gay

article

Sex ve čtyřech

S přítelem jsme se rozhodli, že náš sex tak trochu okořeníme. V komunitě gayů jsme byli docela...
Přečíst
KATEGORIE: Gay

Análové orgie s šukacím strojem

Konečně to přišlo. Poměrně dlouhou dobu jsem to vybíral, ještě déle jsem váhal, ale nakonec jsem to objednal a teď to po té hrozně dlouhé době stálo u nás v chodbě. Matěj měl být v práci do šesti, do té doby jsem měl čas ten šukací stroj sestavit. Ne, že by to mezi námi bylo po nastěhování uvadlé, ale přesto jsem cítil, že by bylo fajn, nějak nás sexuální život okořenit. Ale protože jsem nechtěl, aby se Matěj urazil nebo si připadal, jakože s ním nejsem spokojený, váhal jsem nad pořízením toho šukacího zařízení. Nakonec z něj ale určitě bude nadšený.
Přečíst
Autor:
Petr B.
Publikováno:
13. 6. 2018
Přečteno:
9166x
KATEGORIE: Gay

Sex ve čtyřech

S přítelem jsme se rozhodli, že náš sex tak trochu okořeníme. V komunitě gayů jsme byli docela oblíbení, a tak nebyl zase takový problém, když jsme si usmysleli, že vyzkoušíme sex ve čtyřech se změnou partnerů. Vyhlédli jsme si jednu partnerskou dvojici, kterou jsme znali od vidění a po krátkém sblížení je oslovili pro tuhle akci. K našemu překvapení a především radosti hned souhlasili.
Přečíst
Autor:
Petr B.
Publikováno:
7. 6. 2017
Přečteno:
8399x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

KATEGORIE: Gay

Sexuální zpestření na čekané

Konečně tu byla lovecká sezóna a já se nemohl dočkat, až vyrazím s kamarádem na lov. Vždycky jsme si odpočinuli od manželek, byli jsme totiž celý víkend na chatě v horách, kde nebyl dokonce ani žádný signál. Jenom my a panenská příroda, kde se to hemžilo lovnou. Pravdou ale bylo, že tolik nám na té zvěři zase nesešlo, jenom jsme měli rádi ty klidné dny bez rodiny, kdy nás netížilo nic jiného, než fazole z konzervy v břiše.
Přečíst
Autor:
Petr B.
Publikováno:
2. 11. 2016
Přečteno:
5707x
article

Co tam najdete:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt