grilovačka se zvrhla ve swingers párty

KATEGORIE: Skupinový sex

Grilovačka se zvrhla ve swingers párty

Autor:
Roman M.
Publikováno:
3. 5. 2018
Přečteno:
9693x
Pepa chystal pořádnou grilovačku a akci u bazénu. Barák sice neměl ani trochu zařízený a spal na matraci na zemi, ale přesto se na jeho malém dvorku nacházel parádní bazén v zemi a za zbytek peněz si koupil obrovský gril. Na svou akci pozval snad dvacet lidí a očekával hojnou účast, ačkoliv si nejsem jist, kam počítal, že se všichni poskládáme. Každý jsme si měli přinést nějaké to naložené masíčko nebo párečky, abychom udělali sousedům co největší chutě.

Dorazil jsem kolem páté a to už byl gril plný syčícího masa a škvařících se klobás. Několik holek mělo vedle toho položenou zeleninu, ale plamen na ni skoro nedal, hlavní totiž bylo, že se grilovalo maso. V bazénu už se rochnilo asi pět lidí a okolo něho se opalovaly tři holky v mini bikinách. A zrovna, když jsem přišel, tak se dvě posadily, sundaly si plavky a masírovaly si ta svoje ňadra rukama namočenýma opalovacím krémem. Uhranutě jsem se díval, jak si mnou prsa a kroutí si u toho bradavky.

Pak do mě drknul kamarád, abych si tu pusu zvednul ze země a odložil tu zbraň, co mám v kalhotách. Hloupě jsem se jeho vtipu zasmál a donesl si na gril svoje maso.

Společnost se pomalu scházela a kolem osmé nebylo na dvorku k hnutí. V bazénu se máchali lidi, které jsem vlastně ani neznal a měl jsem pocit, že je neznal ani Pepa. Nikdo s tím ale neměl problém, a tak se párty mohla pořádně rozjet.

Jakmile dosyčelo maso na grilu, zacinkaly otevírané lahve s alkoholem. Pilo se, tančilo a veselilo, noc byla příjemně teplá a i v deset hodin byl bazén pěkně prohřátý. Sem tam jsem využil příležitosti a nalepil se v něm na nějakou holku, obzvlášť pokud byla nahoře bez. Díky vodě nebylo vidět, jak mi stojí pták, když se ty holky natřásají a kozy jim skáčou jako na pastvě. Poskakoval jsem ve vodě taky a dobře jsem se bavil.

Kolem půlnoci byla společnost zhruba o polovinu menší, ale o to zajímavější. Zbylo tu všehovšudy deset lidí, ale přesto nebyla nouze o zajímavé debaty. V jednom hloučku se řešila masturbace, ve druhém se porovnávali ptáci, ve třetím se poměřovala prsa. Všechno směřovalo jenom k jednomu cíli a to velké swingers párty.

Na lehátku už tam seděla jedna kunda a jiná holka jí lízala. Jazyk měla zaražený hluboko dovnitř a dlouhými nehty jí škrábala na klitorisu. O kousek vedle stál nějaký kluk a dvě holky mu současně kouřily čůráka. Toho měl pořádně naběhnutýho a po těch žílách mu jazykem brousila jedna, zatímco ta druhá mu lízala koule a prsty mu strkala do análu. Na stole hned vedle grilu už Pepa nějakou holku pořádně šukal. Nohy měla daleko od sebe a on si ji bral tak, že se stůl otřásal a všechno z něho padalo. Ta holka se ale přitom dost klátila, asi toho měla dost vypito.

Tak jsem si taky někoho našel. Jedna holka seděla stranou a masturbovala, zatímco se dívala na ostatní souložící dvojice a trojice. Rozhodl jsem se jí s tím orgasmem trochu pomoci a než se nadála, měl jsem prsty v její mindě. K tomu jsem ji dost zuřivě líbal a přirážel na její tělo svýho naběhnutýho ptáka v plavkách. Ona mi ho vyndala a začala mi ho honit. Měla jemnou ruku, ale za klacek uměla pořádně vzít, skoro jsem se jí přitom udělal. Nechtěl jsem se ale nechat zahanbit, a tak jsem jí ho tam místo toho narval. Nejdřív jsem jí na kundu plivnul, aby se trochu promazala a potom jí ho tam zabořil až po kořen. Nestihl jsem ani dvakrát přirazit, když se pode mnou objevila nějaká jiná holka a lízala mi přirážejícího ptáka. Další si potom stoupla nad tu holku, co jsem mrdal a nechala si od ní lízat vagínu.

Rozhlédl jsem se kolem sebe a viděl jenom sténající a zmítající se těla. Pepa právě jebal nějakou blondýnu do vyšpuleného zadku a další holku přitom líbal. Kluk, kterého předtím honily ty dvě holky, najednou šukal společně s dalším klukem jednu holku. Ta měla jednoho ptáka narvanýho v píči a druhého v zadku. Nějak jsem se těch lidí nemohl dopočítat, přišlo mi, jako kdyby se někteří jedinci vrátili.

Holka pode mnou se začala zmítat a v křeči mi stahovala svou kundu kolem ptáka. Orgasmus měla dost silný, třásla se jí přitom prsa a sténala jako siréna jiné holce do kundy. Ta se hned nacpala na její místo a chtěla, abych šukal teďka ji. Měli jsme nedostatek chlapů, takže jsem si mohl užívat tři holky najednou. Zatímco jsem jednu šukal, ty dvě další udělaly vláček, takže se vzájemně lízaly.

Pepa mezitím znaveně ležel na zemi, zatímco na něm rajtovala jedna z těch holek a kouřila dalšímu borci. Pod ní přitom ležela ještě nějaká holka a jazykem přejížděla po celé délce Pepova klacku až ke klitorisu té holky. Ta se držela za poskakující prsa a mačkala si je v dlaních.

O kousek dál měla jedna holka celou pěst narvanou v kundě nějaké další holky, kterou jsem tady předtím ani neviděl. Ta si sama lízala bradavky a potom si masírovala poštěváček, aby jí ta druhá mohla lépe mrdat pěstí. Potom nejen, že se udělala, ale močí tu holku postříkala. Jednoduše ji pochcala.

Pode mnou zase nastala změna. Tentokrát se přede mnou objevila rozkošná malá pusinka, do které jsem nacpal ptáka. Potom jsem si ale lehnul, a zatímco mě ta holka kouřila, já jsem ji lízal. Měla kundu mokrou a trochu z ní teklo sperma, ale mně to nevadilo. Strčil jsem do ní prsty, a zatímco jsem ji prstil, olizoval jsem její bránu. Ona mi šikovně klouzala zoubky po uzdičce a sála mi žalud. Když jsem se zvednul, klečela už přede mnou na všech čtyřech a chtěla šukat do zadečku. To jsem nemohl odmítnout, a tak jsem jí ho nacpal do análu. Vykřikla a skoro hned se udělala.

Kolem mě se pořád mrdalo, i když už ne v tak zběsilém tempu jako předtím. Pepa spal na zemi a jeho schlíplého ptáka mu kouřily dvě holky najednou, které si ještě chtěly vrznout. O kousek dál bral jeden kluk holku pořádně do kundy a líbal ji u toho vášnivě jako novomanžel při svatební noci. Pod jeho nohama seděly dvě holky, co se líbaly, a vzájemně si u toho masírovaly pomalu kundy.

Tolik sexu už jsem nevydržel a udělal se té holce do zadku. Po několika záškubech z ní začalo moje sperma vytékat, když v tom přišla nějaká jiná holka a slízala ho. Potom se ještě otočila a předala ho kamarádce dlouhým francouzským polibkem a ta ho potom spolkla.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt