gay

KATEGORIE: Gay

Seznámení v gay klubu

Nikdy jsem nevěřil tomu, že bych svou spřízněnou duši mohl poznat někde na diskotéce. Vždycky se to tam hemžilo jenom nagelovanými týpky, namakanci bez mozku a dalšími podivnými existencemi, se kterými jsem nechtěl mít nic společného. Rozhazoval jsem sítě ve svém okolí, v práci a hledal si přítele „starou cestou“. Vyzkoušel jsem dokonce několikrát seznamku, ale vždycky se ukázalo, že něco je trochu jinak a já nechtěl vztah, který by byl založený na lži.
Přečíst
Autor:
David Š.
Publikováno:
24. 8. 2016
Přečteno:
3630x
article

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt