anální sex

KATEGORIE: Lolitky, teen

Rough sex pod stromeček

Stále jsem nemohla přijít na to, co dát svému příteli jako dárek pod stromeček. Chodili jsme spolu už nějakou dobu, ale tohle byli naše první společné Vánoce. Neměla jsem tušení, co se tak klukům dává jako dárek a nechtěla jsem to pohnojit. Neměli jsme dohodnutý žádný limit, a tak jsem se děsila, že mu třeba dám něco drahého a on mně levného a bude to trapas. Nebo naopak, to je jedno. Pátrala jsem po správné odpovědi dokonce i na hloupých holčičích webech, ale všechny ty dárky, které měly „zaručeně“ udělat radost každému klukovi na planetě, mi připadaly naprosto k ničemu.
Přečíst
Autor:
Karolína K.
Publikováno:
13. 1. 2016
Přečteno:
7269x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Reklama

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt