všichni spíš jako staršího kamaráda. Chtěl jsem se tomu hned vzpouzet, ale nemělo to žádnou cenu, tak jsem svou roli jednoduše přijal a stal se jejich kamarádem. Nechal jsem je, aby mi tykaly, povídal jsem si s nimi a dokonce jsem se s nimi cítil lépe, než s ostatními vedoucími, kteří ode mě byli věkově o dost dále, než ta děcka kolem mě.

Ve svém týmu jsem měl také tři holky, typické dámičky, které se strachují, že si zlomí nalakovaný nehet nebo že si namočí účes. Právě takové holky jsou ale vždycky zdrojem problémů, protože nemají žádné zábrany a jejich početnost je vede k tomu, že si myslí, že můžou naprosto všechno. Jsou drzé, dovolují si a nenechají se k ničemu nikým přemluvit, aby dělaly to, co nechtějí nebo co se jim nezdá. Na každém táboře takové holky prostě jsou a bohužel tentokrát jsem si krátkou sirku vytáhnul já. Popravdě jsem docela podezíral ostatní vedoucí, jestli mi je do týmu nehodili úmyslně, protože to pro ně byly známé firmy.

Hana, Marta a Helena – tak se ony tři mladé slečny jmenovaly. A dělaly mi ze života peklo. Pořád měly narážky na můj zadek, komentovaly to, co se mi děje v kalhotách, všímaly si každého mého zrudnutí nebo zaváhání a okamžitě toho využily. Pořád jsem je měl v patách a musel poslouchat jejich drzé připomínky. Záměrně se přede mnou protahovaly, provokovaly mě, nebraly si podprsenky, aby jim byly vidět ztvrdlé bradavky, dokonce se přede mnou svlékaly. V takových případech jsem okamžitě odcházel, ale bylo to houby platné.

Všechno to ale vyvrcholilo asi dva dny před koncem tábora. Konal se táborák, kde jsem měl hlídkovat, zatímco zbytek vedoucích se přesunul do hlavní budovy a následně do lesa, aby tam připravil nějakou večerní bojovku. Docela jsem děcka bavil tím, že jsme hráli na kytaru a zpívali, opékali jsme si večeři a povídali si. Když byli takhle všichni pohromadě, tak to bylo v pohodě. Potom jsem ale musel vyhlásit večerku a nahnat je všechny do postelí. Když nastal klid, všimnul jsem si, že kolem ohně ještě posedávají ty moje tři slečny.

Došel jsem až k nim a řekl jim, že i když jsou starší než ostatní, tak pro ně platí večerka taky. Holky byly na první pohled přiopilé, ale paradoxně se chovaly naprosto slušně. Nebo respektive slušněji, než když byly střízlivé. Když ani po nějaké chvíli neměly žádné povídání, řekl jsem jim, že když budou hodné, tak tam můžou se mnou zůstat. Holky poděkovaly a dokonce mi daly napít nějaké kořalky, kterou koupily přes den v sámošce ve vesnici nedaleko tábora a která už jim z větší části kolovala v krvi.

Tábor skoro končil a já teprve teď začal těm holkám přicházet na jména. Seděli jsme kolem ohně, povídali si a čas plynul ani nevím jak. Normálně moc nepiju, takže jsem na sobě těch několik velkých loků z lahve cítil. Byl jsem jako omámený a stěží jsem seděl. Holky si toho všimly a přesunuly se blíž ke mně. Měly toho taky dost vypito, ale zřejmě vůči tomu alkoholu byly odolnější než já.

Než jsem se nadál, cítil jsem jejich ruce na celém svém těle. Helena si brala mou hlavu do dlaní a vášnivě mě líbala, zatímco Hana mi rozepínala kalhoty a vytahovala mi povadlého ptáka. Marta mi masírovala hrudník, ruce měla pod mou košilí a šeptala mi do ucha prasárničky. Okamžitě jsem se po nich ohnal, ale nemělo to žádný efekt – naopak jsem místo toho spadl na zem. Tam jsem byl ještě bezmocnější než vsedě. Holky se na mě sesypaly jako mouchy a pak už jsem jenom cítil, jak mi ho některá z nich kouří.

Když jsem se podíval, viděl jsem, jak Marta a Hana olizují mýho ptáka a vzájemně se dotýkají jazyky. Dívaly se taky na mě, ale spíš věnovaly pozornost mýmu čůrákovi. Helena se s tím nemazlila a sundala si kalhotky, načež si mi sedla na obličej. Neměl jsem na vybranou a musel lízat její kundu. Když jsem se chtěl zvednout, tak mě zadržela. Už takhle mi držela pevně ruce na zemi a obě druhé dívky mi seděly na nohách, takže jsem se jim neměl jak vymanit.

Helena sténala a v podřepu mi přejížděla kundou přes obličej. Bylo jí jedno, jestli ji dráždí můj jazyk nebo nos, hlavně, že jsem měl její pipinu v obličeji. Obě zbývající Hana a Marta se mezitím otíraly vagínami o můj klacek. Snažily se ho postavit do pozoru, ale byl jsem na to až moc opilý. Bohužel mě to ale nezachránilo, protože Hana mě za něj popadla, div mi ho neurvala, aby se mi do něj nahrnula krev, přičemž Marta na mě naskočila. Hana jí mýho ptáka držela, aby se na něj mohla nabodávat. Poskakovala na mě ztěžka, ale ani jsem to neviděl, protože jsem pořád lízal Heleninu kundu. Ta už si klekla na zem a zbytkem těla mě šukala do pusy. Měl jsem plnou pusu její miciny, když jsem cítil, jak se holky na mým ptáku střídají. Marta měla předtím velkou a mokrou vagínu, do Hany jsem se sotva vešel. Měla mindu staženou a už když se na mě posadila, hlasitě vykřikla slastí.

Taky jsem chtěl křičet, ale neměl jsem jak. Jak na mě Hana naskakovala, tak Marta mi lízala ptáka a částečně taky kundu Marty. Byl jsem sice opilej, ale ve chvíli, kdy Helena měla orgasmus a kundou mi bouchala do pusy, jsem to nevydržel a udělal se taky. Hana i Marta stihly z ptáka slézt a užít si mého spermatu jako z fontány. Protože s povadlým pinďourem už potom nic nebylo, musely si Hana a Marta samy udělat navzájem dobře.

Vyprstily si kundy, než mě políbily na dobrou noc a nechaly mě zneužitého a nahého u praskajícího táborového ohně.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt