gangbang na nudapláži

KATEGORIE: Skupinový sex

Gangbang na nudapláži

Autor:
Kamila K.
Publikováno:
6. 6. 2018
Přečteno:
15987x
Bylo vedro. Jakože opravdu hrozné vedro. Chodit v tomhle počasí oblečený bylo naprosté šílenství, a tak jsem se rozhodla, že tento den přežiju někde u vody a pokud možno nahá. Rozhodování jsem neměla příliš těžké, protože bydlím v Hradci Králové, od kterého se kousek nachází Opaťák, jehož součástí je i nudistická pláž. Vybavena jenom opalovacím krémem, slunečními brýlemi a osuškou jsem tam vyrazila.
article

Teplo vytáhlo z domů i opravdu pohodlné lidi, protože u vody byla hlava na hlavě. Děti tam křičely, cákaly vodu, jejich rodiče je honily, všude se všichni pletli. Teprve až nějakých deset metrů od břehu bylo klidněji. I v této druhé vlně lidí se ale nedalo jenom tak užívat klidu a pohody, protože tu bylo tolik nafukovacích lehátek, že do sebe narážely. Lidi na sebe lámali rukama a křičeli. Oddechla jsem si, že na nuda pláži byla situace mnohonásobně lepší. Bylo nás tu všehovšudy asi dvacet a celý ten kousek pláže, co sloužil jako nudistický, tak byl jenom pro nás.

Vysvlékla jsem se z oblečení a natřela se opalovacím krémem. Potom jsem se vyvalila na sluníčko a nechala krém, aby se vcucnul, což udělal opravdu rychle. Okamžitě jsem byla rozpálená, pokožku jsem měla horkou, a tak jsem se vydala zchladit do vody. Rychle jsem přeběhla vařící písek, až mi prsa přitom poskočila. Do vody jsem hupla jenom tak, aniž bych se předtím nějak namáčela. Byla to doslova terapie šokem, protože voda sice byla od sluníčka jako kafe, ale oproti mojí pokožce byla ledová jako uprostřed zimy. Hned mi ale bylo lépe. Udělala jsem několik temp, abych se dostala od břehu a v klidu si plavala sem a tam. Když jsem měla vody dost, začala jsem plavat zase zpátky ke břehu, na kterém jsem viděla, jak postává skupinka mladých kluků a hází si s míčem. Byli čtyři a pohazovali si mezi sebou volejbalák jenom tak. Bimbasové jim přitom poskakovali sem a tam. Nemohla jsem se ubránit tomu, abych se nedívala tím směrem.

A pánové si mého pohledu všimli. Přestali si házet a dívali se na oplátku na mě, když jsem doplavala na břeh a musela jsem z vody. Červenala jsem se až na zadku, když jsem s pohledem otočeným úplně jinam vylézala ven. Věděla jsem, že sledují každý můj pohyb, a tak jsem se snažila být co nejrychleji z jejich dohledu. Konečně jsem s sebou plácla zpátky na osušku a zmizela jim tak z očí.

I když bylo u vody příjemně, netrvalo dlouho a začala jsem se nudit. Knížku jsem si nevzala, mobil jsem měla vybitý. Zvedla jsem se na loktech a sledovala dění kolem sebe. Bylo tam pár chlapů, kteří by rozhodně stáli za hřích. Hodnocení jejich zadků a ptáků se odehrávalo především mým rozkrokem. Stejně jako zbytek těla jsem měla i kundičku dost rozpálenou a toužící si užít. Když kolem mě prošel docela slušný pořízek, jehož čůráka bych si tam z fleku strčila, zvedla jsem se a odnesla si osušku trochu víc stranou dění. Neměla jsem nic, čím bych se maskovala nebo schovala, ale touha byla tak velká, že jsem se to rozhodla risknout i tak. Rozhlédla jsem se, jestli mě nikdo nevidí, a potom jsem si přejela rukou po těle a sjela ke kundičce. Roztáhla jsem si od sebe pysky a ponořila si olíznutý prst dovnitř. To aby to lépe klouzalo. K jednomu jsem přidala druhý a šátrala jimi uvnitř svojí kundy. Zavřela jsem oči a soustředila se jenom na pohyb svých prstů uvnitř své štěrbinky. Možná jsem i trochu zasténala.

A pak jsem uslyšela pohyb. Okamžitě jsem otevřela oči a uviděla před sebou stát všechny ty mladé kluky, co si házeli s míčem. Jejich ptáci už byli v pozoru. Stáli v kruhu nade mnou a dívali se na mě. Vyndala jsem si prsty z kundy a čekala, co se bude dít.

Jeden z těch kluků si beze slova kleknul do písku, popotáhl mě za nohy, abych podsadila pánev a jazykem se mi zabořil do zvlhlé vagíny. Jeho jazyk mi přejížděl přes celou kundičku až ke klitorisu, při jehož dráždění jsem se roztřásla. Pak si ke mně klekl druhý kluk a začala mě líbat. Zatímco jeho kumpán se líbal s mou kundou, tenhle mi jazykem narážel na můj, kroužil kolem něho a kousal mě do něj. Přitom mě rukou hladil po mokrých ňadrech. Zbývající dva postávali nad námi a honili si ptáky.

Pak mi najednou vjel pták do kundy a hned nato i do pusy. Kluci se nějak prostřídali a já jenom cítila, jak mi jeden klacek jezdí v kundě, druhý mi mizí v krku a třetí se mi plácá o prsa. Vlastně o každé prso jeden, takže si na mě dělali dobře všichni čtyři kluci najednou. A mě se to líbilo.

Čůrák, co jsem ho měla v kundě, byl tenký a dlouhý, a pak ho vystřídal nějaký stejně dlouhý, ale mnohem tlustší. Skoro se mi do kundy nevešel, cítila jsem, jak ji mám roztaženou a trochu mě to bolelo. Nemohla jsem ale nic říct, protože v puse se mi střídali dva ptáci i s koulemi. Kouřila jsem je všechny, co jsem měla po ruce, neměla jsem ani možnost podívat se, kdo mě to zrovna mrdá. Kluci si se mnou dělali doslova co chtěli. Po chvíli si mě přetočili tak, abych klečela, načež si jeden vlezl k mému zadku, držel si mě za boky a pral to do mě. Před obličejem jsem v tu chvíli měla tři ptáky najednou, dokonce mě s nimi bouchali do obličeje. Skoro jsem nemohla dýchat, jak se to ve mně střídalo.

Jeden z nich si potom vlezl pode mně a strčil mi klacek do vagíny, zatímco kluk, co jsem ho měla za sebou mi vjel do análu. Skoro mě to rozervalo, protože ho do mě strčil zrovna ten, co ho měl tak tlustýho. Křičela jsem tak, že jsem málem ukousla ptáka těm zbývajícím dvěma, co mi ho dali před ústa. Sjednotili tempo a společně to do mě strkali, takže jsem měla podvozek opravdu narvaný k prasknutí. Jeden pták v kundě, druhý v análu, někdo mi k tomu hnětl celkem tvrdě prsa a pak ty dva čůráci v mojí puse. Mohla jsem je jenom kouřit, rukama jsem se musela držet, abych nespadla. A pak přišla silná bolest. Oba dva ti dole, mi narvali ptáka do análu. Hrozně to bolelo, ale než jsem se z toho vzpamatovala, měla jsem dalšího čůráka v kundě. A čtvrtýho ptáka v puse. Už jsem byla tak vyčerpaná, že jsem se skoro neudržela.

Konečně to některé z nich dohnalo k orgasmu. Minimálně dva ptáci mě postříkali všude, kde se dalo. Zbývající dva na mě ještě chvíli poskakovali a mrdali mě, dokud se neudělali i oni. Byla jsem celá od mrdky, když ode mě ti čtyři kluci odcházeli. Anál jsem měla vytahaný a kundu rozmrdanou. Řekla jsem si, že to stačilo, sbalila si svoje věci a raději jela domů, i když sluníčko bylo ještě hodně vysoko na obloze a vedro bylo pořád strašný.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt