bondage trojka se staršími manželi

KATEGORIE: Skupinový sex

Bondage trojka se staršími manželi

Autor:
Michal V.
Publikováno:
22. 8. 2018
Přečteno:
7950x
S naší sousedkou jsem měl vždycky moc dobré vztahy. Byla to poměrně zachovalá paní v letech, která chodila do práce na úřad a ve volném čase se starala o zahrádku. A nejenom tu venkovní, ale také o tu svoji – byla totiž vcelku náruživá. S manželem šukali často a byli u toho dost slyšet, a to někdy i po celé ulici. Kdysi jsem je sledoval přes okno, byli to moje první sexuální zážitky, které jsem měl. Paní Vojtová se ráda nechávala svazovat a manžel ji potom krutě vymrdával zezadu a slušně jí u toho vyplácel. Častokrát jsem si u tohohle jejich divadla vyhonil, bylo to lepší než sledovat porno.

Jednou jsem měl tu možnost zúčastnit se těchto hrátek. Respektive potom se to opakovalo, ale poprvé to stejně bylo nejlepší. Bylo to nějak z jara, když jsem seděl u počítače a brouzdal po internetu, když jsem znovu zaslechl ty známé zvuky z protějšího domu. Paní Vojtová tlumeně křičela přes nasazený roubík a manžel ji šukal zezadu. Držel si ji pořádně pod krkem a mlaskavě do ní přirážel, až se mu třásl jeho povislý zadek. Viděl jsem, že i on si to užívá a sténá manželce do ucha.

Jakmile jsem to uviděl, pták se mi v kalhotách postavil. Bez hnutí jsem to sledoval a počkal, dokud mi v něm nezačalo pumpovat, než jsem spustil ruku do trenýrek a začal si ho honit. Nespouštěl jsem oči z té milenecké scenerie. Manželé se ale v zápalu posouvali po místnosti, a tak jsem neměl od stolu tak dobrý výhled. Postavil jsem se, aniž bych si ho přestal honit. A pak se to stalo. Paní Vojtová si mě všimla, a i když jí táhlo na padesát, zrak měla pořád jako ostříž. Viděla, že si ho honím a sleduju je. Byl jsem z toho tak v šoku, že jsem se nestihl pohnout dřív, než se poradila s manželem a potom on na mě mávnul, abych za nimi přišel. Bál jsem se, ale byl jsem připravený se jim postavit. Chtěl jsem to s nimi vyřešit sám, hlavně aby nežalovali rodičům.

S ptákem, který se už vrátil do schlíplé polohy, jsem se postavil před jejich dveře a zazvonil. Otevřel mi stále nahý pan Vojta a pozval mě dál. Váhavě jsem vešel. Do obýváku, kde stále seděla svázaná paní Vojtová už byli zatažené žaluzie. No a potom mi pan Vojta nabídl, abych se k nim přidal. Došla mi slova, lapal jsem po dechu. Když tento stav přetrvával, pan Vojta řekl, že na to nemá celý večer a potřebuje se vrátit ke své rozdělané práci, dokud ještě pilulky na erekci působí. Zatímco jsem tedy seděl na jejich pohovce, on se vrátil ke své manželce, vyndal jí roubík a místo toho jí zasunul do pusy penis. Držel si její hlavu, aby se nehýbala a pomalými pohyby jí ho vsouval cíleně do krku. Paní Vojtová se dávila, ale na to on nedbal a silou ji mrdal do pusy, dokud se mu pták pořádně znovu nepostavil. Teprve pak ji dal zpátky roubík a přesunul se za ni. Tam ji nabral na svého čůráka a pokračoval tam, kde přestal. Mlaskavě jí ho malými výpady vsouval do vagíny a sténal u toho.

Klacek se mi v kalhotách znovu měnil ve stožár. Chvíli jsem to dění před sebou jenom pozoroval, ale pak mi to nedalo a sundal jsem si kalhoty. Přistoupil jsem k paní Vojtové a sundal jí roubík. Okamžitě otevřela svá ústa a já jí do nich vložil čůráka. Přisála se na něj jako pijavice a pevně sevřenými rty mi zvládala přetahovat předkožku. Jazyk u toho dráždila uzdičku. Všechno to zvládala bez rukou, které měla pevně přivázané k tělu. Manžel ji šustil zezadu drsnými a rychlými pohyby.

Chtěl jsem taky ochutnat její kundu, a tak mi pan Vojta uvolnil místo. Pleskal manželku po ňadrech a kousal ji do bradavek. Křičela u toho, ale všechno to bylo tlumené pro roubík, který měla na ústech. Jazykem jsem zajel mezi její vlhké pysky a vychutnával její kyselou šťávičku, kterou si promazávala svou kundu. Střídavě tiskla a zase pouštěla kundičku, takže mi cukala pod jazykem. Lízal jsem její klitoris a kousal jí do vytahaných pysků, až křičela manželovi do úst. Ten jí opět sundal roubík a líbal ji. Jejich jazyky se vzájemně proplétaly, když jsem si lehal pod ni a strkal do ní ptáka. Kundu měla roztaženou od předchozího mrdání, ale přesto to bylo hrozně vzrušující. Panic už jsem dávno nebyl, ale přesto tohle bylo jiné.

Paní Vojtová byla obdivuhodně ohebná a silná. Boky jsem jí vycházel vstříc, když za ni přistoupil manžel a nacpal jí pinďoura do análu. Dvojité vyšukávání bylo tvrdé, zajížděl jsem do ní až po kořen. Moje varlata mlaskala o varlata jejího manžela. Oba jsme ji šukali rychle a tvrdě, až chvílemi ztrácela rovnováhu. Usilovně u toho kousala do roubíku, který měla na ústech a slastí lapala po dechu. Prsa ji pod provazem, kterým byla svázaná, poskakovala sem a tam. Měla je od toho pohybu pořádně červená.

Když jsem měl téhle polohy dost, vymanil jsem se zpod ní a postavil se před ni. Sundal jsem jí roubík a před obličej jí nacpal svůj zadek. Svým dlouhým jazykem mi dráždila anál, když ji její manžel šukal zezadu. Cíleně mu u toho stahovala kundu kolem pinďoura. Pan Vojta měl sice dlouhou výdrž, to jsem věděl podle trvání jejich šukání, které jsem slyšel až ve svém pokoji, ale tentokrát to vzdal poněkud dříve. Jeho pohyby zpomalily, zato jeho sténání bylo hlasitější. Vystříkal se manželce do análu, který měla pořádně rozšukaný a nechal jí z něj vytékat svoje sperma. Paní Vojtová si nechávala sperma stékat na vagínu. A u toho mi začala pro změnu kouřit péro. Pak jsem si všiml, že na stolku vedle je kromě dalších provazů a pomůcek na bondage i páska na oči. Sáhnul jsem po ní a paní Vojtové zavázal oči, aby nevěděla, kde se jí dotknu příště. Poodešel jsem od ní a nechal ji záměrně čekat, aby nevěděla, co přijde. A potom jsem jí najednou vrazil ptáka do kundy, kterou měla pořádně mokrou od spermatu svého manžela. Šukal jsem ji tvrdě, až nadskakovala, její prsa jí pleskala na hrudníku a provazy se do ní více a více zařezávaly. Začala křičet, ale díky roubíku to nebylo tak slyšet. Držel jsem si ji za boky a brutálně to do ní pral, až měla kundu celou rozmáčenou a povolenou. Když jsem z ní ptáka vyndal, zůstala jí kunda otevřená na celou pěst. Tu jsem ale do ní necpal. Zasunul jsem do ní zpátky péro a chytil si ji pod krkem. Zavřel jsem oči a soustředil se na její nehybné tělo pod sebou, které se najednou začínalo třást. Nepřestával jsem, dokud jsem nevyvrcholil.

Když jsem měl hotovo, odpadl jsem zadýchaný stranou. Pan Vojta seděl opodál a sledoval zbytek mého nakládání s manželkou. Potom ji jenom rozvázal a řekl mi, že příště se můžu přidat zase. Stačí jenom zazvonit. Bral jsem to jako pobídku, že mohu odejít, a tak jsem šel s tím, že se sem ale příště určitě zase vrátím.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt