bratrova černošská snoubenka

KATEGORIE: Panny, panicové

Bratrova černošská snoubenka

Autor:
Tadeáš N.
Publikováno:
26. 10. 2016
Přečteno:
8101x
V dnešní době se hodně razí kariérismus a vysoké vzdělání. Jmenuji se Tadeáš, mám dva vysokoškolské tituly, pracuji jako ředitel jedné společnosti, je mi přes třicet a stále jsem panic. Nikde už vám totiž neřeknou, že když se budete tolik snažit a tolik studovat a pracovat, nebudete mít skoro žádný život, natož abyste měli někoho, s kým se o něj můžete podělit. Jsem sice ještě relativně mladý a myslím si, že ani vzhledově nejsem nijak hrozný, ale přesto se mi prozatím nepovedlo najít takovou ženu, se kterou by to vedlo dál, než ke dvěma schůzkám. Samozřejmě už jsem měl spoustu krátkých známostí, ale žádné z nich nevedli k sexu. Ženy, které chtěly jenom sex, jsem rovnou odmítal.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Nečekám na žádnou pravou s velkým P, které bych měl přijet naproti na bílém koni, ale prostě na ženy nemám štěstí. Doma mám pár masturbátorů, se kterými zaháním smutek, ale popravdě chuť na sex ani moc už nemám.

Jako výkonný ředitel mám dost peněz, ale nemám je s kým utrácet. Za děvky se mi prachy dávat nechce, sice by mě odpanicovaly, ale co z toho. Můj starší bratr se mě několikrát pokoušel s někým seznámit, ale nikdy to nikam nevedlo. Nestěžuji si ale. Nemám se špatně nebo tak. Jsem jenom vlk samotář, který ženy ke svému životu nepotřebuje.

Nebo jsem si to alespoň myslel. A to až do chvíle, kdy si bratr přivedl poprvé na večeři k rodičům svou snoubenku Jane. Byla to sexy štíhlá černoška s okouzlujícíma oříškovýma očima a růžovými rty, na které jsem se nemohl přestat dívat. Pořád jsem se díval, jak mluví a jak si je olizuje, když má na něco někomu odpovědět. Jako kdyby tím získávala čas. Měla růžový jazyk, který si tak smyslně přejížděla přes spodní ret, že se mi z toho okamžitě postavil. Seděl jsem u stolu s celou svou rodinou a pták mi u toho stál jako stožár. Naštěstí to nebylo vidět a nikoho nenapadlo, že by ten panic mohl být tak vzrušený. Tváře mi z toho ale hořely a cítil jsem se šíleně trapně. Jediný, kdo si něčeho všiml, byla sama Jane, která mě přišpendlila svým pohledem.

Jen co mi trochu splaskl čůrák a nebyl tak nápadný, omluvil jsem se a vytratil se do koupelny. Tam jsem chvíli stál před zrcadlem a hypnotizoval se nenávistným pohledem. Přece bych nemohl bratrovi ošukat jeho partnerku po tom všem, co pro mě udělal. Vždyť je to jeho snoubenka! Běželo mi hlavou, až jsem skoro nemohl popadnout dech z těch všech myšlenek. Napustil jsem si do dlaně studenou vodu a nastříkal si ji na obličej. Vydržel jsi to doteď, vydržíš to bez sexu i nadále.

Jenomže pták v kalhotách na to nechtěl slyšet. Byl jsem tak nadrbaný a nevěděl, co s tím mám dělat. Studená voda mi vůbec nepomohla, naopak mě to ještě více rozpálilo. Byl jsem z toho zoufalý. Nechtěl jsem si ho tady ale honit v koupelně svých rodičů, navíc mi bylo jasné, že bych myslel jenom na Jane a pak bych si připadal provinile, kdybych se jí měl podívat do očí.

Rozhodl jsem se tedy pro jiné řešení. Svlékl jsem si všechno oblečení a vlezl do sprchy. Pustil jsem na sebe ledovou vodu a klepal se pod ní zimou. Bylo to jako ledové jehličky, které se mi zapichovali do kůže, popravdě to dost bolelo. Ale když jsem se soustředil na tu bolest, alespoň jsem nemyslel na to, jak růžovou má Jane asi i kundičku.

A pak jsem zaslechl nějaké zašustění. Zvedl jsem hlavu, kterou jsem měl složenou v dlaních a zaposlouchal se. Měl jsem dojem, že jsem zamykal, ale asi jsem v tom rozrušení zapomněl. Zavolal jsem tedy do místnosti, že je tu obsazeno, že se hned ke stolu vrátím, ale nikdo mi neodpověděl. Bylo mi to divné, ale řekl jsem si, že se mi tedy asi jenom něco zdálo.

V tu chvíli se rozhrnul koupelnový závěs a za mnou do sprchy vlezla nahá Jane. Nevěřícně jsem na ni koukal a nevěděl, co mám dělat. Ona se přeze mě natáhla tak, že se mi ňadry s růžovými bradavkami otřela o hrudník, aby mohla přepnout vodu na teplejší proud. Stále jsem jenom nevěřícně stál a čekal, co se teď vlastně bude dít.

Když začala téct teplejší, Jane spokojeně zavrněla a začala se omývat. Hladila se po celém svém nahém těle, přejížděla si přes prsa, zkoumala svou hebkou kůži, po které stékala voda, jako kdyby ji chtěla zahalit. Pták se mi z toho okamžitě postavil zpět do pozoru. Div mi nepraskl tou spoustou krve v něm.

Jane si zajela také do klína, který měla perfektně vyholený. Růžová kundička jí doslova svítila a leskla se vzrušením. Rozhrnula si pysky tak, abych na ni viděl a zeptala, jestli bych si nechtěl líznout. Beze slova jsem klesl na kolena jako kdybych se jí klaněl, a začal jí vylizovat pekáč. Chutnala jako sladké jahody a pod dotekem mého jazyka se chvěla. Jane tiše sténala s nohou nataženou tak, abych měl k její broskvičce sladké přístup. Přisál jsem se na její vagínu a žužlal její pysky. Čůrák mi z toho málem explodoval. Ona mě vytáhla do stoje a klekla si naopak ona. Popadla mýho ptáka do ruky a strčila si ho do pusy. Zasouvala si ho tam pomalu, abych viděl, jak v ní celý mizí až pěkně po kořen. Téměř hned jsem se udělal, když mi její růžová pusinka klouzala kolem ptáka a otírala se o její zoubky, kterými mi brousila po kůžičce na zrudlém žaludu.

Tváře mi hořely, když se otočila ke mně zády a vyšpulila zadeček, abych do ní mohl zastrčit ptáka. Udělal jsem to pomalu a něžně. Držel jsem se jí za boky a hladil ji po zádech, když jsem do ní zajížděl a vnímal každý kousek její napnuté kundičky. Přidržovala se zdí sprchy, aby mi mohla vyjít boky vstříc a já tak mohl přirážet. Její pevný zadeček mi chodil naproti a vyšpuloval se. Bylo to strašně sexy a skvělé.

Udělal jsem se chvíli potom, co jsem poprvé zasunul. Vyprázdnil jsem koule na její zadeček, přičemž sperma hned smyla voda. Bylo to, jako kdyby se nic nestalo. I když stalo. Společně jsme vylezli se sprchy, osušili se a vrátili se na večeři. Nikdo nic nepoznal.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt