fisting

KATEGORIE: Lesbičky

Rozlučka se svobodou

Dost dlouho jsem si říkala, že je svatba zbytečná. Nakonec jsem se začala těšit a ode dneška chybí ke svatebnímu obřadu jenom pár krůčků. Kamarádky trvaly na tom, že se musím zúčastnit pořádný rozlučky se svobodou. Zajistily skvělou párty v nočním klubu. Hodně se pilo, tančilo, dívalo na vzrušující erotická show a také na tanečnice svíjející se u tyče. Řehtaly jsme se na všechny strany, jak se nám tady líbilo.
Přečíst
Autor:
Marie D.
Publikováno:
25. 9. 2013
Přečteno:
5579x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

KATEGORIE: Zralé ženy

Podivná taxi služba

Jsem přivázaná ke stolu. Drsné popruhy pout se mi zarývají do rukou a do nohou. Jsem přivázaná tak, že se téměř nemůžu hýbat. Ruce i nohy od sebe, roubík v puse. Šátek přes oči. Tma, ticho, napětí a strach. To je jediné, co vnímám.
Přečíst
Autor:
Marie D.
Publikováno:
30. 7. 2013
Přečteno:
7123x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt