zralé ženy

article

Unesená

Když jsem se probudila, nemohla jsem se vůbec pohnout. Před očima jsem měla tmu. Chtěla jsem...
Přečíst
article

Maželovy dluhy

Už je to pár týdnů, co můj manžel zemřel při autonehodě. Neměla jsem ho ráda, podváděla ho, ale...
Přečíst
KATEGORIE: Zralé ženy

Nadržený plavčík znásilňuje bábinku

Vždycky jsem byl na starší ženy. Líbila se mi jejich povadlá dlouhá prsa, jejich vybledlá kůže, jejich suché kundičky, které jsem mohl pěkně navlhčit jazykem. Chtěl jsem se na jejich těla dívat neustále, ale když mě už potřetí vyhodili z plavečáku za očumování ženských, řekl jsem si, že na to příště půjdu chytře. Udělal jsem si kurz plavčíka a našel si práci na jiném plaveckém bazénu, kam především dopoledne chodila spousta důchodkyň na cvičení ve vodě.
Přečíst
Autor:
Michal D.
Publikováno:
12. 7. 2017
Přečteno:
8770x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

KATEGORIE: Zralé ženy

Unesená

Když jsem se probudila, nemohla jsem se vůbec pohnout. Před očima jsem měla tmu. Chtěla jsem křičet, ale nemohla jsem, měla jsem něco nacpaného v ústech. Jazykem jsem tu „věc“ prozkoumala a zjistila, že jde o kulatý roubík, který jsem viděla několikrát v pornu. A v té chvíli mi došlo, že tma kolem mě je proto, že mám na očích pásku.
Přečíst
Autor:
Lucie B.
Publikováno:
15. 7. 2015
Přečteno:
11927x
KATEGORIE: Zralé ženy

Znásilnění v parku

Ten den začal jako každá jiná středa, kteréhokoliv měsíce, jakéhokoliv roku. Ráno jsem vypravila syna do školy, doběhla na procházku se psem a než jsem šla do práce, pověsila jsem na balkóně prádlo. Nudný pracovní den se táhl jako týden, stejně jako obyčejně. Pacientů dnes bylo až překvapivě málo. Pracovala jsem jako zdravotní sestra na očním oddělení nemocnice Svaté Anny.
Přečíst
Autor:
Marie D.
Publikováno:
15. 4. 2014
Přečteno:
37205x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt