černoch v mojí mindě

KATEGORIE: Zralé ženy

Černoch v mojí mindě

Autor:
Marcela K.
Publikováno:
21. 9. 2016
Přečteno:
8862x
Byla jsem zachovalá dáma z domácnosti, která neměla moc příležitostí si zašukat. Sex jsem měla vždycky ráda, ale teď, když už mi nebylo dvacet, nebylo tak snadné sehnat někoho na protažení mojí čičiny. Tedy až do chvíle, kdy mě moje dcera pozvala na společnou večeři a já se tak nedozvěděla, že máme v hospodě nového pingla.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Byl to sladký černoušek, který pobíhal mezi stoly se sexy staženou prdelkou a zapisoval si objednávky dlouhými prsty, do kterých pořádně ani nesevřel tužku. Nevím, jestli to byl nějaký místní student nebo nějaký stálý zaměstnanec, který se rozhodl v našem městě usídlit, ale hned jsem měla jasno. Černocha jsem si na své pomyslném seznamu ještě neodškrtla a navíc by jistě vynahradil sex za pár posledních měsíců na suchu jako mávnutím kouzelného proutku. Tedy, podle toho, co se říká o černoších, tak spíš prutu.

Nechtěla jsem ho ale balit v přítomnosti mojí dcery, a tak jsem si ho jenom nenápadně prohlížela a sem tam něco prohodila. On to flirtování ale pořádně ani neregistroval, bylo na něm vidět, jak je nervózní, aby něco nezbabral. Asi byl v práci poprvé nebo se teprve zaučoval. Vypadal jako vcelku snadná oběť, podle toho, jak se rozhlížel po hostech jako ztracené štěně, jsem si říkala, že toho utáhnu i na vařenou nudli. S dcerou jsem si tedy odbyla náš společný večer, i když je pravda, že jsem jí moc pozornosti nevěnovala. Ona to ale zase tak moc neregistrovala.

Hned druhý den jsem se do toho samého podniku vypravila v dopoledních hodinách, kdy jsem věděla, že tam skoro nikdo nebude. Lokál byl téměř prázdný, až na dva tři chlapíky, kteří už v deset dopoledne nasávali pivo. Objednala jsem si kávu a dortík. Zatímco jsem jedla dezert, s očima upřenýma na toho černouška jsem neustále oblizovala lžičku. Snažila jsem se vypadat sexy a zřejmě to působilo, protože chudák byl červený až na tom svém sexy zadečku. Nespouštěla jsem z něho oči a znervózňovala ho čím dál víc. Dokonce jsem si rozepnula blůzku, aby lépe viděl, co mu tady vlastně nabízím. Svoje kozy jsem na něj vyvalila zrovna, když šel okolo s talíři, které samozřejmě vyklopil na zem, protože očima uvízl v mém výstřihu. Ochotně jsem se mu rozeběhla na pomoc a pomohla mu sesbírat střepy a další kousky, co zbyly z nádobí. A když už jsem to držela v ruce, tak jsem se samozřejmě vecpala k němu do kuchyně, kde jsem vše hodila do koše. Poděkoval mi za pomoc a podal mi ruku, což jsem využila, abych se mu představila. Tak jsem se dozvěděla, že se jmenuje William.

Nijak jsem nespěchala, abych se vrátila do lokálu, pomalu jsem se proházela po kuchyni a nepřestávala mluvit. Bylo tu prázdno – kuchař se někam zašil, asi dospával kocovinu. Nechtěla jsem ho pustit ke slovu, aby mě odtud nevykázal a já tak nepřišla o tuhle skvělou příležitost.

Na stole jsem našla šlehačku a okatě si ji dala na prst a slastně si ji olízla. William na mě zíral s otevřenou pusou a očividně nevěděl, co má dělat. Já měla ale jasno v tom, co by měl udělat, a tak jsem mu to usnadnila a vyskočila si na kuchyňský pult. Roztáhla jsem přitom nohy a odhalila mu svoji oholenou, i když trochu povislou kundičku. Samozřejmě jsem si na to flirtování nevzala spodní prádlo. Bombarďáky jsem nechala doma v šuplíku.

William viditelně nasucho polkl a podíval se z mojí mindy na mě a zase zpátky. Začal něco blekotat o tom, že tohle nejde, že někdo přijde, že bych měla odejít. Přitom postupoval směrem ke mně, ať už vědomě nebo ne, a tak jsem si ho přitáhla blíž a rukou mu zmáčkla stojící péro v kalhotách. Bylo jasné, že někdo mě tu ale přeci jenom chce.

A potom jsem seskočila ze stolku a rozepnula mu poklopec. Z jeho kalhot na mě doslova vypadlo zvíře, o velikosti anakondy. Tak velkýho ptáka jsem ještě neviděla a ani neměla v puse, kam se mi vešla zhruba jeho půlka. Držela jsem si vlasy a přitom mu ho kouřila. Dávila jsem se jeho čůrákem a sliny mi tekly z úst. Mezitím se William trochu otrkal a popadnul mě za hlavu, do které mi zarážel penis. Doslova mi vyšukával mozek z hlavy, nebo jsem alespoň měla ten pocit, když mi do krku zajížděla ta jeho hadice. Chrčela jsem a nemohla skoro dýchat, překonávala jsem pocit na zvracení, ale nepřestávala jsem mu ho kouřit.

Pak jsem si vyskočila zpátky na stůl a znovu roztáhla nohy. William mi dovnitř zabořil svůj dlouhý jazyk a vlastně by mě s ní udělal. Měl ho jako malýho čůráka, se kterým mi prozkoumával zákoutí mojí mindy. Nestačila jsem si ucpávat ústa, abych nekřičela blahem. S jeho zručným jazykem a následně prsty jsem měla první orgasmus. Prsty měl pevné a neuvěřitelně šikovné.

Potom si plivnul na penis a zabořil ho do mě. Nebo alespoň jeho část. Zděšeně jsem se svezla až ke stěně, namačkal ho totiž do mě tak, že jsem ho cítila pomalu až v krku. Chytil si mě pod krkem, přičemž zády jsem byla přitisknutá na studenou zeď. On to do mě mastil a mrdal mě hlava nehlava. Vycházela jsem mu částečně pánví vstříc, i když to dost bolelo. Jeho čůrák mi pořádně provětrával kundu, když do mě zajížděl skoro až nadoraz. Pěkně si mě přišpendlil o zeď a teď mě jebal, až jsem skoro nemohla dýchat. Dokonce mě i trochu proplesknul, takže jsem měla tvář trochu červenou, když mi řekl, abych se otočila. Moc se mi do toho nechtělo, ale naštěstí mi ptáka nacpal znovu do kundičky a ne do análu. Mrdal mě zezadu a podával si mě tak, že mě držel za boky. Tělem jsem byla opřená o kuchyňskou linku. Za vlasy mě stáhnul do zadu a na obnaženém krku mi přejížděl jazykem.

To mu ale nevydrželo dlouho a potom mi opravdu nacpal klacek do zadku. Bolestí jsem zarývala nehty do pracovní desky stolu, ale nebylo to k ničemu. Už jsem to neřešila a ječela jsem bolestí i slastí zároveň. Nad hlavou mi cinkaly pánvičky, jak mě William zuřivě mrdal o stůl a moje minda se stahovala jako při orgasmu. Až po dalších deseti minutách měl konečně dost a nastříkal mi hromadu svého spermatu rovnou do pusy. Chtělo se mi z toho zvracet, měla jsem nafouklé tváře tou spoustou spermií a nechtělo se mi je polykat. Ale on mi řekl, abych to udělala. A tak jsem to udělala.

Z restaurace jsem odešla bez placení, prý na účet podniku. Asi je to lepší, stejně už bych si asi nedokázala ani pořádně sednout.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt