horkokrevná španělka

KATEGORIE: Lolitky, teen

Horkokrevná Španělka

Autor:
Marcel F.
Publikováno:
27. 9. 2017
Přečteno:
5746x
Kamarád Milan rozhodl, že letos pojedeme na blind do Španělska. Horkokrevná země nás nelákala kvůli nějakým památkám nebo moři, ale spíš pro své dobré jídlo a hezké Španělky. Do batohů jsme si hodili saky paky a vyrazili směrem k Barceloně a potom ještě jižněji podél pobřeží. Část cesty jsme stopovali, část jsme jeli vlakem, někdy jsme se projeli i autobusem. Snažili jsme se ale šetřit, kde se dalo, abychom z té dovolené vytřískali co nejvíc. Trochu víc jsme se zastavili až ve Valencii, kde nás zaujalo přímořské letovisko s opálenými mladými Španělkami, které se v žádném ohledu neostýchaly. Chodily po pláži téměř nahé a jejich lesklá těla mi rozpalovala kolík.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Během další horké letní noci jsme se vypravili na místní diskotéku. Na parketu u moře hrála hlasitá hudba, na kterou se holky natřásaly a zadečky se lepily na rozkroky všech mužů ve svém dosahu. Taky jsem si na nějakou zkusil sáhnout, ale dočkal jsem se jenom několika zavlnění zadečku a tím to haslo. Byl jsem jen další z davu, který by jim ho tam nejradši zasunul. Zklamaně jsem se tedy přesunul na bar a objednal si další pivo. Donesla mi ho mladá opálená Španělka, která svými dlouhými vlasy pohazovala neustále do rytmu. Zaměřil jsem se na její tělo, které se vlnilo do rytmu, aniž by na to někoho upozorňovala. Chtěl jsem se s ní dát do řeči, ale uměla jenom španělsky, tak jsem se pokoušel domluvit rukama nohama. Házel jsem sem tam nějaký vtípek na zákazníky a ona se tomu smála. Nesměle si přitom stahovala vlasy za ucho a po očku se na mě dívala.

I když to vypadalo nadějně, tak první večer z toho nic nebylo. Druhý den jsem ji ale potkal na pláži a naše flirtování pokračovalo přesně tam, kde skončilo. Párkrát jsem se potopil a vylovil jí nějaký hezký kamínek, pak jsem kolem ní skákal jako kosatka a vůbec dělal takové cukrbliky, abych ji na sebe upozornil.

Asi jsem ji přitom zaujal, protože když odcházela do práce, naznačila, abych se večer stavil na baru. S Milanem jsme přespávali na pláži pod širákem, takže jsem to k ní opravdu neměl daleko. Večer jsem dorazil do stejného baru jako předešlý večer s tím, že se tu dělo přesně to samé jako minulý večer. Byly tu stejné dívky, které provokovaly svým tancem, ale které to dělaly jenom proto, aby přitáhly zákazníky a vyloudily z nich peníze, byly tu stejně nadržení muži, kteří kolem nich postávali s boulí na kalhotách a byla tu i ta španělská holka, kterou jsem chtěl sbalit. Mávala na mě od baru, tak jsem hned vyrazil za ní.

Trvalo to skoro další dvě hodiny usilovného předstírání, že ji poslouchám a snažím se pochopit, co mi říká. Mlela pořád něco španělsky a přitom výrazně gestikulovala rukama, přičemž skoro nevědomky vrtěla boky a zadečkem do rytmu písniček. Jediné, na co jsem během jejího monologu byl schopný myslet, byla právě ta prdelka, která se mohla vrtět na mém penisu.

A této odměny jsem se měl opravdu dočkat.

Potom, co ta holka přestala mlet, se na mě mile podívala a svůdně přivřela oči. Potom poskočila do rytmu, přeskočila bar a vzala mě za ruku. Táhla mě stranou od lidí někam do temnoty. Zastavila se až na okraji moře, kde mou ruku pustila a začala se svlékat. Než jsem stihl zareagovat, byla nahá a běžela přímo do vln. Pohled na její pevný zadeček jsem si tak užil jenom malou chvíli. Pak jsem se ale přidal – okamžitě jsem ze sebe všechno strhal a rozeběhl jsem se za ní. Plavala už pěkný kus od břehu, ale počkala na mě, abych ji měl šanci dohonit. Snažil jsem se dotýkat jejího nahého těla, které plavalo kousek ode mě, ale měl jsem co dělat, abych se neutopil.

Když jsme vylezli na souš, lapal jsem po dechu jako ryba na suchu. Jen jsem ale mohl trochu dýchat, nalehl jsem na ni a bez dalšího otálení ho do ní narval. Vůbec se tomu nebránila, roztáhla naopak pořádně nohy a pak mě popadla za zadek a přimáčkla si mě, co nejvíc to šlo, abych do ní vklouzl opravdu hluboko. Zadýchaně jsem se nad ní začal hýbat, ale ona měla očividně svoji představu. Temperamentně mě držela za zadek a sama tím svým kroutila, až do písku dělala vlnky. Neustále u toho něco povídala a křičela španělsky, až jsem jí musel tu pusu zacpat. Čůrák mi do ní zajížděl až po kořen a kunda se jí u toho pěkně stahovala.

Pak se najednou přetočila a překlopila nás. Kutáleli jsme se spolu po pláži, aniž bych z ní vyklouzl ven. Byl jsem celý od písku, když jsme se zastavili, kdy ona byla v pozici nahoře. Okamžitě na mě začala zuřivě poskakovat, až jí prsa nadskakovala. Rukama si po nich přejížděla a hlasitě sténala. Zadkem nadskakovala na mým ptákovi a u toho stíhala hýbat zadkem dopředu a dozadu. Kroutila s ním jako při břišních tancích. Byla hrozně zuřivá, dokonce mě přitom i několikrát uhodila.

Potom se vyprostila a lehla si zadkem nahoru, jako kdyby dělala svíčku. Držel jsem si její kundu na místě a mrdal ji, ale ona se pořád snažila přirážet. Plácal jsem ji proto přes ten její neposlušný zadek, ale ona o to víc jenom křičela. Volala něco španělsky a nepřestala ani, když jsem jí ptáka nacpal do análu. Při každém hlasitém stenu ho pořádně stáhla a znovu vyjekla. Uhodil jsem ji znovu přes zadek a přidal také plácání přes stehna.

Za chvíli zase měnila pozici. Přetáhla si nohy přes hlavu a já ji šukal nad hlavou. Byla tak ohebná, že mi přitom dokázala mnout a lízat koule. Šukal jsem jí do její kundy, až to mlaskalo, tak v ní měla mokro. Přitom mi vycházela pánví vstříc. Když zase začínala mluvit, zacpal jsem jí ústa čůrákem a vystříkal se jí do ní. Ona to nespokojeně vyplivla a pak na mě znovu naskočila. Chtěla šukat znovu, ale na další číslo už jsem fakt neměl. Shodil jsem ji ze sebe a nechal ji tam i s jejím horkým opáleným tělem.

Reklama

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt