gay

KATEGORIE: Gay

Pracovní pohovor se sexem

Nutně jsem potřeboval práci. Už nějakou dobu jsem tvrdnul na pracáku, ale furt nic. Na všech pohovorech jsem totálně pohořel, popřípadě zaměstnavatel schůzku zrušil ještě předtím, než mě vůbec uviděl. Jednu kapsu jsem měl prázdnou a druhou vysypanou, potřeboval jsem ale zaplatit nájem a nakoupit nějaké jídlo.
Přečíst
Autor:
Matěj T.
Publikováno:
13. 5. 2015
Přečteno:
5782x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt