fisting od matky mého žáka

KATEGORIE: Lesbičky

Fisting od matky mého žáka

Autor:
Radka Š.
Publikováno:
5. 9. 2018
Přečteno:
15597x
Co všechno jsou rodiče ochotní udělat pro vzdělání svého dítěte? Přijímací zkoušky jsou pro dnešního moderního rodiče doslova noční můrou. Donutit děti, aby se cíleně připravovali není jednoduché, ovšem mnohem horší je, když to dítě naprosto nezvládá. Z předmětů jako je čeština a matematika nosí čtyřky, doučování ani domlouvání nepomáhá. Co potom s takovým potomkem, když chceme, aby se mu dostalo slušného vzdělání a neskončilo někde na učňáku? Obzvlášť v případě, že oba jeho rodiče jsou vysokoškolsky vzdělaní a nic než maturitní obor tak potom nepřipadá v úvahu?
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Malého Martina jsem znala od první třídy, kdy jsem se stala jeho třídní učitelkou. Jeho matka byla velmi ctižádostivá, otce jsem za ty roky nikdy neviděla. Ze syna chtěla mít přinejmenším právníka. Ten ale bohužel nevykazoval známky tak vysoké inteligence, která by na něco takového byla potřeba. V předmětech, které potřeboval propadal a ani dlouholeté doučování s tím mnoho nenadělalo. Maminka Petra, která měla dva tituly z vysoké školy, mi na každé třídní schůzce brečela na rameni a zpovídala se mi z toho, jak se se synem učí, ale jeho to prostě nebaví a nejde mu to. Vady učení byly vyloučeny odborníky, takže opravdu chlapec jenom neměl žádné nadání a vlastně ani snahu. Paní Petra chtěla, aby se synovi dostalo perfektního vzdělání, prosila mě na kolenou, že za doporučení a dobré známky pro něj udělá naprosto cokoliv.

Celý život jsem povoláním učitelka. Manžel mě sice bere takovou, jaká jsem, ale po tolika letech už našemu vztahu dávno odzvonilo. Když přede mnou paní Petra doslova klečela, najednou jsem si vzpomněla na svá vysokoškolská léta, kdy jsem poměrně dost experimentovala. Stála jsem poměrně blízko jejích úst, až mi skoro pod sukni vanul její horký dech. Pálil mě na stehnech a v rozkroku se mi z toho dělalo vlhko. Měla jsem sucho v puse, když jsem jí slibovala, že když budu mít ty správné prostředky, tak to nějak půjde. Paní Petra si otřela slzy v očích a potom mě velmi těsně objala, zatímco mi děkovala. Její ňadra se mi třela o má a já sotva popadala dech. Když se ode mě odtáhla, přitáhla jsem si její obličej a vášnivě ji políbila. Zmateně ode mě uskočila a pak s podivným pohledem odešla. Asi jsem na ni neměla tolik tlačit.

Nějakou chvíli se mi paní Petra vyhýbala. Všechno vyřizovala přes syna a zápisníček. Nic jsem si z toho nedělala, i když jsem ale měla vylízáno od manžela, nemohla jsem se zbavit myšlenky, jaký by tam dole byl její jazyk.

Přiblížil se termín přijímaček a malý Martin se stále nezlepšoval. Spíš naopak. Rodiče na něho doma oba tlačili, takže kluk byl z toho učení otrávený ještě více než obvykle. Přihlášky si podal na dvě prestižní školy, ale vidina, že by se na některou z nich mohl dostat, byla téměř mizivá. Respektive skoro žádná, pokud by tu nebyl někdo, kdo by mu ochotně pomohl.

Za týden byl první termín státních přijímaček, když se ozvalo nesmělé zaklepání na dveře mého kabinetu a vstoupila dovnitř paní Petra. Měla na sobě červené vyzývavé šaty a stydlivě se na mě dívala. Moc dobře věděla, proč sem přišla, i co se tu bude dít. Pro synovo vzdělání byla ale ochotná i pěkně polaskat mou pipinu. Posadila jsem se na stůl a jí ukázala na židli před sebou. Bez jediného slova za sebou zavřela dveře a posadila se na ni. Nesměle se rozhlížela kolem sebe.

Posadila jsem se tak, abych měla nohy od sebe a rukou si začala přes kalhotky hladit kundičku. Paní Petra zčervenala, ale nenechala se zastínit. Rovněž si vjela rukou pod šaty a s pohledem upřeným na mě si začala dělat dobře. Viděla jsem napětí, které jako kdyby jí spadlo z ramen. Zavřela oči a užívala si prstění. Hodila za hlavu myšlenky na manžela, a především na synovu budoucnost, kterou jedinou teď neustále řešila, aniž by sám syn o to jevil zájem. Chtěla se uvolnit.

Přikázala jsem jí, aby zavzdychala. A ona to udělala. Řekla jsem jí, aby to udělala víc a ona znovu poslechla. Mým kabinetem se nesly její hlasité steny, které byly plné uvolnění a odevzdání. Ruka se jí míhala a tempo se zrychlovalo. Slyšela jsem čvachtání, jak si silně prstila kundu, která pořádně zvlhla. A pak najednou zakřičela a celá se roztřásla. Málem spadla ze židle, když jí třásl orgasmus tak silný, jaký dlouho nezažila.

Když otevřela oči, obdivně jsem se na ni podívala. Byla uvolněná a připravená. Přisunula si židli blíž ke mně a horkým dechem mi zase ovanula kalhotky. Kundička se mi stáhla a zvlhla. Petra měla opravdu horký dech, což jsem poznala na vlastní kůži ještě víc v okamžiku, kdy mi dala stranou kalhotky. Jemně se jenom špičkou jazyka tekla mého klitorisu. Zašimralo mě to, ale zároveň také vzrušilo. Kradmými doteky se dotýkala mojí kundičky a rukama mi přitom silně tiskla stehna. Intenzita jejích doteků byla čím dál větší – nejdříve se mě jen kradmo dotýkala, potom jazykem přejela přes celou moji čičinu hezky od análu až po klitoris a potom mi jazykem vyšukávala kundu. Přidržovala jsem si pysky pěkně od sebe roztažené, aby mohla lízat silně a hluboko. Vagínu jsem měla úplně červenou a napumpovanou spoustou krve. I jenom její dech mě vzrušoval, natož její hrubý jazyk, kterým mi smýčila v komůrce. Zaklonila jsem hlavu a sténala stejně hlasitě jako předtím ona. Na škole už nikdo nebyl, a i kdyby byl, tak by mi to v tu chvíli asi bylo jedno.

Petra mi tam vrazila dva prsty, které proměnila na čtyři, následně na pět a potom už ve mně měla celou ruku. Pěsťovala mě opravdu silně, až to skoro bolelo. Slast ale i v tuhle chvíli byla silnější. A o okamžik později byla ještě nejsilnější, protože jsem dosáhla orgasmu. Klitoris mi cukal a kunda se stahovala pevně jako oprátka kolem krku. Při křiku mi došel dech, a tak už jsem jenom sípěla. A pak to ustalo. Petra ze mě vyndala naprosto zmáčenou ruku a chvíli jenom tak seděla. Potom odešla do rohu místnosti, kde si umyla ruce v malém umyvadlu, které jsem tu měla. Ode dveří se akorát zeptala, jestli jsme domluvené a když jsem bez hlesu přikývla, odešla.

Martin se potom nějakým zázrakem dostal na tu prestižnější školu, na kterou si podal přihlášku. Zpočátku tomu nemohl nikdo moc uvěřit, ale přijímačky se mu zkrátka nějakým štěstím povedli. Nic jiného v tom nebylo.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt