zlobivá holka dostala pěkně na holou

KATEGORIE: Lesbičky

Zlobivá holka dostala pěkně na holou

Autor:
Aneta K.
Publikováno:
28. 2. 2018
Přečteno:
9294x
Přišla jsem domů a hned po otevření dveří jsem zjistila, že nebylo setřeno. Podlaha byla špinavá a plná písku, protože předchozí den pěkně pršelo. Naštvaně jsem skopla z nohou boty a šla se podívat do kuchyně. Ani tady nebylo uklizeno, povalovalo se tu špinavé nádobí. Přistoupila jsem k němu blíž a zjistila, že není jenom špinavé, ale už úplně naschlé. Muselo tu ležet minimálně od rána. V obývacím pokoji jsem našla kupičku špinavého prádla, přičemž v koupelně samozřejmě byla plná pračka, která svítila, aby upozornila, že už doprala.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Plná vzteku jsem šla do ložnice, kde jsem věděla, že se bude schovávat. Opravdu tam byla, krčila se v rohu za postelí a s děsem v očích se na mě dívala. Došla jsem k ní, popadla ji za culík a vytáhla ji z její skrýše. Okamžitě se dala do křiku a pláče, ale ani se nepokoušela vymlouvat nebo jinak ospravedlnit. Po tvářích jí jenom tekly slzy jako hrachy a obličej měla stažený. Dotáhla jsem ji do chodby a pustila ji. Přikrčila se k zemi a před obličej si dala ruce v obranném gestu. Ukázala jsem beze slova na podlahu a ona jenom začala víc popotahovat. Popadla jsem ji znovu za vlasy a přitiskla jí obličej k podlaze. Řekla jsem ji, aby tu zem políbila. Ruce se jí třásly, když se uplakaným obličejem dotkla země.

Do kuchyně jsem ji dotáhla tak, že jsem ji držela za ruku. Vzpírala se a couvala, pláčem se zakuckávala, ale nepřestávala štkát. Strčila jsem jí obličej mezi nádobí a přitom jí vyhrnula její krátkou sukni, abych ji několikrát pleskla. I když si ho kryla, dostala pěknou ránu přes obě půlky.

Strhla jsem ji s sebou do koupelny, kde jsem ukázala na zbytečně svítící pračku a vyprané prádlo uvnitř, které se už dávno mohlo sušit venku na sušáku. A místo toho prádla se tam mohla dávno točit druhá várka. Kašlala a pláčem skoro nemohla dýchat, klopýtala za mnou po celém bytě, zatímco jsem ji krákala za vlasy.

Konečně jsme se zastavily v obývacím pokoji, kde jsem se posadila hned vedle špinavého prádla. Ukázala jsem si na nohy a ona okamžitě věděla, co to znamená. Nejdříve jsem v jejím obličeji viděla záchvěv paniky, kdy chtěla utéct, ale věděla, že by to nemělo smysl. Poslušně se tedy natáhla přes moje nohy a obličej zabořila do sedačky. Cítila jsem, jak se celá chvěje pláčem, ale nehodlala jsem jí to usnadňovat. Dokonce jsem jí ještě do tváře strčila špinavé ponožky, kalhotky a tričko, které jsem popadla z hromady vedle nás. Stále se otřásala pláčem, když jsem na ni křičela. Potom už jsem ale beze slova pokračovala ve výkonu trestu.

Krátkou sukni, která jí končila těsně pod zadečkem, který měla červený už od ran z kuchyně, jsem jí ohrnula přes záda a kalhotky stáhla dolů. Otevřenou dlaní jsem ji uhodila přes zadek, až se prohnul v zádech bolestí. Jemná kůže na zadečku se jí začala zbarvovat do červena už po tom jediném úderu, ale to jsem neshledávala jako dostatečný trest za ten nepořádek, který tu nechala. Znovu jsem se tedy napřáhla a uhodila ji přes obě půlky. Ruka mi trochu sklouzla, takže jsem ji uhodila i přes stehna, o to víc ji to bolelo. Hlasitě plakala a při každém úderu vykřikla do sedací soupravy. Nebrala jsem si servítky, dokonce jsem ji znovu popadla za vlasy a zvedla jí obličej, abych jí do něj viděla.

Oči měla úplně červené a uplakané, tváře vlhké od pláče a u nosu se jí zvětšovala bublina. Pohrozila jsem jí dlaní a ona jenom rychle schovala obličej zpátky do gauče. Pokračovala jsem v trestání asi dalších pět minut, než jsem měla dost. Zadeček jí hořel stejně jako obličej, měla ho naprosto rudý od ran, které jsem jí uštědřila.

Přejela jsem jí po něm znovu, abych cítila ten žár, který z něho sálal. Plivla jsem si na prsty a ty jí zabořila přímo do kundy, která na mě vykukovala mezi jejíma půlkama. Narvala jsem do ní rovnou tři prsty a v její suché kundě jí s nimi jezdila. Palcem jsem přejížděla přes anál. Měla jsem ji naprosto ve své moci. Zajížděla jsem prsty až hluboko dovnitř a škrábala ji tam dlouhými nehty. Z prstů jsem udělala dráp a za její kundičku ji pěkně chytila.

Prsty jsem vyndala a znovu ji několikrát uhodila přes zadek. Celá se pod mými doteky chvěla, těžko říct, jestli ještě stále pláčem nebo už vzrušením.

Sáhla jsem v obývacím pokoji pod polštář a vytáhla odtamtud velkého robertka. Za vlasy v culíku jsem jí zvedla hlavu a nacpala jí ho do chřtánu. Skoro nemohla dýchat, jak měla zakloněnou hlavu a ústa plná toho umělýho čůráka, ale držela jsem jí hlavu, aby ho musela kouřit. Na chvíli jsem ho vyndala, aby se nadechla, a potom jsem pokračovala ve znásilňování jejího krku. Cpala jsem jí ho hluboko dovnitř, a když jsem ho vyndávala ven, tak se za ním táhly její sliny.

Takhle připravenýho jsem jí ho strčila na jediný zásun do vagíny. Vykřikla a zatnula nehty do gauče. Slyšela jsem, jak v sobě dusí křik bolesti, když jsem jí ho vyndala a znovu po kořen vrazila do kundy. Jednou rukou jsem jí s ním mrdala a druhou jsem jí pleskla po zadnici, která už pomalu začínala blednout. Křičela u toho a celé její tělo se třáslo, ale nedovolila si odporovat.

Bolestí se stáhla až později ve chvíli, kdy jsem robertka přesunula z její vagíny do análního otvoru. Tam už se jí nevešel celý, zhruba polovina ho koukala ven a přitom šel velmi špatně zastrkovat a vyndávat. Nebyla na anál úplně připravená. Strkala jsem ho tak daleko, kam mě její kakaová dírka pustila. Křičela přitom do gauče a hlasitě plakala. Pleskla jsem ji znovu, aby přestala.

Vrátila jsem vibrátor do její kundy a zapnula ho na nejvyšší výkon. Do toho jsem ji pleskla přes zadek, takže celé její tělo vibrovalo společně s těmi ranami. Konečně se pod tímhle tlakem udělala a její tělo se otřásalo v silném orgasmu. Teprve po něm se naprosto uvolnila a její tělo ochablo. Bylo po pláči i po slzách. Pomalu se zvedla a usmála se na mě. Slzy si utřela, ale na červený zadek si jenom tak nemohla sednout.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt