deštivý večer

KATEGORIE: Lesbičky

Deštivý večer

Autor:
Bára Š.
Publikováno:
17. 2. 2014
Přečteno:
9580x
Ve škole jsem se domluvila s kamarádkou Kamilou, že večer přijde k nám a že si uděláme televizní večer. Na plánu bylo několik hororů, hromada popcornu a spousta koly, do kterého jsem nám chtěla přidat kapku rumu, který jsem mamce ukradla z kuchyně, kde si ho schovávala na domácí vaječný koňak.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Když kolem sedmé Kamila zazvonila, přivítala jsem ji už připravená, což znamenalo v pyžamu. Televizi jsem měla v pokoji, přičemž jsem před ni připravila všechny polštáře, co jsem kde po domě našla. Nechala jsem Kamču, aby si odložila věci a převlékla se a mezitím šla připravit popcorn do kuchyně. Mamina tam seděla u stolu a něco počítala. Když popcorn dopraskal, nasypala jsem ho do velké mísy a společně s vychlazenou kolou ho nesla nahoru. V polovině schodů jsem potkala Kamilu, která ode mě misku převzala, abych ji náhodou nevysypala.

Jakmile jsme se zavřely v pokoji, vzala jsem z balkónu připravený rum a každé trochu nalila do skleničky, kterou jsem dolila kolou. Následně jsme se obě uvelebily před obrazovkou a pustily si první horor Jezero smrti. Zpočátku nás to docela i nudilo, ale netrvalo dlouho a choulily jsme se obě pod dekou a jen malou škvírkou v látce koukaly na film. Když se na obrazovce konečně objevily titulky, oddechly jsme si a ačkoliv jsme byly vyděšené, rozhodly jsme se, že pustíme další. Tentokrát byl na řadě Sinister.

Strachem jsme se obě třásly, když tu najednou asi ve tři čtvrtě hororu vypadl proud. Kolem nás se rozhostila naprostá tma, kterou přerušovaly jenom blesky, jejichž světlo sem pronikalo z venku. Obě jsme byly natolik pohlcené filmy, že jsme si ani nevšimly, že venku vypukla pěkná bouřka.

Opatrně jsem vykoukla na chodbu, ale díky tmě jsem neviděla nic. Všimla jsem si akorát, že dveře do ložnice jsou zavřené, což znamenalo, že mamka už šla spát. Nemělo tedy cenu ji budit, aby zkusila nahodit pojistky. Pokud to tedy byly vyskočené pojistky a ne výpadek proudu, se kterým by stejně nic neudělala. Stejnak už bylo kolem půl jedné, takže jsem se vrátila ke Kamile, která se třásla na mé posteli.

V pokoji jsem měla velkou manželskou postel, na které jsem spala sama. Jen když tady spala Kamila, tak jsem se s ní o ni dělila. Stejně jako teď.

Venku foukal zuřivý vítr, který hnal ukrutný liják proti mému oknu. Okno vibrovalo v rámu, který místy profukoval, tudíž v místnosti byla zima. Chvíli jsem klidně ležela, ale nechtělo se mi spát. Ještě jsem počkala, než jsem se zeptala Kamči, jestli spí. Nespala. Také nemohla usnout. Jednak strachem, jednak hlukem, který bouře dělala.

Kamila se ke mně pomalu přisunula a objala mě s vysvětlením, že je jí zima a že lidské tělo hřeje více. Souhlasila jsem, ale namítla jsem, že více se člověk zahřeje, když se objímají dvě nahá těla. Odpovědí mi byl dotaz, zda-li je mi taky taková hrozná zima. Bez odpovědi jsem se svlékla, a když jsem si opět lehala, nahá Kamila se ke mně znovu přitulila. Cítila jsem její teplo a vnímala její vůni. Její ruka se mi lehce otřela o bradavky, přičemž Kamila poznamenala, že je mám ztvrdlé. Přikývla jsem. A poté se Kamila zeptala, jestli jsem vzrušená.

Znovu jsem přikývla.

Bez dalších slov nebo varování se znovu dotkla mých prsou. Jemně mě hladila a prsty mi začala dráždit ztuhlé bradavky. Podívala jsem se na ni, načež si mě přitáhla a políbila mě. Její horký jazýček se mi otřel o ten můj. Mírně mě kousla do rtu a já bezděky zasténala. Kamila si to vzala jako povzbuzení a začala mě hladit po tváři, zatímco mě líbala. Naše jazyky se proplétaly, jako kdyby tančily nějaké břišní tance, a zase se rozplétaly. V jednu chvíli se od mých rtů oddělila a jen držela mou hlavu v dlaních. Vzrušeně oddechovala a já na rtech cítila její sladký dech. Slastí se mi točila hlava.

Kamiliny polibky začínaly směřovat po mém těle dolů. Nejdříve mě líbala na krk, poté se přesunula opět na chvíli k ňadrům, načež pokračovala v pupíku. Následoval podbřišek a po něm vnitřní strana stehen a pak kolena. Zklamaně jsem vydechla. Kamila se tiše zasmála a od kolen začala pokračovat zase směrem nahoru. A teď už nic nevynechala.

Když se poprvé dotkla jazykem mé lasturky, tlumeně jsem zasténala. Nechtěla jsem, aby nás někdo slyšel, i když přes burácivost bouře venku, to bylo skoro nemožné. Špičkou svého hbitého jazýčka se Kamila dotýkala mé jeskyňky a já nemohla skoro dýchat blahem. Bylo to tak něžné a krásné.

Naprostá extáze potom přišla v momentě, kdy Kamila přidala drobné prstíky, kterými mi zajela do kundičky a dráždila mě i vevnitř. Slastí jsem se svíjela a snažila se nekřičet, abych nevzbudila celý dům. Ve chvíli, kdy jsem ale dosáhla orgasmu, už jsem ale nevydržela a abych nikoho nepřivolala svým křikem, zakousla jsem se do polštáře a vzdychala do něj.

Kamila se natáhla vedle mě a pobaveně sledovala, jak jsem udýchaná. Připadala jsem si lehká jako pírko a věřím, že na tváři jsem měla přiopilý výraz, za který ale ani náhodou nemohla ta trocha rumu v mé kole. Jen co jsem se vzpamatovala, zajela jsem rukou Kamile do klína a jazykem jí vklouzla do úst. Lasturku měla úplně vlhkou. Chtěla jsem ji chvilku jenom dráždit rukou a líbat, než bych se také přesunula dolů, ale než jsem to stihla, Kamila my křečovitě zatnula prsty do ramene a hlasitě oddechovala. Prstíčkem jsem jí kroužila kolem klitorisu a jemně ho tiskla a zase pouštěla. A to stačilo, aby vyvrcholila.

Bouře venku už slábla, když jsme vedle sebe jen tak ležely a přemýšlely nad tím, co se to právě stalo. Bylo kolem třetí ráno a my stále nemohly spát. A v té chvíli se opět zapnul proud.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt