gay

article

Naše poprvé

Byl jsem hrozně nervózní. S Ivanem jsme dneska měli mít třetí rande, což znamenalo, že dneska k...
Přečíst
KATEGORIE: Gay

Naše poprvé

Byl jsem hrozně nervózní. S Ivanem jsme dneska měli mít třetí rande, což znamenalo, že dneska k tomu asi konečně dojde. Byl jsem rozklepaný jako ratlík, před skříní jsem strávil doslova hodiny, než jsem si vybral co na dnešní schůzku na sebe. A pak jsem zjistil, že skoro nestíhám, takže jsem na místo setkání doslova utíkal. Nervozitou ale i spěchem jsem svůj zvolený outfit doslova propotil, než jsem se dostal před kinosál, kde jsme se měli sejít. Ivan už tam stál a s úsměvem mě vyhlížel.
Přečíst
Autor:
Martin M.
Publikováno:
25. 6. 2015
Přečteno:
4531x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt