zprznila jsem spolubydlící připínacím ptákem

KATEGORIE: Lesbičky

Zprznila jsem spolubydlící připínacím ptákem

Autor:
Veronika N.
Publikováno:
8. 8. 2018
Přečteno:
6165x
Někdo by mě nazýval nymfomankou, já jsem sama sebe považovala za milovnici sexu. S přítelem jsme ale bohužel nešukali tak často, jak bych si přála, a tak jsem to musela dohánět různými bokovkami a náhodnými sexíky. Zrovna tehdy jsem si jednoho takového příležitostného milence přivedla do bytu, kde jsem bydlela se spolubydlící. Odvedla jsem si ho do pokoje a celkem řádně ho vykouřila. Pak jsem se otočila zadkem k němu a nechala ho, aby mi vyprcal kundičku i anál. Sex to sice byl, ale nijak zvlášť dobrý. Udělala jsem se jenom dvakrát, než se vystříkal a na další kousek už neměl chuť. S díky jsem ho tedy nechala jít.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Když jsem se vrátila do kuchyně, abych se napila, lekla jsem se ve dveřích. V kuchyni seděla a se zalíbením se na mě dívala spolubydlící Martina. Stála jsem tam před ní jenom tak bez ničeho, úplně nahá. Nevěděla jsem, že se má domů vrátit tak brzo, takže proto jsem si přivedla toho chalana a nijak zvlášť se s ním netajila. Martina se na mě usmívala a mlsně si mě prohlížela od hlavy až k patě. Přitom se tak podivně tvářila. Vypadalo to, jakože se stydí, ale přitom je poměrně zvědavá. A mezi těmito dvěma pocity si nemůže vybrat.

Tak jsem jí s rozhodováním pomohla.

Přistoupila jsem k ní a vrazila si její hlavu mezi svoje velké kozy. Pohybovala jsem hrudníkem ze strany na stranu, až ji prsa bacila do tváří a ona tam nemohla skoro dýchat. Když se začala vzpírat, popadla jsem ji za vlasy a donutila ji, aby si klekla. Tak měla moji čerstvě vymrdanou kundu před obličejem. Ještě jsem na ní viděla trochu spermatu toho týpka, co odešel. Ale na to jsem nehleděla a Martiny tvář si strčila do rozkroku. Držela se mě za stehna a snažila se mě donutit, abych ji pustila, ale já nepovolila. A pak jsem ucítila její váhavý jazyk mezi svými stydkými pysky. Olizovala mě pomalu a jenom tak zlehka, že jsem to skoro nepociťovala. A tak jsem jí strčila obličej hlouběji, takže jsem na vagíně ucítila její tvrdý nos. Líbilo se mi to, a tak jsem se začala jejím nosem dráždit na klitorisu. Sténala jsem a užívala si to, zatímco Martina nevěděla, co má dělat. Pořád ještě bojovala s tím, že by si se mnou chtěla užít.

Odvedla jsem si ji do svého pokoje, kde jsem v šuplíku měla přesvědčivé argumenty. Položila jsem Martinu na postel a sáhla si do šuplíku pro vibrátor. Byl to pořádný habán na tu její malou štěrbinu, ale byla jsem si jistá, že přesně tahle velikost jí ukáže, co je to pravé uspokojení. Martina totiž teď chodila s nějakým klukem, který ho už od pohledu měl asi o velikosti mého malíčku. A jak si s takovým ptákem jarabáčkem může užít pořádného sexu, to jsem netušila.

Jazykem jsem přes toho obrovskýho umělýho ptáka přejela a pořádně ho naslinila. A pak jsem ho narvala přímo do její kundy a zapnula ho na maximum. Martina okamžitě secvakla nohy a chtěla utéct, ale já ji nepustila. Jazykem jsem vibrátoru pomáhala a kousala ji do poštěváčku. Brzo začal vibrátor v její kundě čvachtat, jak vzrušením zvlhla. Už se taky nepokoušela nikam utéct jenom sténala, a přitom zatínala nehty do prostěradla. Konečně se dostatečně uvolnila, abych jí ho tam mohla strkat až po kořen, tak jak se sluší a patří.

Jakmile dosáhla prvního orgasmu, zahodila jsem vibrátor a naskočila na ni. Nalehla jsem těsně k jejímu tělu a hladila ji naprosto všude. Svojí vlhkou kundičkou jsem se tiskla na tu její a stejně jako se líbaly ony dvě, i mi dvě jsme se začaly líbat. Vášnivě jsem brala její jazyk do úst a ona zase ten můj do svých. Vzájemně jsme okolo sebe kroužily, klouzaly po sebe a vlnily se. Naše těla se pohybovala v jednom rytmu, jak se naše naběhnuté klitorisy o sebe navzájem třely. V té chvíli jsem orgasmu dosáhla já. Ale pořád jsem ještě neměla dost.

Sáhla jsem do šuplíku pro dalšího kamaráda na hraní, od kterého jsem chtěla pomoci dosáhnout maxima. Tentokrát to byl nasazovací čurák, které jsem si upnula k tělu. Martina si sedla tak, že ho mohla kouřit, a přitom mi prstila vagínu. Svými dlouhými nehty mě škrábala uvnitř a já snad větší slast necítila. Byla velmi zručná, prsty měla obratné, stejně jako jazyk, kterým se omotávala kolem umělého dilda. Povalila jsem ji zpátky na postel a nalehla na ni. Ptáka jsem jí narvala do kundy stejně rychle jako předtím vibrátor. Martina jenom vypískla a najednou už se třásla, jak jsem do ní přirážela. Mrdala jsem ji do kundy a do její ukřičené pusy jí strkala jazyk. Rukama jsem jí hnětla kozy, které poskakovaly na jejím malém hrudníku.

Pak jsem se rozhodla pro změnu pozice. Přetočila jsem ji jedním trhnutím a připínací penis jí strčila zezadu do štěrbinky, která doslova slintala blahem. Držela jsem ji za útlé boky a přirážela do ní pěkně až po kořen, dokud nekřičela blahem. Nalehla jsem na její záda a plácala ji po jejím pohupujících se ceccích. Křičela jako smyslů zbavená, když tu jsem ucítila, jak mi pták nejde z ní vyndat. Tak silný měla orgasmus, že její stahy kundy mi nedovolily vytáhnout dildo. Teprve až když se uvolnila a odpadla na postel, tak teprve potom jsem ho z ní vyndala.

I když byla viditelně vyčerpaná, já jsem nechtěla přijít o veškerou zábavu. A tak jsem si sundala připínací penis a odložila ho stranou. Tak, jak Martina ležela, jsem si klekla nad ni a do obličeje jí znovu strčila svou zrudlou kundu. Chtě nechtě vyplázla jazyk a začala mě vylizovat. Velký klitoris mi mačkala palcem a ukazováčkem, doslova ho mezi nimi mnula. Šukala mě vyplazeným jazykem a přitom skoro lapala po dechu, protože já si ji za hlavu přidržovala a strkala si ji co nejtěsněji ke kundě.

A pak jsem dosáhla dalšího silného orgasmu. Na rukou mi vystoupila husí kůže, když jsem se třásla a z kundy mi doslova vystřikovala šťávička. Martina měla obličej od mého sekretu. Teprve teď jsem byla spokojená a svalila se vedle své spolubydlící, která lapala po dechu a tak nějak nemohla uvěřit tomu, co se právě stalo.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt