cuckold jako pomsta

KATEGORIE: Lolitky, teen

Cuckold jako pomsta

Autor:
Petra Š.
Publikováno:
9. 3. 2017
Přečteno:
18599x
Můj přítel mě podvedl. Vlastně už bych mu ani neměla říkat přítel, ten zrádce hnusnej si to rozdal s nějakou cuchtou a potom se s ní ještě vyfotil! Našla jsem to na jeho facebooku, kam si to ta kráva vyvěsila. Byli tam spolu v posteli, nazí. Michal se přitom rozespale díval někam jinam, takže kdoví, jestli o té fotce věděl, ale pokud ne, tak teď se o ní dozvěděl moc dobře. Rychle jsem si ji stáhla, abych měla důkaz, kdyby ji náhodou smazal, ale kromě tohoto logického kroku, to ve mně vřelo. Pěnila jsem doslova vzteky a nebyla schopná reálně uvažovat. Před očima jsem měla rudo a jediné, co jsem chtěla, byla pomsta.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Vzteky jsem nejdřív začala házet všechno jeho oblečení na postel, abych ho zničila. Chtěla jsem to všechno spálit, ale když jsem rozházela celou ložnici, tak už jsem skoro ani nemohla popadnout dech, natož abych něco dalšího podnikla. Zhroutila jsem se v slzách na postel a tiskla se k jeho nevěrným košilím, ze kterých jsem cítila pach zrady. Zničit jeho milovanou mikinu mi ale nyní připadalo jako velmi mírný trest. Přece půjde a koupí si jinou. Tohle chtělo nějakou větší akci, něco co nezapomene do konce života. Co nevymaže ze svého nevěrného mozku.

Tak jsem začala připravovat pomstu.

Když se odpoledne Michal vrátil z práce, přivítala jsem ho připravenou večeří. Opravdovou večeři, nedala jsem mu do toho nic, nechtěla jsem ho otrávit. Kdyby snědl projímadlo, tak by sice proseděl pár hodin na hajzlu, ale tím by to zhaslo. Tak jsem ho nechala v klidu najíst a přitom jsem se ho vyptávala na práci, apod. Nic netušil. Odpovídal mi na otázky a cpal se knedlíky s masem, až se mu za ušima dělaly boule. Připadal mi odporný, ale mírnila jsem se ve svých projevech, a jakmile měl snědeno, začala jsem se k němu lísat.

Sedla jsem si k Michalovi na klín a okatě vrtěla zadečkem, dokud jsem neucítila, že se mu pták staví do pozoru. To byl přesně můj záměr. Rukou mi zajel mezi nohy a začal mi přes ně mnout kundičku. Roztáhla jsem nohy od sebe, aby měl lepší přístup a přitom potlačovala vztek, urvat mu čůráka, kterého jsem mu hladila přes kalhoty. Udržela jsem se ale, a když mě líbal na krk, natočila jsem se k němu a mírně ho kousla do jazyka. Potom jsem mu promnula ret a zajela mu jazykem dovnitř. Když viděl, jak vášnivě jsem se do toho dala, popadl mě a odnesl do ložnice, kde mě hodil na postel. Pak na mě nalehl a jeho pták mě tlačil na mindě. Byla jsem z toho popravdě docela vzrušená, ale nehodlala jsem v tom dál pokračovat.

Jakmile se mi naskytla příležitost, přetočila jsem nás tak, že jsem na něm seděla. Byla jsem na koni, tak jsem sáhla do zásuvky a vyndala pouta. Ochotně se nechal připoutat k posteli a přitom mě mlsně pozoroval. Jakmile se ale nemohl hnout, odskočila jsem od něho, jako když do mě píchne. Přinesla jsem si ještě izolepu a zalepila mu pusu, i když tomu už se trochu bránil. Potom jsem se postavila k nohám postele a roztáhla nohy. Strčila jsem si prsty do pusy a něžně je olízla a potom si je strčila do kundy. Prstila jsem se před ním a ptala se ho, jestli chce mojí mindu. Když začal přikyvovat, až se mu pták rozhýbal do strany, přestala jsem a řekla mu, že to si měl rozmyslet dřív, než mě podvedl s tou cuchtou. Ztuhnul a v očích mu byla vidět panika.

Řekla jsem mu, že teď ji totiž dostane někdo jiný.

Zavolala jsem jednomu kamarádovi, který byl známý tím, že ojebal všechno, co se mu připletlo do cesty. Už jsem s ním byla domluvená předtím, teď jsem mu jenom volala, že může přijet. Během deseti minut zvonil zvonek, a tak jsem mu šla otevřít.

Před připoutaným Michalem jsem začala líbat Petra a řekla mu, že teď by se měl dobře dívat, jak se to správně dělá. Klouzala jsem po Petrových rtech až do jeho úst a rotovala svým jazykem kolem toho jeho. Po očku jsem se podívala na Michala, který se na mě zděšeně díval. Pták mu znatelně poklesl.

Petr se s tím moc nepáral, a když měl něžností dost, povalil mě na postel a roztáhnul mi nohy, které si hodil na ramena. Až po nos se zabořil do mojí kundy a jazykem mi ji bílil. Se zakloněnou hlavou jsem křičela slastí jako nikdy, nevím, jestli to byla ta kombinace vzteku a dobrého pocitu z pomsty, nebo jenom byl Petr tak dobrý, ale málem jsem se udělala už teď. Takovou radost jsem ale Michalovi udělat nemohla, abych jeho utrpení takhle zkrátila.

Petr si potom plivnul na ptáka a zabořil ho do mě. Mrdal mě tak, že jsem nehty zatínala do peřiny a kousala se do rtu, abych neřvala moc nahlas. Michal za mnou kopal nohama a snažil se dívat někam jinam, ale zacpat uši si nemohl, takže moc dobře slyšel, jak mi Petrův čůrák pěkně mlaská v píči.

Potom jsem se přetočila na pejska a s pohledem upřeným na Michala jsem se nechala zezadu ojíždět Petrem, který si mě držel za boky a pleskal mě přes zadeček, až jsem ho měla celý červený. Kozy mi poskakovaly sem a tam, jak tvrdě do mě narážel. Potom si mě chytil za vlasy a stáhnul mi hlavu pořádně dozadu, až jsem nemohla skoro dýchat.

Michalovi tekly z očí slzy, když jsem si stoupla a nechala Petra, aby mě nabíjel i ve stoje. Tvrdýho ptáka mi zarážel doslova až do krku a přitom si mě držel za břicho a pod krkem. Kousal mě přitom do čelisti. Potom přidal ještě prstění klitorisu, což už na mě bylo tak akorát. Tělem mi třásl orgasmus tak silný, že jsem skoro nemohla stát na nohou. Michal se díval znechuceně stranou a tvář měl mokrou od slz. Když orgasmus skončil, hodil mě Petr na postel a čůráka mi narval ještě do zadku. To už mě docela bolelo, ale nechtěla jsem zkazit tuhle pomstu, a tak jsem si nechala vymrdat i prdelku.

Petr se mi vystříkal do pusy a já všechno sperma poslušně spolkla. Potom jsem přelezla k Michalovi a políbila ho na zalepená ústa. Řekla jsem mu, že věci jsem mu už sbalila, takže jestli si pochutnal na večeři a koule má taky prázdný, může si vzít kufr a vypadnout.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt