incestní sesterský vztah

KATEGORIE: Lesbičky

Incestní sesterský vztah

Autor:
Karolína F.
Publikováno:
22. 2. 2017
Přečteno:
14988x
Po dlouhé době k nám měla přijet moje sestra se svým přítelem. Bydlela jsem teď nějaký čas na druhé straně republiky a ona si konečně našla čas, aby se za mnou jela podívat, jak se mi daří. A že se mi daří skvěle. Nina byla o dva roky mladší, než já a poslední dobou neměla moc štěstí na správné chlapy – jeden jí zahýbal a druhý dost pil. Konečně si ale prý našla obstojnou partii, kterou mi právě jela ukázat. Vždycky jsme k sobě měli velmi blízko, i když je to u sester spíš tak trochu neobvyklé. My jsme ale neměly problém se o všechno dělit a podržet se ve chvílích nouze.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Když Nina dorazila, běžela jsem ji k autu obejmout. Držela jsem ji v náručí a dlouze nasávala její vůni, kterou jsem tak dlouho neměla příležitost pocítit. Plnila jsem si nos Ninou, zatímco její přítel vyndával z auta věci. Pustila jsem Ninu a ještě jí na přivítanou vlepila jednu pusu, než jsem šla pozdravit nového člena rodiny. Lukáš byl docela sympaťák, ale hlavně to vypadalo, že si s Ninou hodně rozumí a má ji rád. Hrozně hezky se na ni díval.

Uvedla jsem návštěvu do svého bytu a provedla je, aby věděli, kde budou spát a kde co najdou. Nina byla ohromená krásně uklizeným bytem a chválila naprosto každý detail. Lukáš se choval spíše plaše, poslušně složil jejich věci do pokoje pro hosty a k ničemu se moc nevyjadřoval. Nechala jsem je, aby se mohli trochu rozkoukat a šla mezitím dát na čaj. Měla jsem hroznou radost z toho, že jsme s Ninou zase pod jednou střechou. I když je to jenom na víkend.

Potom, co jsme si vypili odpolední kávu, jsem je vzala na procházku městem. Provedla jsem je po těch nejzajímavějších památkách a náměstích, aby mohli pochytit celkovou atmosféru místa, které teď bylo mým domovem. Po celou dobu se drželi za ruce a s úsměvem šli vedle sebe. Dokonce i krok měli sladěný. Vypadalo to, že jsou dokonalý pár. Přiznám se, že jsem si i chvílemi připadala jako páté kolo u vozu – ono tomu i dost pomohli pohledy kolemjdoucích, kteří si mysleli, že jsem křen.

Jak jsem měla dobrou náladu, tak procházka mi ji dost pokazila. I když s Ninou jsem se dělila o všechno ráda, nerada jsem se dělila o Ninu. Po zbytek dne jsem se od návštěvy trochu více dištancovala. Řekla jsem jim, že si ještě musím dodělat něco do práce, takže se od nich odpojím a půjdu spát asi dlouho. Dali mi dobrou něco kolem deváté, přičemž jsem je potom ještě dlouho slyšela mluvit v pokoji. Když konečně nastalo ticho, vydechla jsem si.

Ale jenom na okamžik, protože vzápětí se mi za zády objevila Nina a ptala se mě, co se stalo, že jsem tak najednou otočila. Bylo mi za moje chování trapně, ale nemělo cenu zapírat, a tak jsem jí řekla, o co mi jde. Zpočátku mi přišlo hezké, jak jsou pořád spolu, ale tak nějak jsem si uvědomila, že už Ninu nikdy nebudu mít pořádně pro sebe.

Nina se zasmála a došla až těsně ke mně. Vzala mi obličej do dlaní a řekla, že mi bude patřit vždycky, to se nikdy nezmění. A potom mě políbila. Zpočátku jsem jí její polibky opětovat nechtěla, aby viděla, že se na ni zlobím, že mě takhle provokovala, ale neodolala jsem. Položila jsem jí také dlaň na tvář a hladila ji během toho, co jsem ji něžně opětovala líbání. Naše jazyky kolem sebe obíhaly jako planety ve vzájemném souladu a harmonii. Chtěla jsem se tolik dotýkat jejího těla, tak jako dříve, ale bála jsem se, že když má teď přítele, tak bude protestovat.

Nakonec to ale byla Nina, kdo mě vysadil na kuchyňskou linku a hladil mě na kundičce přes kalhoty. Měla jsem zavřené oči a líbila ji po paměti, tak, jak jsme to dělávaly dřív. A potom se Nina sklonila a začala mě líbat na mindě. Její rty se lehce dotýkaly mého klitorisu a pysků, až jsem je měla úplně vlhké. Její dlouhé nehty s francouzskou manikúrou mě škrábaly uvnitř vagíny, když mě prstila. Pomalu do mě zasouvala nejdříve jeden prst, potom dva, až tam měla skoro celou ruku. Jakmile jsem byla dost promazaná, strčila mi do lasturky celou pěst a jemně s ní pohybovala sem a tam, aniž by mě přestala líbat. Sténala jsem jí do úst a ona moje vzdechy polykala, stejně jako já ty její.

Nina si moc dobře pamatovala, že fisting mě dokáže okamžitě udělat, a tak si dala záležet, abych se ještě chvíli trápila, než mě vysvobodila tím, že mě nechala vyvrcholit. Kundička se mi stahovala okolo její zaťaté pěsti a pouštěla na ní doslova litry mé šťávičky.

Když jsem byla hotová, svalila jsem se na kuchyňskou linku a vyčerpaně oddechovala. Nina vždycky věděla, jak na mě. A já zase věděla, jak na ni. Když jsem se trochu vydýchala a načerpala sílu, začala jsem si mnout klitoris. Měla jsem kundičku celou rozbolavělou a povadlou, tak jsem si naslinila prsty a začala znovu. Nina se mezitím připravila a poklekla přede mnou. Byla nahá a mnula si prsa, zatímco čekala, až ji pokropím svým zlatým deštěm. Milovala mou teplou moč, jak jí stéká po těle. A já jí to chtěla dopřát. Tohle bylo to jediné, co jsem jí mohla dát, co jí nemohl dát Lukáš.

Ještě chvíli jsem si mnula klitoris ze strany na stranu, dokud jsem znovu nepocítila teplo, které mi probíhalo páteří. Potom jsem se zaklonila a spustila čůrání na Ninu. Stékalo jí to po těle, zatímco ona se hladila a užívala si to. Roztírala si mou moč o svých dmoucích se ňadrech a jednou rukou se u toho prstila. Celé to na ni tak působilo, že se udělala.

Když jsme byly s naším opravdovým přivítáním hotové, políbily jsme se a lehly si vedle sebe na zem. Společně jsme takto usnuly.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt