cosplay anime festival povyražení

KATEGORIE: Lolitky, teen

Cosplay anime festival povyražení

Autor:
Michaela H.
Publikováno:
28. 5. 2018
Přečteno:
4796x
Brno zachvátil animefest, na kterém jsem rozhodně nemohla chybět ani já. Nastrojila jsem se v rámci cosplay jako Sistine Fibel, měla jsem kočičí ouška, make-upem jsem docílila její bledosti, kontaktními čočkami její barvy očí, paruka zakryla mou pravou barvu vlasů a pečlivě zvolený kostým vykonal své. Vypadala jsem jako její malinko oplácanější kopie, bohužel míry jsem si spravit nedokázala na ty její. Což ale asi ani úplně nejde, takže jsem s výsledkem byla více než spokojena. Na anime festival jsem jela s kamarádkou Mirkou, která byla oblečená podobně, jen si vybrala prezentaci Ruler. Ona je blondýna od přírody, takže to s přípravou měla o něco jednodušší než já.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Když jsme dorazily na výstaviště, bylo tam spousty lidí. Byla jsem nadšená, kolik různých verzí sebe tu vidím, jak spousta lidí tenhle festival nevzala na lehkou váhu, takže se tu sešla spousta libových kostýmů. Cosplay, jak se patří.

Procházely jsme se s Mirkou stánky. Všude byl hluk, lidi a plno japonských věcí. Tancovalo se tu, smálo se tu, přátelilo a všechno to bylo tak krásné, že jsem skoro nemohla dýchat. A pak se mi to stalo. Poprvé, když jsem si šla koupit něco k pití. Na svém skoro odhaleném zadečku jsem jasně ucítila něčí ruku. Pořádně mě popadla za zadek a stiskla mě. Když jsem se ale otočila, nikoho podezřelého jsem neviděla. Sama sebe jsem se tak pokusila přesvědčit, že se mi to jenom zdálo, že to bylo tou tlačenicí lidí.

Jenomže potom se to stalo znovu asi o hodinu později. Tentokrát mě někdo plesknul přes zadek, až jsem ucítila, jak se vlní. Krátká sukýnka se mi lehce nadzvedla, až jsem musela hned reagovat a dát si ji zase do pořádku. Neměla jsem pod ní nic než kalhotky, na které jsem měla napojené podkolenky. Dalo by se říct, rajcovní a provokativní. Když jsem se zeptala Mirky, jestli jí taky někdo pořád sahá na zadek, tak mi odvětila, že to se mi jenom zdálo.

A pak to večer přišlo zase. Tentokrát jsem se ale jenom tak snadno nedala a o chvíli delší pohled mi stačil, aby rozpoznala, kdo je viníkem. Byl to nějaký mladý kluk bez kostýmu, na tvářích měl ruměnec, ale vzdorovitě se na mě díval. V kalhotkách jsem vnímala podivné pnutí, které se nedalo ignorovat tak, jak bych si přála. Ten kluk se na mě upřeně díval a potom trochu pokývnul hlavou. Najednou začal couvat ven z davu a po očku se díval, jestli ho budu následovat.

Nevím, co mě to napadlo, ale řekla jsem Mirce, že za chvíli přijdu, že mě nemusí hledat. A potom jsem zamířila za tím cizincem, který se mi už pomalu ale jistě začínal ztrácet v davu. Dohnala jsem ho až u při výstupu ven, kde se to hemžilo nově příchozími. Zapátrala jsem v davu a našla jeho ruku, které jsem se chytila. Pevně mi ji stiskl a táhnul mě davem směrem pryč. Nechávala jsem se unášet mezi těmi vlnami lidí a vnímal jejich tělesnou blízkost. Kundičku už jsem měla pěkně vlhkou, když jsme konečně zastavili. Byli jsme někde stranou, slyšela jsem poblíž silnici, ale nikde jsem neviděla ani živáčka. Ten kluk mě pustil a beze slova si vyndal ztopořeného ptáka. S pohledem upřeným na mě si ho začal honit.

A tak jsem se přidala. Posadila jsem se na betonový patník poblíž, vyhrnula si sukni a začala si masíroval kundičku přes kalhotky. Na těch už se mi rýsovala pořádně mokrá skvrna, než jsem je dala stranou, abych poodhrnula pysky a ukázal mu svůj klitoris a vagínu. Prsty se mi bořily do sladké šťávy, která ze mě vytékala, zatímco jeho pták se leskl preejakulátem na žaludu. A pak jsem roztáhla pysky a začala čůrat. Proud moči byl silný a mířil daleko. Ten kluk na mě překvapeně zíral, zatímco mu na čůrákovi naběhla pořádná žíla. Masírovala jsem si štěrbinku a nechávala z ní volně vytékat moč, která byla horká a zahřívala mě ještě více. Sténala jsem s hlavou zakloněnou a užívala si to.

A pak se ten kluk udělal. I když si ho přestal honit, pták mu začal pumpovat a na zemi se objevily stříkance spermatu, jak to z něho lítalo. Ruku měl celou od svého sperma. Nečekal, že by se tak rychle udělal. A to bez mého doteku.

On sice už byl, ale u mě rozhodně ještě nebylo hotovo. Všechno bylo venku, takže nastal čas na pořádnou lízačku. Ukázala jsem mu, aby ke mně přistoupil a dodělal to, co začal. Jakmile se sklonil k mojí kundě, chytila jsem ho za vlasy a nacpala si ho pod tu krátkou sukýnku. Kalhotky jsem ani nemusela svlékat, akorát se mi na nich leskl mokrý flek od toho, jak jsem byla nadržená.

Kluk mě jazykem plácal po klitorisu tak, že se od špičky jeho jazyka vlekla dlouhá cestička od mé šťávy. Jeho jazyk byl pružný, ale pevný, takže jsem si s ním dělala dobře stejně, jako kdyby to byl jeho pták, který už se po výkonu zasunul zpátky do ulity. Držela jsem si roztažené pysky pěkně od sebe, aby měl dobrý přístup, a přitom jsem si jeho hlavu tiskla blíž a blíž svojí kundě.

A pak přidal ještě prstění. Nejdřív mi dal do štěrbinky jenom jeden prst, aby vyzkoušel, jak je prostorná, potom přidal druhý a nakonec i třetí. Zajížděl s nimi poměrně hluboko, zatímco mi nepřestával jazykem dráždit poštěváček. Do něho mě kousal, přejížděl přes něj zuby a narážel do něj nosem, než mi tělem začal třást silný orgasmus. Zaklonila jsem hlavu a s křikem ze sebe dostávala steny, když jsem najednou v kundě ucítila jeho ptáka. Kluk se zmátořil doslova na poslední chvíli a v okamžik, kdy jsem se začala třást stahy svojí kundy, ho do mě vrazil. Čůrák byl už zase tvrdý jako skála, ale stačilo jenom pár pevných obejmutí mojí kundičky a byla z něho zase jenom želatina. Tedy potom, co se do mě vyprázdnil. Když ho ze mě po té krátké chvilce zase vyndal, nechala jsem z kundy volně vytékat jeho sperma. Mlsně se na to díval, než se vzpamatoval. Oba jsme se upravili a vrátili se zpátky na festival. Ale i tak jsme si to ještě třikrát zopakovali.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt