gay

KATEGORIE: Gay

Silvestrovská oslava se sousedem

Těsně před Vánocemi jsem se přestěhoval do nového bytu. Chtěl jsem už konečně vypadnout od rodičů a postavit se na vlastní nohy, takže jsem si našel co nejlevnější podnájem, sbalil si saky paky a s madrací pod paží jsem vyšel vstříc nové budoucnosti. Nějak jsem si ale neuvědomil, jak opuštěný si v takovém krcálku budu připadat. Byl jsem tady sice opravdu asi jenom týden, ale noci byly dlouhé a prázdné. Doma jsem měl alespoň psa, jenomže toho si rodiče chtěli nechat, takže jsem odešel sám. Abych si pořídil nějakého jiného mazlíčka, jsem neměl dost peněz, popravdě jsem byl rád, že nasytím sám sebe, natož nějakého hladového bernardýna.
Přečíst
Autor:
Jiří B.
Publikováno:
6. 1. 2017
Přečteno:
7113x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt