vylízala jsem matce své přítelkyně

KATEGORIE: Lesbičky

Vylízala jsem matce své přítelkyně

Autor:
Karolína F.
Publikováno:
7. 11. 2018
Přečteno:
7556x
Moje přítelkyně se konečně rozhodla, že mě představí svým rodičům. Chodily jsme spolu už zhruba tři čtvrtě roku, ale s její rodinou jsem se zatím nesetkala, protože si to Katka nepřála. Její matka totiž bohužel příliš dobře nestrávila pravdu, že její dcera je lesbička. Katka představování velmi dlouho odkládala, ale teď už neměla vyhnutí – potřebovala jet domů na vánoční svátky a rozhodla se, že mě vezme s sebou. Rodiče před ničím nevarovala, prostě mi sbalila saky paky a posadila si mě vedle sebe do auta, načež vyrazila směr rodné Budějovice. V Praze jsme obě studovaly vysokou školu, kde jsme se také seznámily na jednom z večírků hned po ukončení zkoušek na začátku roku. Bylo to poměrně divoké, opilá Katka mi vylízala kundičku a nechala se vyprášit pořádným dildem, aby si ráno skoro nemohla sednout a díky kocovině ani nevěděla proč.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Zpět ale k naší cestě k jejím rodičům. Katka byla nervózní, ruce měla na volantu skoro přilepené a bylo vidět, jak křečovitě se toho volantu drží. Měla úplně bílé klouby, ruce se jí třásly a měla je jako led. Trochu mě tím děsila ještě víc, než jsem už byla. Nevěděla jsem, jak hodně špatně tu její homosexualitu její matka vzala, nechtěla o tom mluvit. A o otci nemluvila vůbec, takže jsem nevěděla ani to, jestli ten byl v pohodě nebo byl naopak ještě horší, než manželka.

Když jsme po dlouhé cestě zastavily na okraji města, Katka se nejdříve několikrát zhluboka nadýchla. Přesto jsem slyšela, jak to v ní rachtá, když se nadechuje a vydechuje. S autem jsme stály před pěknou rodinnou vilkou, která nepředestírala nic o svých obyvatelích. Statečně jsem vylezla ven a Katka po nějaké chvíli za mnou. Vzala jsem nám obě tašky a nechala Katku, aby se nadýchala ještě čerstvého vzduchu, než se vydá ke vchodovým dveřím.

Po zazvonění to trvalo poměrně dlouho, než se otevřely dveře, za kterými se objevil příjemný sympatický pán. Ten se s Katkou okamžitě objal, a když si mě všiml, šibalsky po mě hodil očkem. Katka mě představila a její otec mi zdvořile podal ruku a pak mi hned nabídl tykání. Takže ten přijímal svou dceru takovou, jaká byla. Nyní ještě matka rodiny, která evidentně doma všemu velela. Všemu kromě frndy svojí dcery, kterou si původně uzurpovala také.

V kuchyni jsme narazily na paní matku, která mi ani ruku nepodala. Jenom na mě upřeně zírala, jako kdyby se mi telepaticky snažila předat informaci, že u ní doma nejsem vítaná. Brala jsem to na vědomí, ale nehodlala jsem tu Katku nechat samotnou, takže jsem se na ni usmála a nabízenou ruku stáhla zpátky.

Na to paní matka reagovala tak, že Katce nabídla něco k večeři. Ke mně se otočila zády a jednoduše dělala, že prostě neexistuji. Do toho jí ale skočil její manžel s tím, že my všichni bychom si určitě něco dali, tak aby to nandala pro všechny. Slovo „všechny“ ještě několikrát zdůraznil. Díky tomu přede mnou na stole přistál talíř asi ze dvaceti centimetrů. Něco se vycvrndalo, ale já to hned utřela, aniž bych na to poukazovala. Večeře proběhla v naprostém tichu, kdy Katčin otec po mě házel lišácky očima, Katka se třásla a nebyla schopná sníst více než tři sousta a její matka zarytě zírala do svého talíře, aniž by cokoliv řekla. Po večeři jsem poděkovala a s tím, že je Katka unavená jsem rozhodla, že půjdeme spát. Vidina toho, že ale budete pod její střechou v jedné místnosti, natož potom v jedné posteli, vyprovokovala paní domu k činu a ta mi hned připravila postel v obývacím pokoji, zatímco Katka pro svou únavu jistě potřebuje celý pokoj pro sebe. Nevzdorovala jsem. Odvedla jsem Katku do postele a potom se vrátila do obývacího pokoje. Katčin otec už si šel také lehnout, takže jsem v přízemí zůstala s Katčinou matkou o samotě. Za svůj život jsem se s takovým přístupem setkala už mnohokrát, proto jsem si z ní vůbec nic nedělala. Na druhou stranu jsem ale viděla, že má nějaký větší problém, že tu nejde jenom o mě, ale i o něco víc. Rozhodla jsem se to zjistit.

Posadila jsem se naproti ní ke kuchyňskému stolu a složila ruce na stůl s pohledem upřeným na ni. Popíjela v klidu svou whiskey a nevšímala si mě. Po chvíli pronesla podnapilým jazykem, že lesbičky jsou děvky, které jenom pořádně nepoznaly, co je to pták v kundě, že si vymýšlejí nesmysly a homosexualita, že je kravina. Její dcera je v pořádku, to jenom já jsem ten důvod, proč si myslí takové hovadiny.

Beze slova jsem se zvedla ze židle a obešla stůl až těsně k ní. Potom jsem si klekla na zem a nacpala se mezi její kolena. Trhnutím jsem jí rozepnula kalhoty a rukou jí zajela pod kalhotky. V nich měla už tak pěkně mokro, ale stačilo se jenom dotknout jejího klitorisu, který zapůsobil jako spínač a celá kunda se jí topila v sekretu. Ani mi neodporovala, když jsem jí přejížděla prsty jedné ruky mezi pysky, zatímco druhou jsem jí hladila vnitřní stranu stehen. Byla natočená lehce na mě, ale nedívala se na mě. Oči měla přivřené slastí a v rukách pevně svírala lahev whiskey. Kdyby byla víc podnapilá, obávala bych se, aby mě s ní nevzala po hlavě, ale takhle ne. Prsty jsem zajela přímo do její prostorné vagíny a pomalými pohyby zkoumala její útroby z této strany. Uvnitř měla příjemně teplo a ještě více vlhko, její jeskyňka právě zažívala příliv. Pomalu jsem zrychlovala tempo a prstila jí kundu. Ona sténala a s otevřenými ústy vzdychala. Těsně před vyvrcholením jsem ale přestala. Stáhla jsem jí kalhoty o trochu níž a klekla si tak, abych měla přístup k její kundičce. Začala jsem ji lízat. Kousala jsem ji do jejích pysků, něžně ale přitom důsledně. Tahala jsem jí za ně, až vypadaly jako uši kokršpaněla. Kundička se jí leskla nejenom jejím šlémem, ale také mýma slinama, kterými jsem pokryla celou její vagínu. Zuby jsem dráždila jemně její klitoris a prsty jsem znovu začala zajíždět dovnitř a ven z její pusinky tam dole. Její sténání se zvyšovalo a její kunda se stahovala. Při orgasmu se tak pevně držela té lahve whisky, až jsem se obávala, že praskne. Její nápor ale vydržela, stisk zase pomalu povolil.

Když byla hotová, zvedla jsem se a popřála jí dobrou noc. Nechala jsem ji v tom zmatku a výtoku z její kundy sedět o samotě. Druhý den ráno mě potom pozdravila a dokonce mi připravila snídani, smála se všemu, co jsem vyprávěla, ptala se nás na naše studia a vyptávala se mě na moji rodinu. Katka nestačila zírat. Takže v tom byl zakopán pes, Katčina matka si sama nechtěla přiznat, že by si ráda nechala kundu lízat od jiný ženský.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt