gay

KATEGORIE: Gay

Mladíček omrdán na Pride pochodu

I letos jsem se připravoval na Pride pochod Prahou. Oproti předchozímu roku jsem se rozhodl pro odvážnější model, neboť jsem mínil vyrazit ven v kraťáscích končících mi těsně pod zadečkem, který mi mimochodem dělaly moc pěkný, tílku, které mi odhalovalo útlá ramena a v botách na osmicentimetrovém podpatku. Učil jsem se na nich chodit skoro měsíc, než jsem mistrně ovládnul chůzi na nich tak, abych mohl vrtět i boky a přitom měl jistý krok. Každý rok jsem si na pochodu vrznul a ani letošní rok jsem se nehodlal takové snadné mrdačky vzdát. Prahou chodí spousta teplých chlápků v sexy oblečení a s duhou namalovanou na obličeji a jejich těla jsem ještě povolnější než jejich myšlenky. To je přeci sen každého gaye!
Přečíst
Autor:
Michal T.
Publikováno:
18. 10. 2017
Přečteno:
7403x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

KATEGORIE: Gay

Manekýn s cigaretou

Odjakživa jsem měl sexy postavu, ploché břicho a pevný zadek, proto netrvalo dlouho a všimla si mě jedna modelingová agentura. Dělal jsem u nich jako manekýn a předváděl všechno od spodního prádla přes kalhoty po kabáty a bundy. Práce to byla pěkně placená, kromě toho jsem měl zadarmo kadeřníka a maskéra, taky mi propláceli manikúru a pedikúru, protože potřebovali, abych dobře vypadal. I když to zní fajn, tak to bylo celkem dost náročné – nejen časově, ale celkově jsem neměl moc prostoru, pořád jsem musel dělat to, co se mi řeklo.
Přečíst
Autor:
Michal T.
Publikováno:
22. 3. 2017
Přečteno:
5108x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

KATEGORIE: Gay

Tvrdý vyjednávač

Pracoval jsem jako realitní makléř a žil jsem si vcelku dobře. Byl jsem dobře situovaný, měl jsem vlastní byt na kraji města a zaběhnutou praxi. Lidi mě poznávali, povídali si se mnou a děkovali mi, že jsem jim pomohl najít nový domov, začít od začátku a tak podobně. Měl jsem tu práci opravdu rád a popravdě jsem si připadal důležitý.
Přečíst
Autor:
Michal T.
Publikováno:
29. 10. 2015
Přečteno:
4688x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt