anální sex

KATEGORIE: Skupinový sex

Rodinná vánoční nadílka

A zase po roce tu byli Vánoce. Manželka pekla cukroví jako divá a já bedlivě hlídal televizní program, abych ji mohl informovat o tom, jakou pohádku zrovna dávají. Ani jsem si nevšiml, kdy stihla ozdobit stromeček a umýt a vyzdobit okna, ale třeba to tam bylo celý rok, nejsem k takovým věcem zrovna moc všímavý. Chtěla to mít jednoduše všechno připravený na Vánoce a hlavně na příjezd zbytku naší rodiny. Měla přijet její sestra s manželem a jejich děti, potom můj bratr se svým velkým psem a potom jeho už odrostlá dcera. Mělo nás tu být hafo a manželka se chtěla blýsknout v dobrém světle, jako správná hospodyňka.
Přečíst
Autor:
Tomáš B.
Publikováno:
1. 3. 2017
Přečteno:
19867x
Reklama

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt